Lech Wałęsa na pogrzebie George’a H.W. Busha. Były prezydent Polski serdecznie witał się z Barackiem Obamą oraz Billem i Hillary Clinton

  • Dziennik Bałtycki

red

Lech Wałęsa, były prezydent Polski poleciał na pogrzeb George’a H.W. Busha do USA. Na miejscu został serdecznie powitany przez ważnych polityków ze Stanów Zjednoczonych. Nie obyło się także bez krytyki. Na swoim profilu facebookowym opublikował zdjęcia z uroczystości. Z kim spotkał się prezydent Wałęsa?

W Waszyngtonie odbyła się główna ceremonia żałobna po śmierci George’a H.W. Busha. W uroczystościach wzięli udział prezydent USA Donald Trump, byli prezydenci George W. Bush, Bill Clinton i Barack Obama oraz Jimmy Carter.

Lech Wałęsa poleciał na pogrzeb George’a H.W. Busha.

Do USA udał się także były prezydent Polski, Lech Wałęsa. Wśród komentatorów i niektórych internautów, dużo kontrowersji wzbudził strój legendarnego działacza Solidarności. Wałęsa bowiem miał na sobie koszulkę z napisem "Konstytucja". Nie obyło się również bez słów krytyki.

- Lech Wałęsa na pogrzebie Prezydenta Busha, w koszulce „konstytucja”, kompromituje Polskę, smutne i żałosne - napisał na twitterze europoseł Jacek Saryusz-Wolski.

Czytaj też: Lech Wałęsa poleciał na pogrzeb George’a H.W. Busha. Jego zdjęcie wywołało burzę w internecie. Chodzi o to co włożył na siebie b. prezydent

Były prezydent Polski - jak wynika z fotorelacji, którą zamieścił na swoim profilu w mediach społecznościowych - był serdecznie witany przez ważnych polityków sojusznika naszego kraju. Na fotografiach widać m.in. powitania z byłym prezydentem USA, Barackiem Obamą oraz Billem i Hillary Clinton.

Prezydent Wałęsa chętnie pozował także do zdjęć z innymi osobami. W oczy rzucała się charakterystyczna koszulka, która wywołuje szereg komentarzy wśród internautów. Spotkał się także z dziennikarzami w Waszyngtonie.

Zobacz zdjęcia ze spotkania Lecha Wałęsy z politykami USA

 Lech Wałęsa/Facebook

Lech Wałęsa na pogrzebie George’a H.W. Busha. Były prezydent...

Wideo

polecane: MiauCzat: Honorata Witańska ostrzega kobiety! Tęskni za PiP?

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

19.12.2018, 13:12

Dawno nie uśmiałem się tak dawno xD
"Pilsudski naszych czasow!" co za kretyn xD hahahahaha
i na deser ten idiota od "PISiorów".. idiota to cie zrobił "gościu", i nie wyszkrobał xD hahha

19.12.2018, 13:01

sam twój nick gościu, ukazuje jakim jesteś debilem ;)

