• Zagramy o pięć minut dłużej, poinformował sędzia.

• Naciska Korona, ale gospodarze umiejętnie wybijają Koronę z rytmu.

• Zszedł także Josue. Za niego Igor Strzałek.

• Zmiany w obozie Legii. Schodzi Bartosz Kapustka, za niego Patryk Sokołowski.

• Żółtą kartkę ogląda bramkarz Legii, Kacper Tobiasz.

• Zmiana w drużynie gości. Zszedł Jakub Łukowski, za niego Jacek Kiełb.

• Niesamowita zmiana Białorusina. Kapitalny dżoker. Znów po rajdzie trafił do siatki Legii. Legia z wyniku 3:0 bliska wypuszczenia wygranej.

• I mamy drugą bramkę dla Korony. Strzelcem ponownie Jewgienij Szykawka!

• Maik Nawrocki z próbą dalekiego podania. Piłkarze Korony czujni, piłka wybita.

• Dużo walki w środku pola. Legia utrzymuje się przy piłce.

• Zmiana w Legii Warszawa. Schodzi Carlitos. W jego miejsce Ernest Muci.

• Kyrylo Petrov z niezłym strzałem. Piłka po uderzeniu obrońcy nad bramką Legii.

• Żółtą kartką za zbyt dużą ekspresję i komentarz obejrzał trener przyjezdnych, Kamil Kuzera.

• Żółtą kartkę ogląda Rafał Augustyniak.

• Korona poczuła krew. Szansa z rzutu wolnego. Dobre miejsce na dośrodkowanie.

• I mamy bramkę dla Korony! Niespodzianka! Strzelcem zmiennik, Jewgienij Szykawka.

• Nie ma na murawie także Nono. Zastąpił go Dalibor Takac.

• Zszedł również Bartosz Śpiączka. W jego miejsce Jewienij Szykawka.

• Pierwsze zmiany w meczu. Z drużyny gości schodzi Dawid Błanik. W jego miejsce Jacek Podgórski.

• Ależ kiks Carlitosa! Coś niesamowitego. Podawał Paweł Wszołek z prawej strony. Hiszpan miał piłkę wyłożoną na pustą bramkę i w ostatniej chwili się poślizgnął. Częścią winy należy obarczyć jakość murawy, która pozostawia wiele do życzenia.

• Legia nie boi się grać do swojego bramkarza. Kacper Tobiasz uczestniczy w rozegraniu.

• Korona w posiadaniu. Goście chcą narzucić swoje warunki gry.

• Jeden z piłkarzy Korony faulowany. Goście przed szansą ze stałego fragmentu gry.

• Zagroziła Korona. Bartosz Śpiączka pomknął prawą stroną, ale dośrodkowanie nieudane.

• Asystentem Carlitos. Hiszpan zbiegł z lewej strony do środka i znalazł pomocnika na linii pola karnego. Były piłkarz Cracovii nie kalkulował - strzał po ziemi i mamy 3:0!

• Mamy kolejną bramkę dla Legi! Bartosz Kapustka!

• Zaczynamy drugą część meczu!

• Koniec pierwszej połowy. Legia dominuje i wyraźnie prowadzi z Koroną 2:0.

• Żółtą kartką napomniany został Hiszpan Nono.

• Arbiter doliczył dwie minuty do pierwszej połowy.

• Kolejna żółta kartka. Tym razem obejrzał ją Paweł Wszołek.

• Arbiter ukarał Bartosza Kapustkę żółtą kartką za "stempel" na piszczelu zawodnika Korony.

• Gwizdek arbitra. Adam Deja leży na murawie. Faulował Bartosz Kapustka.

• Trwa napór Legii. Wszołek dośrodkował w pole karne. Radzą sobie defensorzy Korony.

• Josue precyzyjnie dośrodkował z rzutu rożnego na piąty metr, a tam najwyżej wyskoczył Maik Nawrocki i skierował piłkę do siatki.

