red
Robert Lewandowski znów strzela! Bayern pokonał Hoffenheim (3:1) Daniel Roland / East News
Liga niemiecka. W pierwszym, oficjalnym meczu w 2019 roku Bayner Monachium pokonał TSG 1899 Hoffenheim 3:1. Dwa gole dla Bawarczyków strzelił Leon Goretzka jeszcze w pierwszej połowie (34. oraz 45. minuta). Bramkę kontaktową dla podopiecznych Juliana Nagelsmanna zdobył Nico Schulz. W 87. minucie Robert Lewandowski podwyższył rezultat spotkania na 3:1.

Lewandowski z golem, Bayern pokonał Hoffenheim

LIGA NIEMIECKA w GOL24

Więcej o LIDZE NIEMIECKIEJ - newsy, wyniki, terminarz, tabela

Nie masz czego oglądać? Oto TOP 10 meczów w styczniu

FLESZ: Elektryczne samoloty nadlatują.

Materiał oryginalny: Liga niemiecka. Zwycięstwo Bayernu Monachium, dwa gole Goretzki i jeden Lewandowskiego - Gol24

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.