Liga Europy. Legia Warszawa siadła po przerwie i przegrała z Napoli aż 1:4. Josue podarował dwa karne

Legia Warszawa - Napoli 1:4
Legia Warszawa - Napoli 1:4 Adam Jankowski
Liga Europy. Zaczęło się pięknie, skończyło przygnębiająco. Legia Warszawa również w rewanżu przegrała z Napoli - tym razem 1:4 (1:0). Po przerwie gra drużyny kompletnie się posypała, bo dwa rzuty karne sprokurował Josue.

Liga Europy. Legia Warszawa - Napoli 1:4

Ten wynik sprawił, że Legia straciła prowadzenie w grupie C właśnie na rzecz Napoli. Włoski zespół ma siedem punktów, polski sześć. Legia osunie się jeszcze niżej, jeżeli Leicester City pokona Spartak Moskwa.

Tak padły bramki w meczu Legia - Napoli:

• Legia na 1:0: Filip Mladenović dostał piłkę na lewej stronie, wpadł z nią w pole karne i wyłożył do Mahira Emreliego. Ten mocnym strzałem uradował 28. tysięcy kibiców.
  • Napoli na 1:1 Josue bezmyślnie fauluje Piotra Zielińskiego. Reprezentant Polski podchodzi do jedenastki i po ręce Cezarego Miszty doprowadza do wyrównania.
  • Napoli na 2:1 Znów w szesnastce zawinił Josue. Karnego technicznym strzałem wykorzystuje wprowadzony Dries Mertens.
  • Napoli na 3:1 Artur Jędrzejczyk mija się z piłką. Andrea Petagna wjeżdża w pole karne, odgrywa do Hirvinga Lozano, a ten dokonuje egzekucji.
  • Napoli na 4:1 Adam Ounas przekłada piłkę z lewej nogi na prawą, nad Jędrzejczykiem. Akcję kończy efektownym strzałem

Piłkarz meczu: Andrea Petagna