9/13
Tym razem pracował w duecie z Domagojem Antoliciem. I też...

Walerian Gwilia (Legia Warszawa)

Tym razem pracował w duecie z Domagojem Antoliciem. I też dał radę. Zwłaszcza w pierwszej połowie niemiłosiernie rozprawiał się z graczami Jagiellonii Białystok.

W naszej jedenastce Gwilia znalazł się po raz pierwszy.

10/13
Kiwka, tempo, wykończenie. Młodzieżowiec beniaminka jak...

Miłosz Szczepański (Raków Częstochowa)

Kiwka, tempo, wykończenie. Młodzieżowiec beniaminka jak najbardziej zasługuje na grę w tej lidze. W meczu z Arką Gdynia kapitalnie wypadł głównie przed przerwą. Zdobył wtedy bramkę bezpośrednio z rzutu wolnego.

W naszej jedenastce Szczepański znalazł się po raz pierwszy.

11/13
Zmiana kolejki! Serb w meczu z Rakowem Częstochowa wszedł...

Nemanja Mihajlović (Arka Gdynia)

Zmiana kolejki! Serb w meczu z Rakowem Częstochowa wszedł przy wyniku 0:2, a zszedł po 3:2. W niebywałym comebacku odegrał kluczową rolę. Najpierw zapisał asystę drugiego stopnia, potem strzelił przecudownego gola, na wagę trzech punktów:

W naszej jedenastce Mihajlović znalazł się po raz pierwszy.