Maciej Makuszewski znów w Jagiellonii Białystok. A jego żony Oliwii powinny bać się inne WAGs. Jest piękna!

asz
Brała udział w konkursie Miss Polski 2015, a teraz prowadzi najlepszą na Podlasiu agencję ślubną. Żona Macieja Makuszewskiego to wyjątkowa kobieta. Poznajcie Oliwię Makuszewską! instagram.com/mrsmakuszewska/
Jagiellonia Białystok zyskała nowego gracza. Maciej Makuszewski wraca do Jagi – podpisał kontrakt do 30 czerwca, z opcją przedłużenia go o kolejny rok. W czasie meczów uwagę kibiców może jednak przyciągać… na trybuny jego żona. Oliwia Makuszewska jest piękna. Prowadzi też własny biznes. Zobaczcie!

Kim jest Oliwia Makuszewska?

Oliwia i Maciej Makuszewscy to para z wieloletnim stażem. Małżeństwem są od 2016 roku, a wcześniej przez trzy lata byli narzeczeństwem. Ich syn Leonard niedawno obchodził drugie urodziny.

Oliwia Makuszewska studiowała kosmetologię, a w 2015 roku mogliśmy oglądać ją w wyborach Miss Polski, gdzie dotarła do półfinału. Trudno się dziwić, że zajmowała się też modelingiem.

Od kilku lat prowadzi świetnie prosperującą agencję ślubną, która wiedzie prym na Podlasiu. Jeśli chcecie zorganizować perfekcyjny ślub i wesele, żona Macieja Makuszewskiego na pewno wam w tym pomoże!

Maciej Makuszewski znów w Jagiellonii Białystok. A jego żony...

ZOBACZ TEŻ:

Bogdan Tiru ma piękną żonę! Poznajcie Ancę Tiru, najwierniej...

Ile zarabiają reprezentanci Polski ?Najwięcej Szczęsny i Lew

Wideo

Materiał oryginalny: Maciej Makuszewski znów w Jagiellonii Białystok. A jego żony Oliwii powinny bać się inne WAGs. Jest piękna! - Kurier Poranny

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Dodaj ogłoszenie