Kuchenne rewolucje 2020. Kolejny odcinek już 23.04. "Ordynat" (Zamość). Magda Gessler ratuje kolejne restauracje. Zobacz zwiastun

Redakcja Warszawa
Redakcja Warszawa
Kuchenne Rewolucje 2020: Nowe odcinki w TVN. Magda Gessler ratuje kolejne restauracje. Kolejna rewolucja już 19.03. Zobacz zwiastun
Kuchenne Rewolucje 2020: Nowe odcinki w TVN. Magda Gessler ratuje kolejne restauracje. Kolejna rewolucja już 19.03. Zobacz zwiastun TVN
Kuchenne Rewolucje 2020. Magda Gessler już od dziesięciu lat ratuje przed upadkiem restauracje w całej Polsce. W marcu restauratorka powróciła do TVN z nowym sezonem Kuchennych Rewolucji. Jakie restauracje odwiedzi wiosną? Czy wszyscy posłuchają rad Magdy Gessler? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek programu i co się w nim wydarzy? Więcej informacji poniżej.

Jak poinformował TVN, z powodu epidemii koronawirusa emisja nowych odcinków 22. sezonu "Kuchennych Rewolucji" została zawieszona do odwołania. Magda Gessler rozmowie z Agatą Młynarską wyjaśniła, dlaczego stacja podjęła decyzję o wstrzymaniu produkcji.

- Kuchenne rewolucje to nie jest tylko telewizyjne show. Pamiętajmy, że to przede wszystkim program społeczny. Nie ma sensu pokazywać kolejnych odcinków, jeśli po ich emisji nie da się odwiedzić danej restauracji. Program ma pomagać ich właścicielom nie tylko dzięki mnie na planie, ale i realnie poprzez nowych klientów - tłumaczy restauratorka.

W czwartki o 21:30 możemy oglądać powtórki programu.

Magda Gessler #zostaławdomu. Jak spędza ten czas?

Źródło:
TVN

Kuchenne Rewolucje 23.04

Magda Gessler tym razem odwiedzi okolice Zamościa i karczmę "Ordynat". Lokal mieści się w Wielączy i jest zarządzany przez Darka, który od lat zajmował się gastronomią, ale marzyło mu się „coś większego”. Niedługo później kupił działkę i wybudował karczmę. Drewniane wnętrze urządził według swojego gustu, a na ścianach zawisły szable i inne elementy nawiązujące do historii.

Darek prowadzi karczmę razem z żoną Dorotą. Kobieta gotuje na kuchni, a mężczyzna zarządza całością mając w każdej sprawie ostatnie, decydujące słowo. Chociaż „Ordynat” został wybudowany przy ruchliwej drodze, to z jakiś powodów brakuje w nim ludzi. Nerwową atmosferę odczuwają pracownice, ale nikt nie wie, jak zmienić sytuację. Jedynym ratunkiem jest Magda Gessler.

Kuchenne Rewolucje 16.04

16 kwietnia obejrzymy 13. odcinek 18. sezonu "Kuchennych Rewolucji". Magda Gessler tym razem odwiedzi położony w centrum Torunia bar "Masala Twist", w którym pochodzący z Nepalu właściciele - Prajwal i Ram - serwują indyjsko-tajską kuchnię. Obaj mają doświadczenie w gastronomii, a poznali się już w Polsce, gdzie razem pracowali. Po kilku latach zaczęli myśleć o otwarciu własnej, choćby niewielkiej restauracji. Wtedy Ram znalazł w sieci informację, że za atrakcyjną cenę mogą zostać właścicielami baru z kuchnią indyjską w Toruniu. Niestety zakup lokalu pochłonął prawie całe ich fundusze. Właściciele nie mogli pozwolić sobie na nowy wystrój baru, ale obaj uznali, że świetna kuchnia będzie bronić się sama.

Nieliczni, którzy u nich jadają, zawsze chwalą potrawy. Są jednak tygodnie, w których prawie nikt nie zagląda to „Masala Twist”, chociaż toruńskim starym miastem przechodzą w sezonie tłumy ludzi. Kiedy sytuacja finansowa zaczęła być naprawdę krytyczna zdecydowali się poprosić o pomoc Magdę Gessler.

Kuchenne Rewolucje 9.04

9 kwietnia pokazany zostanie 12. odcinek 18. sezonu "Kuchennych Rewolucji, w którym Magda Gessler odwiedziła położoną w Kwidzynie restaurację Szafran.

