Liga włoska. Wojciech Szczęsny obronił rzut karny w meczu Juventus - AS Roma

Liga włoska. Wojciech Szczęsny przy stanie 1:0 obronił rzut karny w meczu Juventus - AS Roma. Poza kadrą meczową gości znalazł się inny reprezentant Polski, Nicola Zalewski.

Tuż przed przerwą sędzia Daniele Orsato podyktował jedenastkę za faul Wojciecha Szczęsnego. Polak otrzymał żółtą kartkę.

Do rzutu karnego podszedł Jordan Veretout. Autor czterech ligowych trafień przegrał pojedynek z naszym bramkarzem. Szczęsny wyczuł, że piłka powędruje w jego lewy róg i tam się rzucił. To pierwsza zmarnowana jedenastka Francuza w barwach Romy.

Co ciekawe, po faulu Szczęsnego piłka wpadła do siatki, ale Orsato gwizdkiem przerwał grę, by podyktować jedenastkę. W sieci kibice Giallorossi nie pozostawili na 45-latku suchej nitki.

Juventus - AS Roma 1:0 (1:0)
Bramki: Kean 16'
Żółte kartki: Szczęsny, De Sciglio, Danilo - Abraham, El Shaarawy, Shomurodov, Mancini, Karsdorp
W 44 minucie Veretout zmarnował jedenastkę (Szczęsny obronił)

Juventus: Szczęsny - Danilo, Bonucci, Chiellini, De Sciglio (88' Alex Sandro) - Cuadrado, Bentancur, Locatelli, Bernardeschi (76' Arthur) - Kean (71' Kulusevski), Chiesa (71' Morata).

AS Roma: Patrício - Karsdorp, Mancini, Ibañez, Viña - Veretout (81' Shomurodov), Cristante; Zaniolo (26' El Shaarawy), Pellegrini, Mkhitaryan - Abraham.

LIGA WŁOSKA w GOL24

PKO Ekstraklasa. Lech Poznań liderem, Legia Warszawa ledwie nad strefą spadkową, a między nimi dystans piętnastu (!) punktów. Przy Łazienkowskiej niedzielny hit padł łupem Kolejorza (1:0). Zobaczcie, jak widowisko skomentowali internauci. Oto najlepsze memy. Przejdź do galerii --->

W stolicy minus 15. MEMY o meczu Legia Warszawa - Lech Pozna...