Le Soleil - Nowa marka zdobywa serca gwiazd

Materiał informacyjny
Co łączy Kasię Cichopek, Annę Dec i Darię Ładochę? Nie tylko popularność i praca w mediach. Celebrytki upodobały sobie ubrania nowej marki, które jak na razie dostępne są tylko dla wybranych!

Portal JastrząbPost.pl kilka dni temu doniósł o nowej, majówkowej sesji zdjęciowej Kasi Cichopek opublikowanej na jej Instagramie. Celebrytka, znana m.in. z Tańca z Gwiazdami oraz serialu M jak miłość, pozowała na tle pola rzepakowego, które mieniło się żółto-zielonymi barwami. Redakcja oraz fani Cichopek zwrócili uwagę głównie na piękny czerwony kombinezon, w którym pozowała do zdjęć.

Okazuje się, że jedwabna kreacja została stworzona przez Le Soleil - markę, która właśnie weszła na polski rynek. Co ciekawe, po ubrania Le Soleil sięgają również inne gwiazdy telewizji.

W sukniach z Le Soleil gustuje również prezenterka TVN, Anna Dec. Na początku maja na jej Instagramie pojawił się sentymentalny wpis ze zdjęciem prezentującym gwiazdę na urządzonym przez nią balkonie. Odziana była oczywiście w zwiewną jedwabną tunikę Le Soleil.

Charakter marki doceniła już jakiś czas temu doceniła Daria Ładocha. W wielkanocnym wydaniu Dzień Dobry TVN miłośniczka zdrowego stylu życia gotowała dla widzów w oszałamiającej sukience w stylu etno.

Jak ustaliliśmy, kolekcje Le Soleil są limitowane, szyte w pojedynczych sztukach dla stałych klientek firmy. Na profilu instagramowym marki pojawiła się teraz zapowiedź kolekcji ready-to-wear, która ma być dostępna za pośrednictwem sklepu internetowego: www.le-soleil.eu

Dodaj ogłoszenie