5/13
Bez wątpienia jeden z najlepszych lewych obrońców ligi. A...

Filip Mladenović (Lechia Gdańsk)

Bez wątpienia jeden z najlepszych lewych obrońców ligi. A także jeden z tych piłkarzy, co to potrafią uderzyć. W meczu z Pogonią Szczecin (2:1) Serb trafił bezpośrednio z rzutu wolnego. Drugi gol w sezonie, ale pierwszy ze stałego elementu.

6/13
Na prawym boku czuje się jak ryba w wodzie. Przeciwko Wiśle...

Marko Vesović (Legia Warszawa)

Na prawym boku czuje się jak ryba w wodzie. Przeciwko Wiśle Płock (1:0) rozegrał solidny mecz. Parokrotnie potrafił nastraszyć rywali. Gdyby uśmiechnęło się do niego szczęście to zakończyłby występ z asystą bądź golem. Żałować może zwłaszcza sytuacji z pierwszej połowy.

7/13
To się nazywa wejście do zespołu. Rumun w pierwszym swoim...

Sergiu Hanca (Cracovia)

To się nazywa wejście do zespołu. Rumun w pierwszym swoim występie przesądził o wygranej nad Piastem Gliwice (2:1). Do bramki trafił po przerwie, wykorzystując zamieszanie. Dzięki niemu "Pasy" zamieniły się miejscami z... Wisłą Kraków.

8/13
Całe szczęście, że został na wiosnę. Jeżeli bowiem rozegra...

Szymon Żurkowski (Górnik Zabrze)

Całe szczęście, że został na wiosnę. Jeżeli bowiem rozegra taką całą rundę jak dzisiejszy mecz z Wisłą Kraków to jesteśmy spokojni o jego początki w Serie A. Nie przepadnie - poradzi sobie!