Liga Konferencji. Karol Świderski z asystą w meczu PAOK-u

DW
brak
PAOK Saloniki przegrał z FC Kopenhagą 1:2, a Karol Świderski zanotował asystę w 8. minucie meczu przy golu Zivkovicia.

Grecka drużyna prowadziła u siebie już 1:0 po ośmiu minutach. Znakomitym podaniem do Zivkovicia popisał się Karol Świderski, który coraz częściej notuje bramki i asysty. Tym razem Polak zaliczył kluczowe podanie, bo PAOK mógł ustawić spotkanie pod własną grę. Jeszcze przed końcem pierwszej połowy do siatki trafił jednak Peter Ankersen.

Gospodarze dali się wciągnąć w grę Duńczyków i tuż po zmianie stron przegrywali już 1:2. Wynik nie uległ zmianie już do samego końca spotkania.

Po czterech kolejkach Ligi Konferencji PAOK Saloniki ma na koncie siedem punktów, ale zajmuje dopiero trzecie miejsce w grupie F. Prowadzi FC Kopenhaga, a drugi jest Słowan Bratysława.

POLACY ZA GRANICĄ w GOL24

Mamy listopad, a w większości lig zdążyliśmy prześledzić już kilkanaście kolejek. Tymczasem wciąż nie brakuje zawodników bez kontraktów. Którzy polscy piłkarze wciąż czekają na zatrudnienie? Sprawdźcie, kogo można pozyskać za darmo!

Sezon w pełni, a oni nadal bezrobotni. Polscy piłkarze bez k...