Krystian W. i jego słabość do nastolatek

  Krystian W. i jego słabość do nastolatek

  Jacek Wierciński

  Dziennik Bałtycki

  Aktualizacja:

  Dziennik Bałtycki

  Nastolatki Krystian W. miał poznawać w najmodniejszych trójmiejskich klubach i dyskotekach na całym Pomorzu. Według portalu Kulisy24.com lista jego ofiar

  Nastolatki Krystian W. miał poznawać w najmodniejszych trójmiejskich klubach i dyskotekach na całym Pomorzu. Według portalu Kulisy24.com lista jego ofiar liczy kilkadziesiąt nazwisk ©123rf.com

  Samobójstwo 14-latki otworzyła puszkę Pandory. 39-letni Krystian W. zamieszany jest w tę sprawę, ale też w wiele innych dotyczących seksu i nastolatek.
  Nastolatki Krystian W. miał poznawać w najmodniejszych trójmiejskich klubach i dyskotekach na całym Pomorzu. Według portalu Kulisy24.com lista jego ofiar

  Nastolatki Krystian W. miał poznawać w najmodniejszych trójmiejskich klubach i dyskotekach na całym Pomorzu. Według portalu Kulisy24.com lista jego ofiar liczy kilkadziesiąt nazwisk ©123rf.com

  Czarno-białe, stylizowane, z różowym filtrem i w kolorach sepii. Długie, proste włosy, słodko wydęte wargi, często fikuśne okulary przeciwsłoneczne, czasem lizak, daszek albo czapeczka. Zdarzają się głębokie dekolty, częściej - pewne siebie spojrzenia albo niewinny, pytający wzrok, trochę nieporadna, ale nienachalna biżuteria i make-up. Tak wyglądają "profilówki" nastoletnich dziewczyn. 13-, 14- czy 17-latek, które nietrudno wziąć za dorosłe kobiety. Wiek zdradzają tylko serduszka i gwiazdeczki w komentarzach, i Justin Bieber w "polubionych".

  To właśnie ich na popularnych portalach zdjęciowych i społecznościowych szukał Krystian W., wejherowski Piotruś Pan. Dbał o siebie i dobijając czterdziestki, wyglądał o dekadę młodziej. Nie był pedofilem, szukającym ofiar na placach zabaw i boiskach przy podstawówkach. Jednak interesowały go te słodkie, z różowym filtrem...

  Takim nietrudno zawrócić w głowie. Volvo V50 na podjeździe, kolorowe drinki w sopockim klubie, zdjęcia z jachtu... Dziewczyna już wie, że to nie kolejny Adaś - kolega z klasy, który naciągnął rodziców na szpanerskie adidasy, któremu tata dał poprowadzić seata albo citroena. To prawdziwy mężczyzna. Macho, który przybija piątki z bramkarzami w lokalach i, kiedy się po drodze zatrzyma w butiku w galerii handlowej, może sobie rozmawiać przez komórkę i opowiadać, że "przecież się spieszy", ale to on zapłaci za legginsy. Ma gest. Ale jego gest ma swoją cenę.

  Obopólna zgoda w lesie

  "Kiedy minęli znak miejscowości X (woj. pomorskie), Krystian W. skręcił w stronę lasu, gdzie zatrzymał pojazd. Pokrzywdzona pytała mężczyznę, co chce robić, wówczas on zaczął ją całować i dotykać okolice krocza. Małoletnia protestowała, oświadczając, że ma chłopaka, wówczas Krystian W. kazał jej opuścić samochód, czego ona jednak nie uczyniła. Krzyczeli na siebie, pokrzywdzona żądała odwiezienia do domu. Po upływie około 4 minut Krystian W., chwytając pokrzywdzoną za szyję, zaczął ją całować, a potem przesunął się na jej miejsce, rozłożył fotel, położył się na nią..." - czytamy w aktach sprawy.

  Co zaszło między 36-letnim Krystianem W. i 16-latką w wakacje 2012 roku w lesie pod X? Nie gwałt. Śledczy ustalili, że była "obopólna zgoda", a psycholog obecny przy przesłuchaniu 16-latki: że były z jej strony "znaczne elementy współtworzenia sytuacji". W dodatku dziewczyna skasowała całą wcześniejszą korespondencję z mężczyzną i wielu rzeczy nie pamiętała, a relacje świadków, przynajmniej częściowo, nie potwierdzały jej wersji wydarzeń.

