1/11
Lewandowski wybrany sportowcem roku 2020, a kto znalazł się w top 10 Gali Mistrzów Sportu?
2/11
Miejsce 10 - Dawid Kubacki (skoki narciarskie)...

Miejsce 10 - Dawid Kubacki (skoki narciarskie)

Zwycięzca ubiegłorocznego Turnieju Czterech Skoczni, gdzie wyprzedził Mariusa Lindvika i Karla Geigera. Dzięki temu zwycięstwu Kubacki dołączył do Adama Małysza i Kamila Stocha, którzy wcześniej triumfowali w tych zawodach.

3/11
Miejsce 9 - Katarzyna Niewiadoma (kolarstwo)...

Miejsce 9 - Katarzyna Niewiadoma (kolarstwo)

Polka dokonała wyczynu historycznego, zajmując drugie miejsce na trasie Giro Rosa, czyli najtrudniejszej i najbardziej prestiżowej imprezy w kalendarzu kolarskim. Wcześniej zdobyła brązowy medal na Mistrzostwach Europy.

4/11
Miejsce 8 - Wilfredo Leon (siatkówka)...

Miejsce 8 - Wilfredo Leon (siatkówka)

Siatkarz został nominowany przede wszystkim za swoje świetne występy klubie. Zawodnik Sir Safety Perugia zdobył Superpuchar Włoch i pobił rekord ligi w prędkości zagrywki, posyłając piłkę o prędkości 138 km/h