Liga włoska. Napoli bezlitosne dla Lazio. Zieliński ze szczęśliwą bramką i asystą

krk
Piotr Zieliński miał udział przy dwóch bramkach
Piotr Zieliński miał udział przy dwóch bramkach East News
Liga włoska. Napoli odniosło już 20 zwycięstwo w sezonie. Drużyna z Neapolu pewnie 4:1 pokonała Lazio, choć to rzymianie na Stadio San Paolo prowadzili jako pierwsi. Piotr Zieliński zameldował się na murawie po przerwie i miał udział przy dwóch trafieniach. W 56. minucie po strzale Mario Ruiego futbolówka odbiła się od Polaka i wpadła do siatki, a kilkanaście minut później nasz reprezentant asystował przy bramce Driesa Mertensa. Napoli zachowało fotel lidera Serie A.