  Krystian W. usłyszał wówczas zarzut stosowania przemocy lub groźby w celu "zmuszania do określonego zachowania". Nastolatka przekonywała prokuratora, że W. groził jej upublicznieniem filmiku z telefonu z nagraniem seksu, czym wymusił na niej kolejne spotkanie, ale w śledztwie te stwierdzenia się nie potwierdziły. Policjanci na zabezpieczonej komórce tego filmiku nie znaleźli. Były tam inne nagrania stosunków seksualnych, ale mężczyzna wytłumaczył, że to "znajome" i o nagrywaniu wiedziały.

  Sprawa została umorzona. Merytorycznie słusznie, co potwierdziła Prokuratura Okręgowa w Gdańsku, która dokładnie przeanalizowała akta spraw dotyczących Krystiana W. i nastolatek. Podobnych sytuacji było bowiem więcej.

  Umorzenia i proces


  W 2011 roku Prokuratura Rejonowa w Wejherowie prowadziła dwa dochodzenia z Krystianem W. w roli głównej. Chodziło o usiłowanie doprowadzenia do poddania się czynności seksualnej 17-latki i czerpania korzyści z uprawiania nierządu przez 16- i 17-latkę. Obie sprawy zostały umorzone, ponieważ śledczy nie dopatrzyli się przestępstwa.

  Rok później W. miał się dopuścić gwałtu i zmuszania do określonego zachowania przy zastosowaniu przemocy lub groźby na 18-letniej kobiecie. Tę sprawę, z tego samego powodu co dwie pozostałe, umorzyła z kolei kartuska prokuratura.
  Okręgówka te umorzenia także uznała za merytorycznie słuszne.

  W puckim sądzie przeciw W. toczy się postępowanie za gwałt na 17-letniej uciekinierce z trójmiejskiej placówki opiekuńczej. Grozi mu od 2 do 12 lat więzienia, ale jak tłumaczą śledczy - ze względu na zgłoszenie złożone zbyt późno i brak szans zabezpieczenia wielu kluczowych dowodów oraz brak widocznych śladów użycia przemocy - 39-latek nie został aresztowany. Odpowiada z wolnej stopy i twierdzi, że również w tym przypadku do współżycia doszło za obopólną zgodą.

  - Mamy do czynienia ze sprawą, w której jest słowo przeciwko słowu - mówi prok. Michał Kierski, zastępca szefa Prokuratury Rejonowej w Pucku.

  "Trzeba o tym mówić"
  "Chciałabym jeszcze raz poprosić o pomoc wszystkie skrzywdzone dziewczyny, te, które się odezwały, a nie chcą zeznawać, oraz wszystkie, które by chciały pomóc, a z jakichś powodów jeszcze tego nie zrobiły. Wiem, że to może być dla was trudne, ale bardzo pomoże w naszej sprawie, jak i w innych, w których ktoś inny krzywdzi w tak podły sposób dziewczynki, kobiety. Trzeba zmienić nasze prawo, ale przede wszystkim podejście do tego typu spraw. Trzeba o tym mówić, zgłaszać wszelkie przypadki, po to by ofiar było jak najmniej" - napisała w niedzielę na Facebooku Joanna Skiba.

  Jej 14-letnia córka na początku marca popełniła samobójstwo, skacząc pod koła pędzącego pociągu na gdańskiej Oruni. Matka jest przekonana, że dramatyczny krok był skutkiem gwałtu, jakiego na nastolatce miał się dopuścić W. To właśnie Joanna Skiba nagłośniła sprawę 39-latka i sprawiła, że prokuratorzy po raz kolejny wertowali akta mężczyzny. Sprawiła też, że do śledczych zgłosiły się kolejne kobiety.

  Pod wpływem medialnych publikacji, będących odpowiedzią na dramatyczne apele matki, do śledczych z gdańskiej Oliwy po raz kolejny zgłosiła się dziewczyna, która pięć lat wcześniej - jako 15-latka, opowiadała o gwałcie, którego ofiarą padła.

