Liga francuska. Mbappe uratował PSG mecz z Angers. Messi oglądał z trybun

Leo Messi z żoną Antonellą
Leo Messi z żoną Antonellą ESPN
Liga francuska. Paris Saint-Germain nie bez problemów pokonało Angers 2:1. To dziewiąte zwycięstwo w sezonie. Leo Messi z żoną Antonellą obejrzał mecz z loży Parc de Princes. Poza kadrą znaleźli się też Neymar, Marquinhos czy Angel Di Maria. Powód nieobecności na boisku był ten sam - zmęczenie po spotkaniach reprezentacji.

Przed przerwą PSG nie oddało celnego strzału. Sędzia anulował bramkę Herrery, ponieważ pomocnik znalazł się na pozycji spalonej.

Tak padły bramki w meczu PSG - Angers:

• 1:0 dla Angers - Zaczęło się od straty Verrattiego pod bramką Angers. Cabot szybko dojechał z piłką do połowy, po czym odegrał do boku. Świetne podanie Boufala zamknął na długim słupku Fulgini.
  • PSG na 1:1 - Mbappe wrzuca piłkę z rożnego, ta do niego wraca bliżej bramki. Lider ofensywy wrzuca z lewej nogi, a Danilo kończy głową.
  • PSG na 2:1 - Sędzia przerywa grę, by obejrzeć akcję na VAR. Dopatruje się zagrania ręką u gracza Angers po uderzeniu Icardiego. Jedenastkę strzałem w lewy róg wykorzystuje Mbappe.

Paris Saint-Germain - Angers 2:1 (0:1)
Bramki: Danilo 69', Mbappe 87' (k.) - Fulgini 36'
Żółte kartki: Verratti - Capelle

PSG: Donnarumma - Dagba (72' Hakimi), Kehrer, Kimpembe, Diallo (63' Bernat) - Herrera (72' Draxler), Danilo, Verratti - Rafinha (63' Wijnaldum), Icardi, Mbappe (94' Dina).

Angers: Bernardoni - Manceau, Traore, Thomas - Cabot, Mendy, Mangani, Capelle - Fugini (77' Bahoken), Cho (64' Brahimi), Boufal (77' Ounahi).

TRANSFERY w GOL24

Mecze Legii Warszawa z Lechem Poznań - obojętnie, na którym stadionie się odbywają - są ucztą dla fanów gorącego dopingu. Niestety, ze względu na koronawirusa i obostrzenia w poprzednim sezonie można było żyć wspomnieniami. W niedzielę znów będzie normalnie (godz. 17.30, transmisja Canal+). Normalnie, czyli jak? Zobacz najlepsze zdjęcia kibiców w poprzednich latach!

Legia Warszawa - Lech Poznań znów z kibicami. Będzie jak kie...