Marszałek Senatu zapowiada: O godz. 17 bardzo ważne wystąpienie prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego

  • Polska

Jakub Oworuszko

O godzinie 17 będzie bardzo ważne wystąpienie prezesa Jarosława Kaczyńskiego. Ważne dlatego, że powie o bardzo ważnych rzeczach - zapowiedział w "Trójce" marszałek Senatu Stanisław Karczewski. Wiadomo, że wystąpienie zaplanowano w hotelu w Jachrance (woj. mazowieckie). Nie przewidziano pytań od dziennikarzy.
 fot. Marek Szawdyn/ Polska Press

- Ja już wiem, ale nic nie powiem - mówił tajemniczo Karczewski. Zdradził jedynie, że wystąpienie będzie "o przyszłości naszej kampanii wyborczej, o polityce, o Prawie i Sprawiedliwości, o sytuacji w Polsce".

Dziś i w sobotę odbędzie się dwudniowe posiedzenie klubu PiS.

W tym tygodniu poszczególne ministerstwa podsumowywały trzy lata rządów Prawa i Sprawiedliwości.

Czytaj więcej: Trzy lata rządów PiS. Ministrowie podsumowali działania swoich resortów

Wideo

polecane: Flesz: Więzienie za przekręcanie liczników

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

11.12.2018, 06:58

Kochani PO-wcy , nie mamy zadnych szans z PiS-em , i niestety musimy sie podporzadkowac. ZROZUMIANO ?!

10.12.2018, 20:25

Dlatego jest ważne by w następnych wyborach młodzi głosowali na Biedronia gdyż ten usunie złodziei Na czele ze złodziejskim kościołem a Rydzyka Nie Bedzie Stac juz Na Maybacha

10.12.2018, 20:23

Na Pana to trzeba mieć wyglàd

10.12.2018, 20:23

Partia złodziei

10.12.2018, 20:21

PiS to przeszłość. Czas przyjdzie na Dude też.

Zdrajcy Polskiego Narodu i najwieksi złodzieje Na czele z Rydzykiem

10.12.2018, 14:50

Na pewno będzie, coś, że to wina PO i Tuska, tylko jeszcze nie wiadomo co?

10.12.2018, 08:50

Widać nie zasługujemy na niepodległość skoro z nas durnie i ważniejsze dla nas kłótnie o to kto jest bardziej.

10.12.2018, 06:57

Kiedy wy wreszcie w tej polsce bedziecie razem , i wyznaczycie sobie wspolny cel !!! Ruski i Niemiec juz czekaja az sie wykrwawicie.

09.12.2018, 23:17

Tak nam dopomóż ojcze tadeóż

09.12.2018, 19:24

Pan Kaczynski , i jego partia uratowaly mnie w 2015 roku przed oddaniem polskiego obywatelstwa .Dziekuje PiS!!!

09.12.2018, 13:31

Mamy ciało i duszę, to są sprawy Boskie i ludzkie.
Powodzenia.

09.12.2018, 12:38

w swoim życiu nic nie osiągnął jest kolejnym zerem w pis lamie ot i wszystko, zawistny mały człowiek który dzięki poparciu rydzyka i ciemnogrodu stoi ponad prawem a w rzeczywistości jest nikim

09.12.2018, 09:23

I czego się dowiedziałeś z tego paplania. Bo ja dowiedziałem się ,że im wolno kraść bo ich cały elektorat kradnie to i im się należy i nie zamierzają przestać.

09.12.2018, 00:55

Komentujecie bez sensu i pożytku. Takie ujadanie małych kundelków.

09.12.2018, 00:20

karła z pantalyku ?????
No kto pytam się ????

08.12.2018, 12:19

Ze żadem psychiatra,tym przypadkiem nie zajął się,co na to dr Freud?

08.12.2018, 11:59

I TO MOŻE NAWET NA DWÓCH FRONTACH...A PRZECIEŻ ZANIM POLSKA NIE ZNIKNIE Z MAP ŚWIATA, KRÓLESTWO BOŻE NIE BĘDZIE MOGŁO SIĘ PRZEJAWIĆ...TAK NAM DOPOMÓŻ PRZENAJŚWIĘTSZA PANIENKO ;)

08.12.2018, 11:25

Powiedz miau

08.12.2018, 09:14

A CIEMNY LUD te chore brednie kupuje !!!!
CAŁE SZCZĘŚCIE ŻE NIE CAŁY. Amen.

08.12.2018, 08:53

REALIZUJE DZIŚ SŁUSZNĄ IDEĘ INTERNACJONALIZMU I BRATERSTWA BUDUJĄC ŚWIATOWY ZWIĄZEK REPUBLIK RADZIECKICH, CO JA AKURAT POPIERAM, WIĘC SŁOWO "WÓDZ" PASUJE JUŻ TYLKO DO TYCH OSTATNICH, ZAPÓŹNIONYCH W ROZWOJU PAŃSTW KATOLICKO-NACJONALISTYCZNYCH, DO JAKICH ZALICZA SIĘ POLSKA ;)

08.12.2018, 08:34

LUDZIE TO JAKAŚ ZARAZA...POŚRÓD LUDZI MOŻNA TYLKO PODOBNYM DO INNYCH DEBILEM ZOSTAĆ, PRZYCZEPI SIĘ TAKI DO CIEBIE I BĘDZIE CI WMAWIAŁ, ŻE MASZ ŻYĆ TAK JAK ON, BĘDZIE CI WMAWIAŁ, BĘDZIE CIĘ ZMUSZAŁ, AŻ RZECZYWIŚCIE TYM DEBILEM ZOSTANIESZ I WTEDY BĘDZIESZ ZACNYM OBYWATELEM, A NAWET CI JAKIŚ ORDER DADZĄ ALBO NAZWĄ OBROŃCĄ WIARY...TEN KSIĄŻĘ FILIP TO ZACNY GOŚĆ, ŻE POSTANOWIŁ SIĘ ODRODZIĆ JAKO ŚMIERTELNY WIRUS I TĄ LUDZKĄ ZARAZĘ Z ZIEMI WYPLENIĆ ;)

08.12.2018, 07:05

Wstępne przymiarki do EURO koryta!

08.12.2018, 06:49

Führer! , cymbale jeden. A jesli juz takiego szukasz , to znajdziesz ich wiecej w PO. To oni trzymaja z Berlinem KROPKA

07.12.2018, 22:36

Baby mu trzeba! (chłopa - niepotrzebne skreślić)

07.12.2018, 22:36

Baby mu trzeba! (chłopa - niepotrzebne skreślić)