17.12.2018, 12:35

Dziś odszedł pisuar do naciskania przycisku do głosowania
Idź na wybory ! Bo mochery-oszołomy po mszy pójdą stadnie. Parlament Europejski -bogata emerytura.Polska to władza dla kumpli w spółkach państwowych.
35% to MOCHEROWY beton. Na szczęście gramialnie opuszczający ten ziemski padół. Za kilka lat kościoły będą puste.
Wyrosło pokolenie głupków nie znających wojny, podatnych na manipulacje populistów. Hanna Stadnik ps. "Hanka" brała udział w Powstaniu Warszawskim. Walczyła na Mokotowie jako łączniczka i sanitariuszka w Pułku "Baszta" Kompanii "O2" porucznika "Withala". Weteranka była pytana na antenie TVN24, wspomniała ojca Lecha i Jarosława Kaczyńskich, Rajmunda. Po wybuchu Powstania Warszawskiego dowodził 7. drużyną 2. plutonu kompanii K 1 Pułku "Baszta". Hanna Stadnik przypomniała sytuację, gdy Lech Kaczyński wygrał wybory w Warszawie, środowisko powstańcze gratulowało Rajmundowi.
- Powiedział: "moim dzieciom nie wolno dać władzy, bo zniszczą każdego, kto będzie od nich lepszy, bo są złośliwi" - powiedziała Hanna Stadnik. - Ojciec, jeśli to mówi, to wie, co mówi.
Kazmierz Kutz
Do tego dojść musiało. Po przemianie ustrojowej musiała dojść do głosu długo tłumiona polska głupota. Dochodziła do głosu powoli, w miarę dzielenia się ludzi na demokratów i nacjonalistów. Przybrała na sile po katastrofie pod Smoleńskiem, zwłaszcza że wolnorynkowy liberalizm nie nadał właściwego priorytetu dziedzinom duchowym, także naukom o walce polskiej demokracji. Zaś edukację oddał w ręce kleru.
To był kardynalny błąd Tadeusza Mazowieckiego, który teraz wydaje swoje owoce. Szkoła, po indoktrynacji komunistycznej, weszła w indoktrynację katolicką. Laickość systemu edukacyjnego stała się fikcją. Polski zaśmierdły nacjonalizm zaboru rosyjskiego zmieszał się z prymitywnym katolicyzmem i powstała ideologiczna mieszanina potrawy teraz realizowanej pod nazwą „dobrej zmiany".

10.12.2018, 10:28

:-) :-) :-)

10.12.2018, 00:00

nikt mi z mózgu jajecznicy robić nie będzie...aby mi wmawiać jaki Wałęsa jest zły... aktualną propagandę mam w dalekim poważaniu

09.12.2018, 07:01

Kundle i lewactwo, to ta sama klasa. Domyslam sie, ze Ksiaze Walii byl od Medrca z Popowa daleko. Walesa to zalosna postac.

09.12.2018, 00:52

Rozpolitykowała się gówniażeria, zasrańce.

08.12.2018, 13:00

Co Andrzej D. powinien włożyć, albo zdjąć aby by zauważony?

08.12.2018, 13:00

Co Andrzej D. powinien włożyć, albo zdjąć aby by zauważony?

08.12.2018, 12:58

Kościół jest święty, ale w Polsce bardzo wielu katolików (także biskupów i księży) napełnia go goownem swoich grzechów. I to nie jest najgorsze, ale to, że twierdząc: "Zło jest zawsze dziełem szatana" w swojej pysze nie czynią rachunku sumienia i nie nawracają się.

08.12.2018, 12:22

Lewactwo światowe ma słabość do Bolków !

08.12.2018, 09:19

Kuku na muniu i tyle w temacie.

08.12.2018, 00:24

Tani elektryk na telefon. Polski podatnik zapewnia transport.

08.12.2018, 00:24

Tani elektryk na telefon. Polski podatnik zapewnia transport.

07.12.2018, 20:40

A w tvn pokazują jak ani Clinton ani Obama nie chcą podać dudzie ręki . Pewnie nie wiedza kto to jest moze myślą ze to serwis sprzątający? Walese znają wszyscy .

07.12.2018, 19:43

Napewno ma wiecej niżby sekta Rydzyka w polsce

07.12.2018, 19:42

A ty idiota czy PiSior ? W sumie to jedno i to samo ...

07.12.2018, 19:25

twój wpis jest gruntownie faszystowski.

07.12.2018, 19:20

się twoja nienawiść objawia...

07.12.2018, 19:17

ale ocena Wałęsy jest taka na jaką zasluguje. Wybaczenie jest możliwe ale po wyznanie winy i po wyrażeniu skruchy.

07.12.2018, 19:17

ale ocena Wałęsy jest taka na jaką zasluguje. Wybaczenie jest możliwe ale po wyznanie winy i po wyrażeniu skruchy.

07.12.2018, 17:34

Na stronach : niezależna .pl , wpolityce.pl , Fronda , Republika są ciekawe filmy z Bolkiem w roli głównej odzianym na pogrzebie Busha w konstytucyjną koszulkę . Bolek kręci się tam , w Waszyngtonie , bezmyślnie i jakby w pomroczności jasnej . Warto obejrzeć to zjawisko .

07.12.2018, 17:28

Ogranicz spożycie denaturatu .

07.12.2018, 17:26

Idiota czy UBek ?

07.12.2018, 16:47

:-)