1/13
Mateusz Matras bohaterem Górnika Zabrze. Jedenastka 21. kolejki Lotto Ekstraklasy według GOL24 [GALERIA]
2/13
Robił co mógł! Mimo dwóch wpuszczonych bramek zachował...

Jasmin Burić (Lech Poznań)

Robił co mógł! Mimo dwóch wpuszczonych bramek zachował twarz. Gdyby nie jego interwencje (m.in. po rzucie karnym) to "Kolejorz" przegrałby wyżej z Zagłębiem Lubin (1:2). Marne to pocieszenie, ale warte odnotowania - tym bardziej że inni bramkarze w tej kolejce jakoś nie błysnęli.

3/13
Wyrasta na czołowego obrońcę ligi. Zwycięstwo z Miedzią...

Nemanja Mitrović (Jagiellonia Białystok)

Wyrasta na czołowego obrońcę ligi. Zwycięstwo z Miedzią Legnica (3:0) nie byłoby tak okazałe i pewne bez jego udziału. To w końcu on po rzucie rożnym uzyskał dla drużyny prowadzenie. Przez całe 90 minut potrafił zachować też czujność pod własną bramką.

4/13
Opaska kapitana, tytuł ligowca roku - no, nie mógł zawalić....

Artur Jędrzejczyk (Legia Warszawa)

Opaska kapitana, tytuł ligowca roku - no, nie mógł zawalić. I nie zawalił. W spotkaniu z Wisłą Płock (1:0) zagrał bardzo uważnie w obronie. W drugiej połowie zdobył też arcyważną bramkę, dzięki której drużyna utrzymała stratę do lidera na poziomie ledwie trzech punktów.