Bramki: Lewczuk 28, Guilherme 45, Hämäläinen 54, Nikolić 69...

Legia - Piast 4:0 (8.05.16)

Bramki: Lewczuk 28, Guilherme 45, Hämäläinen 54, Nikolić 69 z karnego
Widzów: 29 258

Znów mecz lidera (Legia) z wiceliderem (Piast). Tym razem to Wojskowi dzielili i rządzili na boisku. Dzięki zwycięstwu zespół Stanisława Czerczesowa wypracował trzy punkty przewagi nad rywalami i nie oddał jej do końca sezonu.

6/8
Bramki: Wilczek 16, 36, 76 - Duda 90...

Piast - Legia 3:1 (5.11.14)

Bramki: Wilczek 16, 36, 76 - Duda 90
Widzów: 7714

Spotkanie pamiętne zwłaszcza dla Kamila Wilczka, który w pojedynkę zapewnił Piastowi zwycięstwo nad faworyzowaną Legią.

7/8
Bramki: Ljuboja 44, 83, Jędrzejczyk 81 - Cuerda 28, Kędziora...

Legia - Piast 3:2 (28.10.12)

Bramki: Ljuboja 44, 83, Jędrzejczyk 81 - Cuerda 28, Kędziora 30
Widzów: 9000

Fenomenalny comeback legionistów, którzy przegrywali 0:2, a potrafili odwrócić losy meczu w ostatnich 10 minutach. Największa w tym zasługa Danijela Ljuboi, który zdobył dwie bramki. Pierwszą w swoim stylu - po strzale piętą.

8/8
Bramki: Edson 11, Glik 36 sam.,  Chinyama 55 - Krzycki 85...

Legia - Piast 3:1 (27.09.08)

Bramki: Edson 11, Glik 36 sam., Chinyama 55 - Krzycki 85
Widzów: 5000

Pierwszy mecz pomiędzy drużynami z Warszawy i Gliwic. Historyczną bramkę zdobył już w 11. minucie Edson firmowym strzałem z rzutu wolnego. Gorzej to spotkanie wspomina Kamil Glik. Młodziutki wówczas stoper trafił do własnej siatki.