Liga Konferencji. Legia Warszawa - Zrinjski ONLINE....

Liga Konferencji. Legia Warszawa - Zrinjski ONLINE. Wicemistrzowie Polski w drodze po kolejną wygraną. TRANSMISJA TV NA ŻYWO

0 1 połowa

• Dziękujemy za śledzenie naszej relacji i życzymy udanego wieczoru. Dobranoc!

• Pod koniec listopada Legia zagra w Birmingham z Aston VIllą, natomiast AZ Almaar podejmie u siebie HSK Zrinjski Mostar. Wtedy legioniści mogą zapewnić sobie awans do fazy pucharowej Ligi Konferencji Europy!

• Legia Warszawa zagrała dzisiaj świetną pierwszą i bardzo mądrą drugą połowę meczu i zasłużenie wygrywa spotkanie przy Łazienkowskiej. Legia pozostanie liderem tabeli, natomiast HSK Zrinjski praktycznie traci szanse na awans do fazy pucharowej.

• Koniec meczu! Legia Warszawa wygrywa z HSK Zrinjski Mostar 2:0!

• Paweł Wszołek także z żółtą kartką za nierozważny faul,

• Juergen Elitim ukarany żółtą kartką.

• Do podstawowego czasu gry arbiter doliczył co najmniej cztery minuty.

• Kolejne zagranie w pole karne Legii, ale bez zagrożenia.

• Tomislav Kis oddał strzał na bramkę Legii, ale Dominik Hladun pewnie interweniował.

• Natomiast Maciej Rosołek pojawił się w miejsce Ernesta Muciego.

• Ostatnie dwie roszady w Legii Warszawa. Marc Gual zmienił Josue

• Druga połowa jest znacznie mniej interesująca. Legia chce spokojnie dowieźć bezpieczny wynik do końca.

• Dobra wrzutka w "szesnastkę", ale skutecznie interweniował Dominik Hladun.

• Dobra wrzutka w pole karne Legii, ale Steve Kapuadi wybił piłkę na rzut rożny.

• Ostatnia zmiana w zespole gości. Petar Misić zastąpił Matija Malekinusića.

• Natomiast Gil Dias pojawił się w miejsce Patryka Kuna.

• Kolejne roszady także w Legii Warszawa. Blaz Kramer zmienił Tomasa Pekharta

• Groźna akcja gości, ale Juergen Elitim został sfaulowany pod własną bramką.

• Natomiast Tomislav Kis pojawił się za Antonio Ivancića.

• Dwie kolejne zmiany w szeregach gości. Filip Bradarić zastąpił Dario Canadiję

• Kolejna wrzutka, która trafiła do Pawła Wszołka, ale ten z bliskiej odległości trafił wprost w rywala!

• Koronkowa akcja Legii, Patryk Kun popędził lewą stroną boiska, zagrał do Josue, ten wyłożył piłką do Pawła Wszołka, ale ten minimalnie spudłował!

• legia

• Wrzutka z narożnika boiska ponownie bez zagrożenia.

• Po zagraniu w pole karne gości, Tomas Pekhart wywalczył rzut rożny.

• Natomiast Aldin Hrvanović pojawił się w miejsce Mario Cuze.

• Dwie roszady także w Zrinjskim. Damir Zlomislić zmienił Mateja Senića

• Zmiana w Legii Warszawa. Bartosz Slisz zastąpił Jurgena Celhakę.

• Wrzutka z narożnika boiska bez zagrożenia.

• Kolejna ofensywna akcja Legii i wywalczony rzut rożny.

• Steve Kapuadi uderzył z dystansu, ale piłka powędrowała nad bramką gości.

• Slobodan Jakovljević ucierpiał po zderzeniu z bandą reklamową.

• Prostopadłe podanie Josue, ale do piłki nie dopadł Patryk Kun.

• Złe rozegranie rzutu rożnego, bez zagrożenia.

• Juergen Elitim oddał strzał z linii pola karnego, ale piłka odbita od rywala, wyszła na rzut rożny.

• Paweł Wszołek dobrze odebrał piłkę przy linii bocznej.

• Początek drugiej połowy to nieco więcej gry w środku pola, a przewagę mają goście.

• Znowu Zrinjski dobrze zaczął drugą połowę meczu. Goście od kilku minut utrzymują się przy piłce.

• Pierwsze zagranie w okolice pola karnego Legii, ale bez zagrożenia.

• Zaczynamy drugą połowę!

• Piłkarze obu zespołów wracają na murawę przy Łazienkowskiej. Za chwilę wznowimy rywalizację.

• Na samym początku Zrinjski mocno zaatakował, ale po kwadransie Legia objęła prowadzenie z każdą kolejną minutą jej przewaga rosła. Na ten moment wszystko idzie zgodnie z planem. Na relację z drugiej połowy zapraszamy za kilkanaście minut.

