Lech Poznań - Górnik Zabrze 3:1 [ZDJĘCIA, RELACJA NA ŻYWO]

RED
Lech Poznań - Górnik Zabrze
Lech Poznań - Górnik Zabrze Grzegorz Dembiński
O godz. 18 na Inea Stadion w Poznaniu przy Bułgarskiej Lech Poznań podejmował Górnika Zabrze.

W 11 minucie meczu Lech Poznań traci gola i przegrywa na własnym boisku 0:1. Gola dla Górnika strzelił Prejuce Nakoulma.

W 65 minucie wyrównuje Gergo Lovrencsics. Asysta: Barry Douglas. Bramkę dającą Lechowi prowadzenie strzela Marcin Kamiński w 75 minucie. Kolejna bramka to dzieło Teodorczyka. W 87 minucie

TU MOŻESZ ŚLEDZIĆ RELACJĘ Z MECZU LECH - GÓRNIK
NA ŻYWO

W związku z ogłoszoną przez prezydenta RP Bronisława Komorowskiego żałobą narodową po śmierci premiera Tadeusza Mazowieckiego, spotkanie poprzedzone zostanie minutą ciszy, a piłkarze wystąpią z czarnymi opaskami.

WIDZIAŁEŚ COŚ CIEKAWEGO? ZNASZ INTERESUJĄCĄ HISTORIĘ? MASZ ORYGINALNE ZDJĘCIA?
NAPISZ DO NAS NA ADRES [email protected]!