Kulinarna ekspertka doskonale wie, ile pracy wymaga prowadzenie własnego lokalu, zna też drogę prowadzącą do sukcesu. Widzowie przekonają się, jaką krytykę należy przyjąć, jakich zmian dokonać oraz o czym szczerze porozmawiać - by rewolucja została zaakceptowana.

Alina początkowo była zatrudniona jako kelnerka i barmanka w kwidzyńskiej dyskotece. Pewnego dnia skorzystała z okazji i przejęła pobliską niewielką restaurację, leżącą na terenie dawnych koszar wojskowych. Wyremontowała lokal z pomocą rodziny. Otrzymał on nazwę Szafran. Nawiązuje do niej ogromna fototapeta przedstawiająca tę najdroższą przyprawę świata. W menu znalazły się najróżniejsze potrawy, ale żadna nie zawierała wspomnianej ingrediencji.

Alina nie miała doświadczenia w gastronomii ani nie umiała gotować. Jednak to ona, z powodu brak kucharzy, przygotowywała wszystkie potrawy. Kiedy wreszcie skompletowała personel, pojawiły się kolejne problemy - zbyt niskie ceny, nie przystające do kosztu produktów; wyręczanie pracowników z obawy przed ich utratą; zaoferowanie zatrudnionym darmowych posiłków z karty. Właścicielka nie wyobraża sobie, że mogłaby zamknąć biznes. Magda Gessler spróbuje temu zapobiec.

Kuchenne Rewolucje 2020. Odcinek 4: "Smacznego" - Banino (26.03)

W najbliższym odcinku "Kuchennych Rewolucji" Magda Gessler odwiedzi położone kilkanaście kilometrów od Gdańska Banino. Znajduje się tam bistro "Smacznego" prowadzone przez Zuzannę i jej partnera Rafała.

Mimo wielu wysiłków „Smacznego” nie przynosi dochodów. Choć do prowadzenia gastronomii para przygotowywała się wiele miesięcy, takich kłopotów finansowych nie byli w stanie przewidzieć. Dodatkowo rotacja pracowników jest tak duża, że niemal każdego dnia brakuje rąk do pracy - czytamy w zapowiedzi.

Jedzenie jak w szpitalu? To jest CHORE!

W tej sytuacji Zuzanna zajmuje się wszystkim, od pracy na zmywaku, przez gotowanie po sprzątanie. Wszystkie jej wysiłki i poświęcenie idą jednak na marne. Jak to możliwe, skoro nieliczni klienci chwalą jedzenie? Zagadkę może rozwiązać jedynie Magda Gessler. Poniżej zwiastun odcinka.

Źródło:
TVN

Kuchenne Rewolucje 2020. Odcinek 3: "Pod Kamienicą" - Grudziądz (19.03)

W trzecim odcinku Kuchennych Rewolucji Magda Gessler odwiedziła położony nad Wisłą Grudziądz, gdzie mieści się restauracja „Pod Kamienicą”. Od czterech lat prowadzi ją Krzysztof, niezwykle dumny z miejsca, w którym rezyduje.

Tytułowa kamienica została bowiem wybudowana w 1912 roku. Od 1996 roku Krzysztof prowadził tu kawiarenkę, ale ostatecznie zdecydował się na restaurację. Marzył o tym, aby lokal prowadzić wspólnie z dorosłym synem. Niestety panowie częściej się kłócili, niż współpracowali. Ostatecznie syn zdecydował się na karierę za granicą - czytamy w zapowiedzi odcinka.

Na tych biznesach gwiazdy zbijają kokosy. Jak do tego doszli?

Osamotniony Krzysztof zainwestował w restaurację duże pieniądze. Gwarancją sukcesu miały być domowe obiady i często modyfikowana karta. Niestety po początkowym zainteresowaniu, klienci zaczęli znikać. W dodatku dwa lata temu Krzysztof dowiedział się, że ma raka. Skupiony na walce z chorobą, nie ma już siły na walkę o restaurację. Jakby tego było mało, pracownicy mocno narzekają na porywczy charakter szefa.

Czy sytuację uleczy Magda Gessler? 3. odcinek "Kuchennych Rewolucji" możecie obejrzeć na player.pl.

Źródło:
TVN

Kuchenne Rewolucje 2020. Odcinek 2: "Pizza Bella" - Ustroń (12.03)

W drugim odcinku Kuchennych Rewolucji Magda Gessler pojawiła się w Ustroniu, w lokalu Pizza Bella. Właścicielem restauracji jest Iwo, który wcześniej nie miał nic wspólnego z gastronomią, jednak zdecydował się wziąć kilkadziesiąt tysięcy złotych kredytu i odkupić pizzerie, gdy nadarzyła się ku temu okazja.

