Jakub Maj
Jakub Maj
EAST NEWS
Bayern Monachium zaczyna przygotowania do nowego sezonu. Pierwszym "sprawdzianem" było rozegranie pokazowego meczu ze słabszą drużyną - FC Rottach-Egern. Amatorski zespół przegrał aż 0:27!

FC Rottach-Egern - Bayern Monachium 0:27 (0:18)

Bayern Monachium po bardzo słabym sezonie postanowił, że należy przeprowadzić ofensywę transferową. Mistrzostwo Niemiec zostało wygrane przez kompromitująca porażkę Borussii Dortmund. Nowi zawodnicy mają wnieść jakość i rywalizację na każdej z pozycji. Do klubu dołączył już Konrad Laimer (środkowy pomocnik), Min-jae Kim (środkowy obrońca) oraz Raphaël Guerreiro (lewy obrońca). Mówi się, że "Die Roten" bardzo mocno pracują nad transferem Kane'a z Tottenhamu.

Bayern rozpoczął przygotowania do sezonu od luźnego meczu sparingowego z amatorskim zespołem FC Rottach-Egern. Mistrz Niemiec wyszedł pierwszym składem, dlatego do przerwy prowadził już 18:0! Spotkanie zakończyło się rezultatem 27:0.