  - Wówczas nie potrafiła wskazać sprawcy, a jedynie jego numer telefonu komórkowego, który nie wystarczył do identyfikacji. Teraz pokrzywdzona jako sprawcę wskazuje Krystiana W. Prowadzący sprawę prokurator skierował do sądu wniosek o jej przesłuchanie, a także jeszcze jeden wniosek, ale o którym, ze względu na dobro śledztwa, wolę na razie nie mówić - zaznacza prok. Ewa Burdzińska, szefowa Prokuratury Rejonowej Gdańsk-Oliwa.+

  "Rozmawiajcie dziewczyny ze swoimi mamami, starszymi siostrami, na pewno nikt bliski nie potępi was, bo to tylko i WYŁĄCZNIE wina gwałcicieli i nieważne, nie ma żadnego znaczenia, jak byłyście ubrane i czy dobrowolnie wsiadłyście do samochodu oprawcy!!!" - przekonuje Joanna Skiba.

  Treści, za które warto zapłacić!
  REPORTAŻE, WYWIADY, CIEKAWOSTKI


  Zobacz nasze Magazyny: REJSY, HISTORIA, NA WEEKEND

  Czytaj treści premium w Polsce Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze (46)

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  Krystian Wyżykowski

  Krystian Wyżykowski (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 2

  Haha musze go poznać

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  Chamstwo i znieczulica

  Psy (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 3

  Ja pierdole toć to głąb w tej policji i prokuraturze idjoci!!!!!!!!!!!!!

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  wi-fi

  adam (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 4 / 2

  "Galerianki" to "ofiary"?
  A "dziwki" to "zakonnice" ?
  Gratulacje toku myslenia


  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  do adam (gość)

  ja (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 1 / 1

  Tyle że pełnoletnia galerianka czy dziwka to nie to samo co naiwna nastolatka, ten typ Krystian świadomie wpływa na takie, bo wie że takie łatwiej wykorzystać, więc nie pisz tak jakby te nastolatki...rozwiń całość

  Tyle że pełnoletnia galerianka czy dziwka to nie to samo co naiwna nastolatka, ten typ Krystian świadomie wpływa na takie, bo wie że takie łatwiej wykorzystać, więc nie pisz tak jakby te nastolatki miały mieć rozum dorosłej osoby, bo idzie tu o dzieci. zwiń

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  zero

  Wi-fi (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 4 / 1

  Taki ktos jak K.W glowny bohater tej sprawy to zero kompletne... Jak chce mu sie ruchac to moze sobie znalezc kobiete badz kobiety w mniej wiecej swoim przedziale wiekowym. Skoro interesuja go...rozwiń całość

  Taki ktos jak K.W glowny bohater tej sprawy to zero kompletne... Jak chce mu sie ruchac to moze sobie znalezc kobiete badz kobiety w mniej wiecej swoim przedziale wiekowym. Skoro interesuja go nastolatki to znaczy ze cos z glowa ma i powinien sie leczyc. Takich "zjebow" to niestety wiecej, szkoda tylko ze zamiast oni ponosic odpowiedzialnosc to wina jest zrzucana na ofiary.zwiń

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  wstyd panie dziennikarzu

  ala (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 10

  Straciłam szacunek do dziennika bałtyckiego... :/ Tak się nie uprawia dziennikarstwa... Wstyd.

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  Tyle tych naiwnych dziewczyn ...

  Anna (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 13 / 6

  Moja koleżanka tez dała sie zmanipulować Krystianowi, pamietam dzień jak przyszła do mnie do pracy ucieszona ze poznała faceta z klasą i właściciela DreamClub akurat jechała do niego na jacht miała...rozwiń całość

  Moja koleżanka tez dała sie zmanipulować Krystianowi, pamietam dzień jak przyszła do mnie do pracy ucieszona ze poznała faceta z klasą i właściciela DreamClub akurat jechała do niego na jacht miała wtedy 17lat, wróciła po dwóch dniach w bardzo złym stanie fizycznym i psychicznym nic nie chciała powiedzieć od tamtego czasu utrzymuje ze pojechała do koleżanki i u Krystka nie była, wymazała to z pamięci. Jestem pewna ze była z nim przez te dwa dni bo widziałam ze odwiózł ją luksusowy samochód.
  Nie można winić tych dziewcząt ! Każda by chciała poznać księcia który obsypie ją diamentami ale rzeczywistość bywa brutalna.zwiń


  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  Każda?