• Koniec pierwszej połowy. Do przerwy Legia prowadzi z Zrinjski 2:0!

• Do podstawowego czasu gry pierwszej połowy meczu arbiter doliczył co najmniej dwie minuty.

• Dobra wrzutka w pole karne Legii, ale skutecznie interweniował Dominik Hladun!

• Paweł Wszołek ruszył prawą stroną boiska, ale przegrał pojedynek z obrońcą rywala.

• Legioniści mądrze długo utrzymują się przy piłce. Nie dają rywalom pomyśleć, że mogą w tym meczu coś zrobić.

• Zagranie pod pole karne Zrinjskiego, ale goście wybili piłkę w aut.

• Ernest Muci ruszył środkiem pola, ale łatwo stracił piłke.

• Nemanja Bilbija oddał strzał z linii pola karnego, ale skutecznie interweniował Dominik Hladun.

• Rafał Augustyniak zagrał prostopadle, ale pierwszy przy piłce był bramkarz gości.

• Zrinjski próbuje skonstruować jakąś akcję, ale na razie nie mają pomysłu, by minąć linię środkową boiska.

• Josue bardzo pewnie posłał piłkę do bramki! Legioniści mają już bardzo wyraźną zaliczkę.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Josue podwyższa na 2:0!!!

• Rzut karny dla Legii po faulu na Patryku Kunie!

• Nieudana wrzutka z narożnika boiska, a chwilę potem jeden z rywali oddał strzał wprost w legionistę.

• Akcja gości lewą stroną boiska zakończyła się wywalczeniem rzutu rożnego.

• Teraz Ernest Muci ze strzałem z dystansu, ale posłał piłkę wysoko nad bramką gości.

• Josue pokusił się o strzał z dystansu, ale trafił wprost w rywala.

• W ostatnich minutach legioniści prezentują się znakomicie. Gospodarze nie oddają piłki rywalom, a Zrinjski wydaje się że stracił pomysł na mecz.

• Paweł Wszołek ruszył prawą stroną boiska, ale fatalnie dośrodkował.

• Po zdobyciu bramki jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki obraz gry diametralnie się zmienił. Teraz to Legia utrzymuje się przy piłce i walczy o kolejne bramki.

• Josue z kolejną wrzutką w "szesnastkę" gości, ale tym razem piłka nie powędrowała do żadnego z legionistów.

• Josue wrzucił do Tomasa Pekharta, ten nie trafił w piłkę, ale dopadł do niej Rafał Augustyniak i potężnym uderzeniem umieścił piłkę w bramce!

• legia

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Rafał Augustyniak otwiera wynik tego meczu!!!

• Paweł Wszołek ruszył prawą stroną boiska i od razu wywalczył rzut rożny.

• Legia stara się utrzymać dłużej przy piłce. Gospodarze rozgrywają piłkę w środku pola.

• Tomas Pekhart ucierpiał po starciu z rywalem.

• Wiele gwizdów przy Łazienkowskiej. Od pierwszych minut goście zdominowali legionistów.

• Jurgen Calhaka został ukarany żółtą kartkąz a faul w środku pola.

• legia

• Pierwsze minuty należą do gości. Zrinjski rozgrywa piłkę w środku pola.

• Pierwsze uderzenie na bramkę legionistów, ale ten strzał okazał się bardzo niecelny.

• Zaczynamy mecz przy Łazienkowskiej!

• Piłkarze obu zespołów pojawiają się na murawie. Za chwilę rozpoczniemy rywalizację!

• Za chwilę początek spotkania, a warto odnotować, że do kadry meczowej Legii wraca Bartosz Kapustka!

• Arbitrem dzisiejszego spotkania będzie RIcardo de Burgos Bengoetxea z Hiszpanii. W tym sezonie hiszpańskiej La Liga EA Sports został wyznaczony między innymi do prowadzenia meczu Sevilli z Realem Madryt.

• Tak prezentują się zestawienia obu zespołów! legia

• Tak prezentuje się skład Legii Warszawa na dzisiejsze spotkanie:

• W drugim meczu tej grupy na Villa Park drużyna Aston VIlli zmierzy się u siebie z AZ Alkmaar. Faworytem są Anglicy i chyba lepiej by było, żeby oni ten mecz wygrali. Wtedy Legii wystarczyłby tylko jeden punkt w dwóch kolejnych meczach do zapewnienia sobie awansu z grupy bez oglądania się na rywali.

• Natomiast HSK Zrinjski w lidze odniósł remis i zwycięstwo, a w krajowym pucharze rozbił rywala z niższej klasy rozgrywkowej aż 6:0. W lidze Zrinjski nie ma zbyt wymagających rywali, ale warto odnotować, że w poprzedni weekend Bośniacy odnieśli pierwsze zwycięstwo od trzech ligowych spotkań.

