5/7
W październiku o występ na mundialu w 2022 roku walczył ze...

Lubomir Satka - Słowacja

W październiku o występ na mundialu w 2022 roku walczył ze Słowacją Lubomir Satka. Niestety po meczach w tej przerwie kadra naszych południowych sąsiadów jest pewna tego, że do Kataru nie pojedzie. Satka wystąpił w obu meczach po 90 minut na środku obrony obok stopera Interu Mediolan - Milana Skriniara. Słowacy grali z Rosją (0:1) i Chorwacją (2:2).

Zobacz, jak radzili sobie powołani lechici i warciarze podczas przerwy na mecze reprezentacji ---->

6/7
Nika Kwekweskiri w sobotę "narozrabiał", o czym pisaliśmy na...

Nika Kwekweskiri - Gruzja

Nika Kwekweskiri w sobotę "narozrabiał", o czym pisaliśmy na łamach Głosu Wielkopolskiego. W poprzedni poniedziałek wyjechał na mecze reprezentacji Gruzji w ramach eliminacji mistrzostw Świata, ale w pierwszym spotkaniu z Grecją (0:2) nie wystąpił. Zagrał za to 90. minut w wygranym wyjazdowym meczu z Kosowem (2:1). W środku pola jego partnerem był piłkarz Rakowa - Walerian Gwilia. Gruzja nie ma już szans na awans na mundial.

7/7
Gruzja i Słowacja nie mają już szans na awans, ale ma je...

Robert Ivanov - Finlandia

Gruzja i Słowacja nie mają już szans na awans, ale ma je Finlandia z Robertem Ivanovem w składzie. W przegranym meczu z Ukrainą (1:2) warciarz nie zagrał, ale za to zaliczył całe spotkanie z Kazachstanem (2:0). Fin otrzymał w nim żółtą kartkę. Co ciekawe, Ivanov jest pierwszym od 27 lat piłkarzem Zielonych, który zagrał w barwach narodowych, w pojedynku o punkty. Finowie mają mecz mniej i punkt mniej niż Ukraina, która zajmuje obecnie miejsce barażowe.