  Ja (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 2

  Volvo V50 luksusowym samochodem? Ludzie, na jakim świecie wy żyjecie. OK, może nie jest to Fiat Panda, ale bez przesady, luksusowym z pewnością bym go nie nazwał. A poza tym co po samochodzie jak...rozwiń całość

  Volvo V50 luksusowym samochodem? Ludzie, na jakim świecie wy żyjecie. OK, może nie jest to Fiat Panda, ale bez przesady, luksusowym z pewnością bym go nie nazwał. A poza tym co po samochodzie jak gościu jest obleśny, ewidentnie ma coś z głową i jest ponad 2x starszy? Także wybacz, ale nie każda by na to poszła. Jedynie te głupie i puste jak bęben.zwiń

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  anna

  olcia (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 3 / 4

  Anno "kazda"?
  Ja nie jestem materialistka
  I tez nie moglabym naciagac kogos
  Tak ze mow sama za siebie


  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  Nic nie wspominałam o materializmie !

  Anna (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 2 / 3

  Rozumiem ze ty marzysz o spoconym brudnym buraku to ok ;)


  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  nie musiałaś użyć słowa materializm

  Małgosia (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 2

  z Twojej wypowiedzi aż kapie materializmem i rzuca właśnie takie światło na Ciebie-nastki materialistki.. Przyjmij do swojej głowy, że nie każdy kto nie sypie diamentami jest spoconym burakiem....rozwiń całość

  z Twojej wypowiedzi aż kapie materializmem i rzuca właśnie takie światło na Ciebie-nastki materialistki.. Przyjmij do swojej głowy, że nie każdy kto nie sypie diamentami jest spoconym burakiem. Istnieją normalni faceci, którzy potrafią zaoferowac o wiele więcej niz tylko pieniądze.zwiń

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  dora

  adam (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 3 / 1

  Dora jestes bardziej obeznana ?
  Dziennik oparl sie na dowodach
  A ty jak masz jakies to je przedstaw
  Pomowic i oskarzyc mozna kazdego i o wszystko
  Pewnie on tez Ewe w Raju do zerwania jablka...rozwiń całość

  Dora jestes bardziej obeznana ?
  Dziennik oparl sie na dowodach
  A ty jak masz jakies to je przedstaw
  Pomowic i oskarzyc mozna kazdego i o wszystko
  Pewnie on tez Ewe w Raju do zerwania jablka namowil co ?zwiń


  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  mysl

  dora (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 1 / 3

  Na jakich dowodach oparl sie dziennik.. Tak o dostali akta spraw?? Mysl czlowieku. Inne dziennikarskie serwisy opisaly ta sprawe bardzo dokladnie a dziennik baltycki zlapal za pare slowek i...rozwiń całość

  Na jakich dowodach oparl sie dziennik.. Tak o dostali akta spraw?? Mysl czlowieku. Inne dziennikarskie serwisy opisaly ta sprawe bardzo dokladnie a dziennik baltycki zlapal za pare slowek i obrocil sprawe o 180 stopni. Poza tym nawed wedlug tych bzdor co tu pisza nic nie tlumaczy tego co zrobil owy zbok.zwiń


  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  mysle ;)

  adam (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 1

  Akta spraw czy plotki sa wirygodniejsze ?
  Jak napisza ze dinozaury przez niego wiginely to wszyscy maja w to uwierzyc ?
  Prosze czytaj ze zrozumieniem


  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  dalej mysl ;)

  Dora (gość)

  Zgłoś naruszenie treści

  A kto tu mówi o plotkach.. nie będę Ci nic tłumaczyć jak i innym bo to sensu raczej nie ma. W poprzednich artykułach w których bardziej się sprawą zajeli, była mowa o aktach spraw a te tutaj...rozwiń całość

  A kto tu mówi o plotkach.. nie będę Ci nic tłumaczyć jak i innym bo to sensu raczej nie ma. W poprzednich artykułach w których bardziej się sprawą zajeli, była mowa o aktach spraw a te tutaj przedstawione to jest tylko i wyłącznie kopia z artykułów kulisy24 i innych w dodatku przekręcone i podkoloryzowane. tu nie ma nic nowego co by było w kulisy24 jedynie co, aby było ciekawiej przedstawione jest tak aby to Krystek był ofiarą. Także nie mów mi , że tu prawdę piszą bo, nawet nie ruszyli palcem aby coś nowego się w tej sprawie dowiedzieć, jedynie chcieli zrobić szum co się udało. Miła pogawędka ale mam wazniejsze sprawy także żegnam i pozdrawiam środkowym paluszkiem wszystkich broniących zboczeńca, a także piśmiaków z dziennika Bałtyckiego, którzy tak profesjonalnie zajeli się sprawą, że nawet z krzesełka nie wstali. pozdrozwiń


