Liga hiszpańska. Strzelanina w Sewilli. Real był w tarapatach, ale pokonał Betis

krk
Królewscy przywieźli z Sewilli komplet punktów
Królewscy przywieźli z Sewilli komplet punktów AP/East News
Liga hiszpańska. Do przerwy Królewscy przegrywali w Sewilli z Betisem 1:2, ale w drugiej połowie zdołali odwrócić losy meczu. Na Estadio Benito Villamarin padło aż osiem goli, a Real ostatecznie zwyciężył 5:3, rewanżując się tym samym za domową porażkę w poprzedniej rundzie. Z powodu urazu meczu nie dokończył Marcelo.

Real Betis - Real Madryt 3:5 (2:1)

Bramki: Aissa Mandi 33, Nacho (sam.) 37, Sergio Leon 85 - Marco Asensio 11, Nacho (sam.) 37, Sergio Ramos 50, Marco Asensio 59, Cristiano Ronaldo 65, Karim Benzema 90+2

Betis: Antonio Adan - Junior Firpo, Jordi Amat (75 Javi Garcia), Marc Bartra, Aissa Mandi, Antonio Barragan - Andres Guadrado (81 Sergio Leon), Fabian Ruiz, Ryad Boudebouz (81 Cristian Tello) - Joaquin, Loren Moron.

Real Madryt: Keylor Navas - Dani Carvajal, Sergio Ramos, Nacho, Marcelo (30 Theo Hernandez) - Lucas Vazquez, Casemiro, Mateo Kovacić, Marco Asensio - Gareth Bale (73 Isco), Cristiano Ronaldo (89 Karim Benzema).

Żółte kartki: Barragan, Junior Fripo, Moron, Casemiro (Betis) - Carvajal, Kovacić, Sergio Ramos (Real).