Raków Częstochowa

0

• Koniec meczu! Lech bardzo pewnie pokonuje Raków Częstochowa 3:0!

• Pedro Tiba przewraca się w polu karnym, ale tym razem nie było mowy o przewinieniu!

• 5 minut dłużej potrwa ten mecz!

• Ostatnia zmiana tego meczu. Filip Szymczak zmienia Christiana Gytkjaera.

• Cudowne trafienie! Młody gracz przyjął piłkę, huknął bez zastanowienia i zmieścił futbolówkę w samo okienko!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Cudowne trafienie! Jakub Moder!

• Już będąc poza boiskiem Fran Tudor otrzymał żółtą kartkę, a trener Rakowa Marek Papszun dokończy ten mecz z wysokości trybun.

• I jeszcze Juliusz Letniowski zmienia Tymoteusza Puchacza.

• Schodzi także Miłosz Szczepański, a wchodzi Bryan Nouvier.

• Posypały się teraz zmiany. Fran Tudor zmieniony przez Piotra Malinowskiego.

• Świetna akcja gospodarzy zakończona, mocnym uderzeniem Puchacza! Szumski był bez szans!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Tymoteusz Puchacz podwyższa prowadzenie!

• Jakub Moder znowu pokazał swoje zaangażowanie. Młody gracz teraz oddał bardzo dobry strzał głową!

• Felicio Brown Forbes zmienia Igora Sapałę.

• Świetna akcja gospodarzy! Jakub Moder już kilka minut po wejściu świetnie pokazał się z prawej strony, huknął na bramkę, ale znakomicie broni Szumski.

• Jakub Moder melduje się na murawie w miejsce Filipa Marchwińkiego.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Christian Gytkjaer oddaje pewny strzał! 1:0 dla Lecha!

• Jakub Szumski ukarany żółtą kartką.

• Po długiej analizie sędzia główny wskazuje na wapno!

• Jakub Szumski staranował Christiana Gytkjaera! VAR sprawdzi czy aby nie było rzutu karnego!

• Lech lepiej wszedł w drugą cześć meczu. Cały czas brakuje jednak konkretów pod bramką Jakuba Szumskiego.

• Kamil Jóźwiak popędził lewą stroną, ale zamiast oddać strzał podał bardzo niedokładnie. Kolejorz stracił szansę na zdobycie gola.

• Miłosz Szczepański uderza zbyt słabo żeby zagrozić bramce Lecha.

• Karlo Muhar uderza z 25 metra prosto w ręce Jakuba Szumskiego.

• Za to zagranie Sebastian Musiolik ogląda żółtą kartkę.

• Sebastian Musiolik wpadł w bramkarza Lecha po tym jak chciał zdobyć bramkę z bliskiej odległości. Bramkarz Lecha szybko podniósł się jednak z murawy.

• Czas na drugie 45 minut!

• Koniec pierwszej połowy. Jak na razie nadal czekamy na pierwszą sobotnią bramkę.

• Tomas Petrasek ogląda żółtą kartkę.

• Teraz strzał po drugiej stronie boiska. Miłosz Szczpański również posyła piłkę nad bramką

• Jakub Kamiński uderzył z dystansu, jednak uderza bardzo niecelnie.

• Kamil Jóźwiak na szczęście wraca na boisku. Okazało się to mniej poważne niż wyglądało.

• Bardzo brzydkie wyglądające zderzenie Kamila Jóźwiaka, który od razu zalał się krwią. Potrzebna jest pilna pomoc medyczna.

• Filip Marchwiński po dograniu Pedro Tiby oddał sytuacyjny strzał. Młody zawodnik Lecha nie trafił jednak w bramkę.

• Strzał po zamieszaniu w polu karnym Rakowa, ale piłka poszybowała daleko od bramki.

• Kolejny strzał Pedro Tiby, kolejny raz zablokowany.

• Kolejna bardzo pewna interwencja Jakuba Kamińskiego. Raków cały czas próbuje zagrozić bramce Lecha.

• Świetna interwencja Jakuba Szumskiego, który paruje centrostrzał rywala.

• Filip Marchwiński uderza z 25 metra, ale prosto w ręce Jakuba Szumskiego.

• Strzał Pedro Tiby sprzed pola karnego zablokowany!

• Pierwsza akcja Lecha. Kostewycz dogrywa jednak prosto pod nogi rywala.

• Igor Sapała zagrywa zbyt mocno i od bramki zacznie Lech.

• Jakub Kamiński zdołał zażegnać niebezpieczeństwo! Na początku meczu to goście napierają na bramkę rywala.

• Pierwsze dośrodkowanie w pole karne Lecha, ale bardzo niedokładne. Od bramki zacznie Lech.

• Paweł Raczkowski daje znak do rozpoczęcia meczu!

• Zawodnicy obu drużyn opuszczają tunel!

• Kolejorz wyprzedza Raków o 6 pozycji, ale dzisiaj wszystko może się zmienić. Beniaminek traci do Lecha tylko 3 punkty, więc zwycięstwo pozwoli im zmienić swoje miejsce w tabeli.

• Lech Poznań i Raków Częstochowa walczą w tym sezonie przede wszystkim o awans do górnej ósemki. Dla Lecha jest to oczywiście cel minimum, a dla Rakowa byłby to bardzo duży sukces.

• Dzień dobry Państwu! Czas na drugi sobotni mecz PKO Ekstraklasy! Lech Poznań podejmuje na własnym stadionie Raków Częstochowa! Na relację LIVE zaprasza Bartłomiej Modzelewski!