  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  dora ty zacznij myslec

  adam (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 3 / 7

  Kulisy24 ?
  Wlasniee ich redaktorzy dostali wyrok za znieslawienie
  Poczytaj tez co pisze mama Iwony Wieczorek o nich
  To sa fakty
  Tak jsk bylo z ta Anaid
  Miala byc zgwalcona przez "krystka" i...rozwiń całość

  Kulisy24 ?
  Wlasniee ich redaktorzy dostali wyrok za znieslawienie
  Poczytaj tez co pisze mama Iwony Wieczorek o nich
  To sa fakty
  Tak jsk bylo z ta Anaid
  Miala byc zgwalcona przez "krystka" i dla tego rzucic sie pod pociag
  A sekcja zwlok wykluczyla gwalt
  To dlaczego jej mama klamala ?
  Co oni ukrywaja ?
  Jaki cel ma ta nagonka ?zwiń


  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  widać kto tu nie myśli

  Dora (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 1

  Człowieczku, piszę ostatni raz. Nie obchodzi mnie co było.. oni pierwsi zajeli się sprawą i ją opisali prawidłowo a dziennik bałtycki niedosć że zgapił wszystko to jeszcze pięknie poprzekręcał .....rozwiń całość

  Człowieczku, piszę ostatni raz. Nie obchodzi mnie co było.. oni pierwsi zajeli się sprawą i ją opisali prawidłowo a dziennik bałtycki niedosć że zgapił wszystko to jeszcze pięknie poprzekręcał .. skąd wiem na pewno nie z mediów tak jak ty. Nie zamierzam się wykłucać ale takie są fakty. Sekcja wykluczyła gwałt bo może mało rzetelnie się za to zabrali?? tak jak sprawe Iwony olano tak samo i tą. Jej mama kłamała? stuknij ty się w łeb . Jej mama roztrząsneła cała tę sprawę, dzięki niej o tym jest głosno a o gwałcie powiadomiła koleżanka do której dzwoniła Anaid. tyle w temacie. Poza tym wierz w cuda Dziennika ja Ci nie bronie, tylko już nie odpisuj bo szkoda mi nerwów na ...... bye!zwiń


  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  dora

  adam (gość)

  Zgłoś naruszenie treści

  Napisalas "nie obchodzi mnie jak bylo"
  Czyli g.... Wiesz
  I czym sie tak denerwujesz ?
  Jak masz jakies dowody to je przedstaw
  Jak natazie to wszustko wiesz a noc nie mozesz uzasadnic
  Ale to...rozwiń całość

  Napisalas "nie obchodzi mnie jak bylo"
  Czyli g.... Wiesz
  I czym sie tak denerwujesz ?
  Jak masz jakies dowody to je przedstaw
  Jak natazie to wszustko wiesz a noc nie mozesz uzasadnic
  Ale to tylko swiadczy o tobie zwiń

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  mysle ;)

  adam (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 4

  Akta spraw czy plotki sa wirygodniejsze ?
  Jak napisza ze dinozaury przez niego wiginely to wszyscy maja w to uwierzyc ?
  Prosze czytaj ze zrozumieniem

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  Nie kupię więcej tego szmelcu

  dora (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 11 / 3

  Jak można takie głupoty pisać?? Dziennik Bałtycki to najwidoczniej szmatławiec który małą posiadał wiedzę na temat a coś musiał napisać. Stek bzdur. Jeszcze zróbcie z Krystka celebrytę, jak można...rozwiń całość

