Liga angielska. Kamil Grosicki znów efektownie strzelił dla Hull City

DW
Kamil Grosicki znów efektownie strzelił dla Hull City
Kamil Grosicki znów efektownie strzelił dla Hull City EASTNEWS
Championship. Kamil Grosicki znów pokonał bramkarza rywali z rzutu wolnego! Tym razem Hull City podejmowało Wigan Athletic, a polski skrzydłowy, strzałem z ostrego kąta, zdobył drugą bramkę dla swojego zespołu w tym spotkaniu. Tygrysy ostatecznie zremisowały 2:2.

Kamil Grosicki znów skuteczny z rzutu wolnego

Hull City ma problem z wygrywaniem od 10 sierpnia. W tę sobotę również nie mogło się przełamać, ale z kiepskiej skuteczności i słabej gry w obronie wyłania się Kamil Grosicki, który zawsze zapewni swojej drużynie choćby punkt. Tak było w meczu z Wigan Athletic. Gospodarze stracili gola już 8. minucie po golu Cheyenne'a Dunkleya, ale w 20. minucie było już 2:1 dla Tygrysów.

Pięknego gola strzelił Kamil Grosicki. Tym razem podszedł do ustawionej przed narożnikiem pola karnego piłki i zdecydował się na bezpośredni strzał na bramkę. Polak wycelował idealnie, bo trafił w okienko bramki rywali. Dla skrzydłowego to już trzecie trafienie w tym sezonie. Aktualnie jest drugim najskuteczniejszym strzelcem w swoim zespole.

Hull City - Wigan Athletic 2:2 (2:1)

Bramki: Jarrod Bowen 10', Kamil Grosicki 20' - Chey Dunkley 8', Joe Gelhardt 76'