Klientów brakuje, długi restauratora wciąż rosną, a do drzwi zaczynają pukać windykatorzy. Czy Magdzie Gessler udało się uratować ten lokal? Zobaczcie zwiastun 2. odcinka "Kuchennych rewolucji".

Źródło:
TVN

Kuchenne Rewolucje 2020. Odcinek 1: "Szybka szama" - Napachanie (5.03)

W pierwszym odcinku nowego sezonu Magda Gessler odwiedziła wieś Napachanie, dokąd została zaproszona przez Olgę - właścicielkę lokalu "Szybka szama".

W karcie znajdowało się ponad sto dań - m.in. czterdzieści różnych rodzajów pizzy - o wymyślnych nazwach, jak „Chłop na roli”, „Farmer w kaloszach”, czy „Brat lubi”. Oldze pomimo dużych obrotów, wciąż brakowało pieniędzy, by spłacić długi zaciągnięte przez poprzedniego właściciela. Kobiecie nie starczało czasu, by odpowiednio zająć się restauracją, więc lokal prowadzony był przez pracowników, którzy nie mieli jasno określonych zadań. Dodatkowo restauracja wymagała remontu i generalnych porządków. Z tym ogólnym rozgardiaszem porządek mogła zrobić tylko Magda Gessler. Jak zakończyła się ta rewolucja? Odcinek można obejrzeć na player.pl.

Poniżej pełna lista premier odcinków 21. sezonu "Kuchennych rewolucji".

Kuchenne Rewolucje 2020: Odcinki

 • Odcinek 1: Kuchenne rewolucje s21e01 - 5 marca
 • Odcinek 2: Kuchenne rewolucje s21e02 - 12 marca
 • Odcinek 3: Kuchenne rewolucje s21e03 - 19 marca
 • Odcinek 4: Kuchenne rewolucje s21e04 - 26 marca
 • Odcinek 5: Kuchenne rewolucje s21e05 - 2 kwietnia
 • Odcinek 6: Kuchenne rewolucje s21e06 - 9 kwietnia
 • Odcinek 7: Kuchenne rewolucje s21e07 - 16 kwietnia
 • Odcinek 8: Kuchenne rewolucje s21e08 - 23 kwietnia
 • Odcinek 9: Kuchenne rewolucje s21e09 - 30 kwietnia
 • Odcinek 10: Kuchenne rewolucje s21e10 - 7 maja
 • Odcinek 11: Kuchenne rewolucje s21e11 - 14 maja
 • Odcinek 12: Kuchenne rewolucje s21e12 - 21 maja
 • Odcinek 13: Kuchenne rewolucje s21e13 - 28 maja

Kuchenne rewolucje: #restauracjadlaMagdy

W nowym sezonie programu rusza akcja #restauracjadlaMagdy. Za pomocą hashtagu widzowie mogą sami wskazywać lokale, w których powinna pojawić się Magda Gessler. Wystarczy umieścić post z hashtagiem #restauracjadlaMagdy na facebooku, twitterze lub instagramie, a produkcja skontaktuje się wybranymi przez fanów restauracjami. Jeśli właściciele wyrażą chęć spotkania, Magda Gessler przeprowadzi w ich lokalu kuchenną rewolucję.

Kuchenne Rewolucje 2020

6 marca Magda Gessler z rodziną i przyjaciółmi świętowała 10. urodziny programu "Kuchenne rewolucje". Przez te lata przeprowadziła aż 270 rewolucji. Większość zakończyła się sukcesem, na palcach jednej ręki można zliczyć przypadki tych nieudanych. Kluczem do sukcesu jest słuchanie jej rad.

- Jestem bardzo wzruszona. Mam ekipę, która jest moją drugą rodziną. Bardzo mi pomagają i mnie wspierają, mimo że czasem jestem nieznośna, spóźniam się. Ubóstwiam odkrywać różne chatki zagadki - powiedziała Gessler.

Najsłynniejsza polska restauratorka nie zwalnia tempa i zapowiada kolejne próby ożywienia podupadłych lokali gastronomicznych. W czwartek 5 marca wystartował 21. sezon "Kuchennych rewolucji".

Źródło:
TVN

Ponad dwieście pięćdziesiąt przeprowadzonych rewolucji, tysiące przepisów kulinarnych, metamorfoz wnętrz i ona – nieustraszona Magda Gessler. Po raz dwudziesty pierwszy najsłynniejsza polska restauratorka wyruszyła w Polskę, by ratować upadające lokale. W dziesiątą rocznicę startu programu królowa TVN-u nie zwalnia tempa!

Wideo

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie