3

2 1 połowa

Europa FC

0

• Legia spełniła swój obowiązek. Pewnie pokonała amatorskiego rywala z Gibraltaru. O całym dwumeczu trzeba jednak jak najszybciej zapomnieć, gdyż mimo korzystnego wyniku gra pozostawia wiele do życzenia. No nic... teraz czekamy na kolejne rundy i miejmy nadzieje, że gra Wojskowych będzie wyglądać dużo lepiej.

• Sędzia gwiżdże po raz ostatni!

• Salvador Agra w ostatniej chwili przerywa groźną akcję rywala. Dużo szczęścia ma Legia w końcówce.

• 3 minuty dłużej potrwa ten mecz.

• Mateusz Wieteska ukarany żółtą kartką.

• Ależ było blisko bramki honorowej dla Europa FC! Manu Dimas z 5 metrów nie trafił w bramkę!

• Legia cały czas napiera na bramkę rywala, ale już nie stara się strzelić gola. Widać, że Wojskowi wyczekują końca meczu.

• Marco Rosa ukarany żółtą kartką.

• Jarosław Niezgoda był na spalonym. Szkoda, gdyż napastnik minął już bramkarza i miał przed sobą pustą bramkę.

• Liam Walker uderza z rzutu wolnego, ale posyła piłka wysoko nad bramką.

• Salvador Agra miał świetną okazję do zdobycia bramki! Portugalczyk opanował piłkę na 5 metrze, tylko że trafił prosto w rywala!

• Ostatnia zmiana również w drużynie Legii. Andre Martins opuszcza boisko, ponieważ zmienia go Tomasz Jodłowiec.

• Dayle Coleing ratuje swój zespół przed stratą kolejnej bramki! Golkiper Europa FC końcówkami palców odbija strzał Mateusza Wieteski.

• Ostatnia zmiana w ekipie gości. Adrian Gallardo zmieniony przez Manu Dimasa.

• Seria dośrodkowań w pole karne Europa FC, jednak żadne nie kończy się groźnym strzałem.

• Marco Rosa wchodzi, a schodzi Alex Quillo.

• Sandro Kulenović zostaje zmieniony przez Jarosława Niezgodę.

• Arvydas Novikovas wstrzelił piłkę w pole karne. Futbolówka spadła pod nogi Carlitosa, który pokonuje bramkarza z najbliższej odległości.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Carlitos podwyższa prowadzenie!

• Radosław Majecki spokojnie wyłapuje dośrodkowanie rywala.

• Fernando Velasco pojawia się na murawie, a schodzi z niej Tjay De Barr.

• Sergio Sanchez fauluje rozpędzonego Carlitosa i wylatuje z boiska! Europa FC gra w 10!

• Ogromny błąd bramkarza gości! Dayle Coleing trafił w Kulenovicia i piłka prawie wpadła do bramki!

• Ależ bomba Carltiosa! Hiszpan huknął z 16 metra i piłka trafia w poprzeczkę!

• W przerwie nastąpiła jedna zmiana. Salvador Agra zmienił Dominika Nagy'a.

• Czas na drugie 45 minut!

• Szybko strzelone bramki ustawiły przebieg tego meczu. Legia nie za bardzo chce forsować swoje siły i nie stara się o kolejne gole. Najważniejsze jest oczywiście zwycięstwo, ale jednak kibice na pewno oczekują jeszcze kilku bramek.

• Koniec pierwszej części meczu!

• Minutę dłużej potrwa pierwsza część meczu.

• Dominik Nagy potrzebuje pomocy medycznej. Wydaje się jednak, że Węgier zaraz wróci do gry.

• Próba prostopadłego podania Gwilii do Kulenovicia. Chorwat został przepchnięty i Legia traci szansę na gola.

• Składna wymiana podań zawodników Aleksandara Vukovicia. Niestety Sandro Kulenović źle przyjmuje futbolówkę i zawodnicy Europa FC przejmują posiadanie.

• Carlitos dośrodkował piłkę z rzutu wolnego wprost na głowę Williama Remy'ego. Strzał Francuza pozostawił wiele do życzenia i od bramki zaczną goście.

• Arvydas Novikovas bardzo dobrym podaniem szukał Sandro Kulenovicia. Piłka nie przeszła jednak stopera z Gibraltaru, który wybija ją daleko od swojego pola karnego.

• Bardzo dobry, mocny strzał Dominika Nagy'a, tylko że piłka trafiła w bramkarza Europa FC.

• Strzał głową Mateusza Wieteski szybuje daleko obok bramki.

• Duży błąd w defensywie gości! Próbował wykorzystać Sandro Kulenović, który jednak przegrywa pojedynek sam na sam z bramkarzem!

• Dominik Nagy przewraca się w polu karny, lecz gwizdek sędziego milczy! Legia zaczynie z rzutu rożnego.

• Bardzo sprytne dogranie Carlitosa, jednak obrońca gości zdołał wybić piłkę.

• William Remy ukarany żółtą kartką. Trochę niepotrzebny faul na połowie rywala i od tego momentu Francuz będzie zagrożony wykluczeniem.

• Kolejna akcja Legii, która mogła skończyć się golem. Dominik Nagy posłał piłkę w pole karne, ale tam nikt nie zdołał wykończyć całej akcji.

• Świetna akcja Legii! Wymiana podań na linii Novikovas - Vuković. Czarnogórzec wyłożył piłkę Kulenoviciowi i młody Chorwat pakuje ją do bramki z najbliższej odległości!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Sandro Kulenović!

• Ależ było blisko drugiego gola! Dominik Nagy wpadł w pole karne, ale trafił piłką w słupek!

• No w końcu się udało! Po 97 minutach gry przeciwko Europa FC Lega zdobywa bramkę! Carlitos otrzymał świetne podanie przed pole karne i oddał dobry płaski strzał nie dając szans bramkarzowi rywala!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOL! Carlitos rozpoczyna strzelanie w Warszawie!

• Pierwszy ofensywny wypad gości, ale William Remy spokojnie przerywa zapędy rywala.

• Pierwszy strzał Wojskowych w tym meczu. Arvydas Novikovas posyła piłkę nad bramką.

• Pierwsza groźna akcja Legii. Dominik Nagy dograł w pole karne, gdzie akcje zamykał Carlitos. Obrońcy gości zdołali jednak wybić na rzut rożny.

• Zawodnicy Europa FC rozpoczęli mecz od środka!

• Zawodnicy obu drużyn wychodzą na murawę! Po trybunach niesie się głośne "Mistrzem Polski jest Legia...."

• W składzie Legii Warszawa w porównaniu do spotkania sprzed tygodnia mamy jedną wymuszoną zmianę. Dzisiaj nie zagra Vamara Sanogo, który na stadionie w Gibraltarze doznał poważnej kontuzji.

• Tydzień temu drużyna z Gibraltaru sprawiła niemałą niespodziankę. Remis z półamatorską drużyną jest dla Legii Warszawa kompromitacją i dzisiaj aby zmazać plamę muszą wygrać kilkoma bramkami przewagi.

• Dobry wieczór Państwu! Czas na rewanżowy mecz pomiędzy Legią Warszawa, a gibraltarskim Europa FC. Na relację LIVE z tego pojedynku serdecznie zaprasza Bartłomiej Modzelewski!