Jacek Czaplewski
Mateusz Kostrzewa / Legia.com
PKO Ekstraklasa. Ukarany Czesław Michniewicz nie poprowadzi Legii Warszawa w meczu 8. kolejki z Górnikiem Łęczna. Na ławce zastąpi go asystent Alessio De Petrillo, posiadający licencję UEFA Pro.

W ten sposób Michniewicz płaci za swoje zachowanie względem sędziów podczas przegranego spotkania ze Śląskiem Wrocław (0:1). Przypomnijmt, że w trakcie przerwy prowadzący zawody Bartosz Frankowski pokazał mu drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę. Drugą połowę 51-latek obejrzał z wysokości trybun.

Kary za Śląsk, ze strony Komisji Ligi, może spodziewać się również Artur Boruc, który najpewniej dostanie po kieszeni. Po meczu 41-letni bramkarz zamieścił bowiem obraźliwy wpis.

EKSTRAKLASA w GOL24

Więcej o EKSTRAKLASIE - newsy, wyniki, terminarz, tabela, strzelcy

Wczoraj siatkarze, dzisiaj piłkarze - trwa dobra passa polskich drużyn przeciw Rosjanom! Legia Warszawa dość niespodziewanie wygrała ze Spartakiem w Moskwie po golu Lirima Kastratiego w doliczonym czasie. Zobaczcie, jak widowisko skomentowali internauci - oto przegląd najlepszych memów.

Kastrati jak Bale. MEMY o meczu Spartak Moskwa - Legia Warsz...

Złota Piłka dla Lewego?

Materiał oryginalny: Legia Warszawa bez Czesława Michniewicza. Z Górnikiem Łęczna zastąpi go asystent Alessio De Petrillo - Gol24