LOTTO Ekstraklasa. Radoslav Latal: Poszła kontra, padła bramka i było po meczu

krk
Anatol Chomicz
LOTTO Ekstraklasa. Piast przegrał w Gliwicach z Legią Warszawa aż 1:5 w spotkaniu 19. kolejki. Szkoleniowiec gospodarzy Radoslav Latal był mocno rozczarowany wynikiem. - Chcieliśmy grać otwartą piłkę i myślę, że tak było - stwierdził po meczu.

Radoslav Latal, Piast Gliwice:

Co mogę powiedzieć? Wynik jest jaki jest... Trudno się o tym mówi, bo zagraliśmy dobry mecz. Chcieliśmy grać otwartą piłkę i myślę, że tak było. Legia wykorzystała nasze błędy. W drugiej połowie - szczególnie w jej pierwszych minutach - też graliśmy dobrze. Chcieliśmy strzelić kontaktowego gola, ale nie udało nam się. Poszła jedna kontra, padła bramka i było już po meczu. Wynik mógł być lepszy... Jeśli chce się wygrać z Legią, to trzeba zagrać na 120 proc. i nie można popełniać błędów. Podziękowałem piłkarzom za ten mecz.

źródło: Piast Gliwice