• W ciągu tych ostatnich dwóch tygodni między obiema rywalizacjami Legia awansowała do dalszej rundy FORTUNA Pucharu Polski eliminując GKS Tychy, wygrała na wyjeździe z Radomiakiem Radom, chociaż gospodarze mogli to spotkanie zremisować, a nawet wygrać oraz przegrała w fatalnym stylu u siebie ze Stalą Mielec. Jednak ostatnie wyniki napawają optymizmem i wszyscy związani z Legią mają nadzieję dzisiaj na trzy punkty.

• Przed dwoma tygodniami te zespoły spotkały się po raz pierwszy i było to niezwykle dziwne spotkanie. Arbiter podjął trzy kontrowersyjne decyzje i wszystkie były na korzyść Legii Warszawa. Wtedy rumuński sędzia po konsultacji z VAR-em nie uznał dwóch bramek dla gospodarzy i uznał jedno trafienie dla Legii. Legioniści wygrali tamto spotkanie 2:1, ale mecz był bardzo ciężki i wyrównany. Dzisiaj przy Łazienkowskiej powinno być podobnie.

• Legia Warszawa nieoczekiwanie jest liderem tabeli swojej grupy i ma tyle samo punktów co Aston Villa. Dzisiejsza wygra może znacznie przybliżyć legionistów do dalszej fazy rozgrywek, a okazja ku temu jest wyborna, bo naprzeciw staje chyba najsłabszy z grupowych rywali czyli HSK Zrinjski.

• Stadion przy Łazienkowskiej w pełni gotowy do dzisiejszej rywalizacji! To zupełnie inny piłkarski świat niż stadion, na którym było rozgrywane pierwsze spotkanie tych drużyn.

• Witamy serdecznie! Czas na 4. kolejkę fazy grupowej Ligi Konferencji Europy, a w niej między innymi Legia Warszawa na wypełnionym po brzegi stadionie przy Łazienkowskiej zmierzy się z bośniackim HSK Zrinjski! Na relację na żywo z tej rywalizacji zaprasza Państwa Bartosz Głąb.

Augustyniak na 1:0, Josue na 2:0 ©PAP, Leszek Szymański

Legia - Zrinjski ONLINE. Stołeczny klub gra czwarty mecz w fazie grupowej Ligi Konferencji. Dotąd podopieczni Kosty Runjaica zebrali 6 punktów, dzięki którym są liderem. Czy dziś sięgną po kolejny komplet? Na trybunach komplet widzów. Gdzie oglądać mecz Legia - Zrinjski na żywo w telewizji? Sprawdź, gdzie stream online. Relacja w GOL24 od godz. 18:45.

Mecz Legia Warszawa - Zrinjski Mostar ONLINE

Czas na czwarty mecz Legii Warszawa w fazie grupowej Ligi Konferencji. Dotąd ekipa stołecznego klubu wygrała dwa razy: na inaugurację z Aston Villą 3:2 oraz przed dwoma tygodniami ze Zrinjski 2:1. Jedyna porażka, którą odnieśli podopieczni Kosty Runjaica to mecz w Holandii przeciwko AZ Alkmaar 0:1.

Legia otwiera grupę E Ligi Konferencji i stanie przed fantastyczną okazją, by ugruntować swoją pozycję w czubie tabeli. Inkasując ponownie komplet, będzie miała już 9 punktów po czterech grach i bardzo mocno powiększy swoje notowania do tego, by wiosną grać w Lidze Konferencji.

Jak zagra Legia przeciwko Zrinjski? Z pewnością od początku wysoko i będzie chciała narzucić swoje warunki gry. Mecz z trybun przy Łazienkowskiej obejrzy komplet widzów, a trener Kosta Runjaić zapowiedział co najmniej jedną dużą zmianę w kadrze na mecz. Mowa o bramce, Kacpra Tobiasza zastąpi Dominik Hładun, który bronił także w pierwszym meczu między Zrinjski a Legią (1:2).

Gdzie oglądać mecz Legia Warszawa - Zrinjski w telewizji?

Spotkanie między Legią a Zrinjski będzie transmitowane w TVP Sport, tvpsport.pl oraz w Viaplay. W TVP Sport usłyszmy komentarz Jacka Laskowskiego oraz Marcina Żewłakowa. Studio od 17:45 poprowadzi Jacek Kurowski, jego gośćmi będą Artur Wichniarek, Marek Papszun, Ivica Vrdoljak oraz Rafał Ulatowski, który będzie odpowiedzialny za analizę. W rolę reportera wcieli się z kolei Hubert Bugaj

W Viaplay z kolei w komentarzu usłyszmy Przemysława Pełkę oraz Wojciecha Kowalewskiego.

Zapraszamy do śledzenia tekstowej relacji LIVE w GOL24!