• GOOOOOOOOOOOL! 2:0 dla Legii! Do siatki trafił Maik Nawrocki!

• Paweł Wszołek odrobinę za mocno do Carlitosa, a Filip Mladenović nie opanował piłki.

• Świetnie w polu karnym Carlitos. Przerzucił futbolówkę na dalszy słupek, ale tam Filip Mladenović zamykał już z bardzo ostrego kąta i miał za mało miejsca, by zmieścić piłkę w bramce.

• Futbolówka skozłowała przed Kacprem Tobiaszem po uderzeniu Nono. Bramkarz Legii mimo to pewnie złapał piłkę.

• Maik Nawrocki został napomniany żółtą kartką.

• Legia na prowadzeniu - Marcel Zapytowski oszukany przez Josue. Portugalczyk kopnął w lewą stronę, a bramkarz Korony został na miejscu.

• GOOOOOOOOOL! 1:0 dla Legii! Josue pewnie z rzutu karnego!

• Marcel Zapytowski również ukarany przez sędziego Sylwestrzaka.

• Josue ukarany żółtą kartką za dyskusje.

• Rzut karny dla Legii! Maciej Rosołek przerzucił piłkę nad Kyryło Petrowem, a ten przekroczył przepisy.

• Bartosz Śpiączka strzelał po ziemi z pola karnego. Fatalne wykonanie. Piłka trafiła w bandy reklamowe.

• Piłka w polu karnym trafiła do Bartosza Kapustki, ale ten za długo zwlekał ze strzałem.

• Bartosz Śpiączka wpakował piłkę do siatki, pokonując Kacpra Tobiasza w sytuacji sam na sam! Wcześniej jednak spalił. Bramka nie została uznana.

• Piąty rzut rożny dla Legii. Przysnął Filip Mladenović, który nie zorientował się, że piłka za chwilę będzie do niego adresowana.

• Josue ostro dośrodkował z rogu na dalszy słupek. Carlitos nie zamknął akcji.

• Josue sprytnie zagrywał do Pawła Wszołka. W porę zablokował legionistę Kyryło Petrow.

• Kolejna niezła próba gospodarzy. Paweł Wszołek zagrywał w pole karne, ale nikt nie zamknął tej akcji.

• Piłkarze Legii sugerowali jeszcze zagranie ręką Kyryło Petrowa, ale nic tak nie miało miejsca.

• Po rogu główkował Slisz. Piłka odbiła się jeszcze od zawodnika Korony i wyszła na kolejny korner.

• Naciska Legia. Wszołek zagrał z Josue z prawej strony pola karnego. Rzut rożny dla gospodarzy.

• Filip Mladenović po lewej stronie pola karnego! Odgrywał na piąty metr, ale dobrze wybił piłkę Miłosz Trojak.

• Początek meczu!

• Zawody poprowadzi sędzia Damian Sylwestrzak. Jego asystentami będą Adam Karasewicz i Bartosz Kaszyński. W wozie VAR zasiądą Paweł Pskit oraz Marcin Borkowski.

• W podstawowym składzie kielczan wystąpi trzech nowych zawodników. W tym gronie są: Dominick Zator, Nono oraz Marius Briceag. Ten ostatni kontrakt z Koroną parafował w minioną środę.

• Prowadzący po jesieni Raków Częstochowa w pierwszym meczu rundy rewanżowej tylko zremisował z Wartą Poznań (1:1). Dziś Legia postara się wykorzystać potknięcie lidera i odrobić część strat. Obecnie wynosi ona dziesięć punktów.

• Podstawowy skład Korony Kielce:

• Wyjściowy skład Legii Warszawa:

• W niedzielę o godz. 15:00 Legia Warszawa skonfrontuje się z zamykającą tabelę PKO Ekstraklasy Koroną Kielce. Czy legioniści rozpoczną rundę od wygranej i ruszą w pościg za liderem? Witamy w relacji LIVE!