Krzysztof Piątek bez gola. Fantastyczne derby Mediolanu

Wojciech Andrzej Wrona
Insidefoto/Sipa USA/East News
Krzysztof Piątek nie strzelił w niedzielę gola, ale derby Mediolanu nie zawiodły kibiców. Inter pokonał na San Siro Milan 3:2.

Krzysztof Piątek zagrał w niedzielę w swoich pierwszych derbach Mediolanu. Niestety Polak bramki nie strzelił, a jego Milan po fantastycznym meczu przegrał na San Siro z Interem 2:3.

Fatalny początek Milanu

Już w trzeciej minucie meczu Nerazzurri objęli prowadzenie. Matias Vecino wykorzystał zamieszanie w polu karnym Milanu i z bliska wpakował piłkę do siatki.

Po przerwie nie było lepiej. Kilka minut po rozpoczęciu drugiej połowy prowadzenie Interu podwyższył Stefan De Vrij.

Powrót do życia

Milan wrócił do gry kilka minut później. Życie w drużynę Krzysztofa Piątka tchnął wypożyczony z Chelsea pomocnik Tiemoue Bakayoko.

Inter jednak nie był dłużny i odskoczył niedługo później dzięki „jedenastce"Lautaro Martineza. Milan nie poddawał się i znów strzelił bramkę kontaktową za sprawą Matteo Mussacchio, ale to by było na tyle.