DW
Mecz AS Monaco - Olympique Lyon ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA NA ŻYWO TV EAST NEWS
AS Monaco - Olympique Lyon ONLINE. Co słychać u Kamila Glika? Czwarte Monaco będzie dziś podejmowało czwarty Olympique Lyon. Spotkanie zapowiada się niezwykle ciekawie, a drużyna z księstwa ma szansę, by złapać kontakt z wiceliderem - Olympique Marsylią. Czy Lyon potwierdzi swoją wyższość w roli gościa? Gdzie obejrzeć mecz Monaco - Lyon?

AS Monaco - Olympique Lyon ONLINE

Obie drużyny w poprzedniej kolejce straciły punkty. Aktualnie mistrzowie Francji wywalczyli w Marsylii cenny punkt. Monaco już od początku sezonu nie jest faworytem do tytułu przez m.in. wzmocnienia PSG i Olympique Lyonu, ale wciąż utrzymują się w górze tabeli. Mimo wszystko, drużynie Bruno Genesio również nie idzie nadzwyczaj dobrze. Lyon pokonał PSG, by potem fatalnie przegrać z Bordeaux.

Monaco - Lyon NA ŻYWO w INTERNECIE

Leonardo Jardim i jego zespół notują kapitalną serię ośmiu spotkań bez porażki w lidze. Goście dzisiejszego spotkania jadą jednak do Monaco jako jedna z najlepszych defensyw Ligue 1. OL w ostatnich dziesięciu spotkaniach przegrało zaledwie dwukrotnie. Nie bez powodu jest więc to trzecia drużyna Francji.

Monaco - Lyon STREAM ONLINE

Po odejściu Kyliana Mbappe, prym w strzelonych golach dla Monaco wiedzie Keita Balde. W tym sezonie ma już sześć trafień. O wiele więcej, bo aż 16 ma Radamel Falcao, jednak Kolumbijczyk w ostatnich 10 meczach zanotował ledwie trzy trafienia. Spowodowane jest to kontuzjami, które trapiły go zaraz po rozpoczęciu sezonu. Identyczny wynik do Falcao ma najlepszy snajper Lyonu - Nabil Fekir. Mimo wszystko obaj są daleko z tyłu za Edinsonem Cavani oraz Neymarem z PSG.

Lyon wygrał dwa ostatnie spotkania w Monaco w tym rozgrywany w poprzednim tygodniu mecz w Pucharze Francji. Gospodarze prowadzili od 13 minuty, ale do przerwy stracili dwa gole. Mistrzowie zanim zdołali odrobić straty stracili trzecią bramkę i wynik 2:3 spowodował, że nie powiodło im się w tych rozgrywkach.

Mecz AS Monaco - Olympique Lyon TRANSMISJA TV. Gdzie oglądać?

Początek spotkania zaplanowany jest na godzinę 21:00. Transmisję na żywo ze spotkania przeprowadzi stacja ELEVEN na kanale Eleven Sports 3 i rozpocznie się ona o godzinie 20:55. Zapraszamy na relację LIVE w GOL24.PL! Startujemy 20 minut przed pierwszym gwizdkiem arbitra.