1 1 połowa

KuPS Kuopio

0

0 1 połowa

• Koniec meczu! Legia wygrywa, ale duży niesmak pozostaje. W rewanżu będzie trzeba uważać. Bardzo dziękujemy za uwagę.

• Dwa potężne strzały na bramkę gości. Najpierw próbował Carlitos, którego uderzenie zostało odbite przez bramkarza. Później jeszcze uderzył Antolić, ale bardzo niecelnie.

• 4 minuty dłużej potrwają męki kibiców zgromadzonych przy Łazienkowskiej.

• Imari Niskanen również ukarany kartką koloru żółtego.

• Arvydas Novikovas ogląda żółtą kartkę.

• Strzał głową Artura Jędrzejczyka. Otso Virtanen nie miał problemu z obroną tego uderzenia.

• Legia niestety, ale znowu mocno zawodzi. Grają kompletnie bez pomysłu i nie potrafią zagrozić bramce Kuopio.

• Aleksandar Vuković również wykorzystuje ostatnią zmianę. Paweł Stolarski melduje się na ostatnie minuty, a swój występ zakończył Luis Rocha.

• Tommi Jyry wchodzi, a schodzi Rangel.

• Strzał Andre Martinsa ląduje prosto w rękawicach bramkarza gości.

• Roszada także w szeregach gości. Issa Thiaw zmieniony przez Ariela Ngueukam.

• Zmiana w Legii. Domagoj Antolić zmienia Waleriana Gwilię.

• Fatalne podanie Carlitosa do Vesovicia. Legia traci posiadanie.

• Reuben Ayarna ukarany żółtym kartonikiem.

• Saku Savolainen wchodzi, a schodzi Luc Manga.

• Arvydas Novikovas wpadł w pole karne, wyłożył piłkę Gwilii, którego strzał został zablokowany.

• Luc Manga otrzymuje żółtą kartkę.

• Pierwsza zmiana w tym meczu. Luquinhas melduje się na murawie, a opuszcza ją Dominik Nagy.

• Novikovas pędził w stronę bramki, tylko że jego zagranie nie dotarło do rozpędzonego Kulenovicia.

• Kolejna szansa Carlitosa. Tym razem jednak został uprzedzony przez obrońcę rywala.

• Carlitos zmarnował świetną okazję. Hiszpan uderzył z rzutu wolnego, ale piłka poszybowała nad bramką.

• Potężne uderzenie Dominika Nagy'a. Strzał Węgra był jednak niecelny.

• Pierwszy strzał drugiej połowy, którego autorem był Carlitos poszybował wysoko nad bramką.

• Wracamy na Łazienkowską!

• Koniec pierwszej części meczu. Legia prowadzi, ale nie ma co ukrywać, że styl i poziom zaangażowania pozostawia wiele do życzenia. Czekamy na lepszą grę Legionistów po przerwie.

• Sędzia przedłuża pierwszą połowę o 2 minuty.

• Rangel ukarany żółtą kartką.

• Ależ było blisko! Carlitos dostał świetne podanie i mocnym strzałem z woleja uderzył na bramkę! Gdyby nie świetna interwencja fińskiego bramkarza to mielibyśmy 2:0!

• Pierwsze dośrodkowanie w pole karne Legii. Mateusz Wieteska wybija jednak piłkę daleko od szesnastki gospodarzy.

• Legii brakuje zaangażowania. Widać niezadowolenia na twarzach sztabu szkoleniowego. Wojskowi muszą wytworzyć sobie bezpieczną przewagę przed rewanżem...

• Petteri Pennanen potrzebuje pomocy medycznej. Mamy chwilę przerwy w grze.

• Finowie pierwszy raz zapędzili się pod pole karne Legii. Artur Jędrzejczyk z dużym spokojnie wyjaśnia sytuację i oddala zagrożenie.

• Seria wrzutek w pole karne KuPS Kupio. Żadne nie dociera do celu.

• Legia kontroluje przebieg tego spotkania. Kibice domagają się jednak kolejnych bramek.

• Bardzo dobre dośrodkowanie Gwilii. Tym razem jednak bramkarz gości piąstkuje na rzut rożny.

• Znakomita akcja Carlitosa! Napastnik Legii wpadł w pole karne, jednak świetnie broni Otso Virtanen.

• Słaby strzał Sandro Kulenovicia. Od bramki zaczną goście.

• Perfekcyjne dogranie Waleriana Gwilii! Mateusz Wieteska wbiegł między zawodników i pewnym strzałem głową pokonuje bramkarza!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Mateusz Wieteska bardzo szybko otwiera wynik meczu!

• Indywidualna akcja Carlitosa, ale Hiszpan wywalczył tylko rzut rożny.

• Początek meczu bardzo spokojny. Legia utrzymuje się przy piłce, ale nie atakuje bramki rywala.

• Sędzia główny gwizdnął po raz pierwszy!

• Zawodnicy obu drużyn już na murawie! Czas na przywitanie kapitanów!

• Wojskowi przegrali swój ostatni mecz w lidze. Aleksandar Vuković chyba wyciągnął wnioski, ponieważ nastąpiło kilka znaczących zmian w porównaniu do pojedynku z Pogonią. Przede wszystkim od początku zagrają m.in Carlitos, Dominik Nagy, Arvydas Novikovas czy Andre Martins, którzy w niedziele zasiedli na ławce.

• Legia Warszawa po raz kolejny trafia na dużo niżej notowanego rywala. Z drużyną z Gibraltaru mieli spore problemy. Teraz kibice nie przyjmą innego scenariusza niż dwa bardzo pewne zwycięstwa.

• Dobry wieczór Państwu! Za 20 minut rozpocznie się mecz, który zamknie dzisiejszy dzień z polskimi drużynami w Europejskich Pucharach. Legia podejmować będzie fińskie KuPS Kupio. Na relację LIVE zaprasza Bartłomiej Modzelewski!