• Koniec meczu! ŁKS - GKS 1962 2:0!

• Na stadionie jest dzisiaj 3614 kibiców.

• Kamil Juraszek ukarany żółtą kartką.

• Bartosz Semeniuk zmienił Kamila Adamka.

• GOOOOL! Maksymilian Rozwandowicz pewnie wykorzystał rzut karny! 2:0 dla ŁKS-u!

• Rzut karny! Sfaulowany w polu karnym gości został Bogusz i sędzia podyktował "jedenastkę"!

• Jewhen Radionow na spalonym.

• Kamil Juraszek zmienił Jana Sobocińskiego.

• Wielkie zamieszanie w polu karnym ŁKS-u, ale ostatecznie obrońcom gospodarzy udało się wybić piłkę.

• Krzysztof Gancarczyk zmienił Farida Aliego.

• Jewhen Radionow zmienił Rafała Kujawę.

• Farid Ali trafił w słupek!

• Odważne wyjście z bramki Drazika, który uprzedził Piątka. Zrobił się otwarty mecz!

• Adam Żak zmienił Bartosza Jaroszka.

• Po starciu z rywalem na boisku upadł Pyrdoł, ale sędzia nie zdecydował się przerwać gry.

• Dominik Kulawiak ukarany żółtą kartką.

• Odpowiedź GKS-u - głową uderzył Adamek, ale na posterunku był Kołba!

• GOOOOOOOL! ŁKS obejmuje prowadzenie! Rafał Kujawa świetnie wyszedł w powietrze i uderzeniem głową pokonał Drazika!

• Łuczak zamienił się w skrzydłowego, ale jego próba dośrodkowania została zablokowana.

• Ależ zakotłowało się pod bramką GKS-u! Najpierw Drazik odbił przed siebie uderzenie Widejki, a dobitka Łuczaka została zablokowana!

• Ramirez wbiegł do środka pola, ale jego uderzenie minęło słupek bramki strzeżonej przez Drazika.

• Gospodarze po przerwie prezentują się dużo lepiej. Podopiecznym Moskala zależy na szybkim objęciu prowadzenia.

• Mocny początek gospodarzy! Wojciech Łuczak potężnie uderzył z 20. metrów, ale piłka poszybowała nad poprzeczką!

• Rozpoczynamy drugą połowę!

• Koniec I połowy. ŁKS - GKS 0:0!

• Gospodarze grają bardzo nerwowo w defensywie. Masa niedokładnych zagrań, ale na ich szczęście goście ich nie skarcili.

• Ali uderzył z rzutu wolnego, ale jeszcze lepiej zachował się Kołba i odbił uderzenie!

• Jan Sobociński sfaulował Szymurę i sędzia ukarał go żółtą kartką.

• Bardzo niecelnie z dystansu uderzył Pyrdoł.. Grę od bramki wznowi Drazik.

• Dośrodkowanie w pole karne gości, ale..Drazik przez nikogo nie atakowany złapał piłkę.

• Szczęścia szukał Jadach, ale ponownie na posterunku Kołba!

• Fantastyczna interwencja Kołby! Kamil Adamek ograł Rozwandowicza i uderzył na bramkę gospodarzy, ale jeszcze lepiej zachował się goalkeeper ŁKS-u!

• Drazik nie miał najmniejszych problemów z obroną uderzenia Sobocińskiego.

• Widejko dośrodkował w pole karne gości, ale obrońcy z Jastrzębia wybili piłkę.

• Swojej szansy szukał Ramirez, ale piłka po jego uderzeniu została zablokowana.

• Widejko przekroczył przepisy i sędzia musiał przerwać grę.

• Mamy dużo niedokładności w poczynaniu obu drużyn. Teraz gospodarze w prostej sytuacji stracili piłkę.

• W starciu z rywalem ucierpiał Kamil Adamek, ale nie potrzebował opieki medycznej.

• To powinna być bramka! Łukasz Piątek znalazł sobie dobrą pozycję i uderzył na bramkę, ale piłka..odbiła się od słupka!

• Pyrdoł zagrał zbyt mocno do Widejki i piłka opuściła plac gry.

• Odpowiedź GKS-u! Do dośrodkowania najwyżej wyskoczył Bartosz Jaroszek, ale jego strzał poszybował nad bramką!

• Niepewnie Drazik, ale na jego szczęście napastnik ŁKS-u uderzył nad poprzeczką.

• Rozpoczynamy spotkanie!

• Na Śląsku żartują, że piłkarska drużyna GKS Jastrzębie w swoim pierwszym sezonie w pierwszej lidze odgrywa rolę Janosika, który zabiera możnym tej klasy rozgrywkowej (zwycięstwa nad Bruk-Betem Termaliką czy GKS Katowice), a oddaje „biednym”, tracąc punkty z drużynami z dołu tabeli.

• Dzisiejsze spotkanie jest bardzo istotne dla obydwu drużyn. ŁKS, podobnie jak GKS (choć swoje pierwsze ligowe zwycięstwo odniósł dopiero w 5. kolejce), jest w czołówce ligi, z szansami na wywalczenie miejsca premiowanego awansem do ekstraklasy. Ewentualne niepowodzenie może znacznie zwiększyć dystans do lokaty zapewniającej prawo gry w krajowej elicie.

• Obie drużyny są beniaminkami Fortuna 1 Ligi, ale w nieco lepszej sytuacji są łodzianie. Mimo wszystko będzie to pojedynek sąsiadów w tabeli. Gospodarze znajdują się na 6. miejscu w tabeli, goście - na 7.