Lampy, Zegary i naklejki jako dekoracje ścienne – Kreatywny...

  Lampy, Zegary i naklejki jako dekoracje ścienne – Kreatywny Wystrój Wnętrz

  Artykuł sponsorowany

  Aktualizacja:

  Polska

  Lampy, Zegary i naklejki jako dekoracje ścienne – Kreatywny Wystrój Wnętrz
  1/4
  przejdź do galerii
  Masz ochotę zmienić coś w swoim domu? Remont oznacza z reguły spore wydatki i bywa obciążający dla domowników. Może zniechęcić do metamorfozy mieszkania. Jest jednak nieinwazyjny i skuteczny sposób na nowoczesną stylizację w każdym pomieszczeniu. To zadanie w powodzeniem wykonają lampy i zegary z dekoracją ścienną.
  Lampy i zegary skomponowane z dekoracją z naklejek szybko odmienią każde wnętrze. W skład takiego zestawu wchodzą naklejki ścienne oraz lampa lub zegar.

  Nowoczesne i stylizowane lampy, skomponowane z naklejkami na ścianę, oferuje na www.hommy.pl, wyłączny dystrybutor marki Hommy. Różnorodność wzorów pozwala dopasować charakter naklejek do indywidualnych preferencji.

  Lampy sufitowe i ścienne led
  Lampy i zegary Hommy zostały tak zaprojektowane, żeby stanowić integralną część większej dekoracji ściennej. W zależności od upodobań mogą stanowić dominujący element w pomieszczeniu. Takie zadanie spełnią wyraziste kolory i duża powierzchnia naklejki.

  Zobacz Powiew wielkich metropolii - lampa + zegar. - kliknij tutaj -

  Projekt idealny do nowoczesnych wnętrz i młodzieżowego pokoju.
  Lampy led z dekoracją ścienną mogą też stanowić bardziej subtelne uzupełnienie wnętrza. W zależności od naszych potrzeb mogą być to zwiewne wzory nawiązujące do natury.

  Zobacz Parkową aleję z latarenką. Stylizowana lampa i naklejki. - kliknij tutaj

  Dużym powodzeniem cieszą się humorystyczne formy nawiązujące tematyką do danego pomieszczenia. Kuchnia jest doskonałym miejscem, gdzie lampy z naklejkami mogą podkreślić jej charakter. Biblioteka z naklejek w salonie, czy zabawny globus przy biurku efektownie i humorystycznie komponują się z funkcją danego miejsca.


  Zobacz lampę Świecący kucharz – dobry kompan każdego posiłku. - kliknij tutaj
  Lampa w kształcie czapki kucharskiej i naklejki z postacią kucharza.

  Świecące naklejki ścienne
  Zarówno lampy, jak i naklejki Hommy są wykonane z najwyższej jakości materiałów. Naklejki wykonane są z odpornego na ścieranie i zabrudzenia materiału Eva, przypominającego piankę/folię . Taką dekorację można nakleić w kilka minut. Jest lekka i przyjazna dla ścian. Nawet jeśli się pomylimy, można ją od razu bez przeszkód przekleić w inne miejsce.

  Lampy i zegary hommy.pl sprawdzą się również w wynajmowanych pomieszczeniach. To dobre rozwiązanie, gdy najemca nie zgadza się na większe ingerencje w wygląd lokum, lub gdy nie chcemy inwestować większych pieniędzy, a chcemy nadać pomieszczeniom bardziej indywidualny charakter.

  Naklejki ścienne są w pełni bezpieczne dla farb na ścianach. Gdy chcemy je zdjąć, łatwo odchodzą, nie uszkadzając farby i nie pozostawiając żadnych śladów. Odklejanie naklejki ze ściany za pomocą suszarki znacznie przyspieszy cały zabieg.

  Lampy ścienne dla dzieci i nie tylko
  Lampa i zegar z dekoracją ścienną marki Hommy pozwoli odmienić wnętrze. Doda mu całkiem nowego klimatu bez konieczności malowania, czy większych remontów. Lampy dostosowane są do energooszczędnych lub ledowych żarówek. Dzięki temu użytkując je, nie marnujemy energii.

  Więcej projektów znajduje się pod adresem www.hommy.pl – wyłącznego dystrybutora marki Hommy na Polskę. Na stronie znaleźć można również outlet, gdzie lampy i zegary sprzedawane są z atrakcyjnymi rabatami.

  Czytaj treści premium w Polsce Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Nie przegap

  Wideo