  Jak można takie głupoty pisać?? Dziennik Bałtycki to najwidoczniej szmatławiec który małą posiadał wiedzę na temat a coś musiał napisać. Stek bzdur. Jeszcze zróbcie z Krystka celebrytę, jak można tak tłumaczyć gwałciciela. Pewnie z własnej woli dziewczynki uprawiały z nim seks. Jestem trochę bardziej obeznana z tą sprawą i śmiem twierdzić że wiekszość dziewczyn upolował na portalu społecznościowym lub na ulicy, większości proponował pracę- sprzątanie mieszkania i tak owo werbował do gwałtu, inne śledził, był tak bezczelny, że za nimi jeździł i je nękał innym zaś z kolei gdy zauważył że dziewczyna potrzebuje pieniędzy proponował pożyczkę którą mogą spłacać co miesiąc po 10 -50 zł w tym czasie się zjawiał nieoczekiwanie i żadał nagle zwrotu kasy albo seksu inne zaś w ten sposób werbował do klubu do pracy, jeżeli dziewczyna sie nie zgodziła ani na jedno ani na drugie to je gwałcił i nagrywał aby móc dalej szantażować.. to się nazywa bydlak. A chodzi po wolności ponieważ za duże ma kontakty i w policji i wśród trójmiejskich biznesmenów którym na pewno nie raz dogadzał, bo podobno niektóre dziewczyny sprzedawał były dziewczynami dla jego kolegów tak przypuszczam. Te bzdury co pisze dziennik Bałtycki, coś mi tu smierdzi ktoś musiał mieć z dziennikiem dobre kontakty i tak oto powstał tak bezczelny artykuł broniący gwałciciela który niektóre dziewczynki zgwałcił bez pogawędki, zobaczyl na ulicy wsadził do auta i wywiózł.. ale co tam przecież twierdzicie że dziewczyny same się prosiły.. pewnie stały w kolejce do niego co?? to teraz uwaga drogie panie na ulicy, z tego artykułu wynika że można was gwałcić, a jak już taki czyn się stanie to okażecie się dziwkami, szmatami które same się prosiły.. Ohh w jak cudownie pojebanym kraju mieszkamy. Pamietajcie gwalt to gwalt, a dziewczyna moze nawet na go chodzić i nikt nie ma prawa jej tknąć !!!zwiń


  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  x

  alex (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 3 / 2

  Piszesz tak jak bys byla przy kazdym zdazeniu, jak sama bys wszystko nagrywala
  Jak masz takies dowody to je przedstaw i po sprawie
  Sokarzyc mozna kazdego i o wszystko


  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  alex

  dora (gość)

  Zgłoś naruszenie treści

  Wystarczy bardziej obeznac sie ze sprawa a potem cokolwiek tu komentowac.


  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  dora

  alex (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 2

  W koncu napisalas z sesem ;)
  Obeznac a nie sluchac plotek i bzdur wyssanych z palca
  Jak nie masz zadnych dowodow to sie nie wypowiadaj
  Kazda gazeta pisze tak by bylo zainteresowanie nia...rozwiń całość

  W koncu napisalas z sesem ;)
  Obeznac a nie sluchac plotek i bzdur wyssanych z palca
  Jak nie masz zadnych dowodow to sie nie wypowiadaj
  Kazda gazeta pisze tak by bylo zainteresowanie nia
  Dziennik oparl sie o akta a nie plotkizwiń


  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  alex

  Dora (gość)

  Zgłoś naruszenie treści

  Ja nie musze słuchać plotek i bzdur. Skoro twierdzisz, że opieram się na szmatławcach no cóż ... Nie pisała bym postu wyżej gdyby tak nie było także raczej Tobię życzę abyś się troszkę zapoznał ze...rozwiń całość

  Ja nie musze słuchać plotek i bzdur. Skoro twierdzisz, że opieram się na szmatławcach no cóż ... Nie pisała bym postu wyżej gdyby tak nie było także raczej Tobię życzę abyś się troszkę zapoznał ze sprawą a potem się udzielał. Ja co mam wiedzieć wiem i na pewno na artykułach się nie opieram , swą wiedzę na temat posiadam. Co do dziennika nawet nie zaciągneli tej wiedzy z akt, tylko z innych artykułów w których bardziej rzeczowo piszą. byezwiń

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  xxx

  asik (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 3 / 1

  No a gdzie sa te "dzieci" co glosno o nich w innych gazetach ?
  Na zdjeciach wszedzie pokazywany jest z kobietami
  O co w tym chodzi ?


  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  xxx

  xxx (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 1 / 2

  łachy hejtujesz za PLNy- - spadaj

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  dobry artykuł

  karol (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 6 / 6

  Jedyna gazeta, która tak w miarę rzetelnie to opisała. Bez osądzania i oskarżania, bo od tego jest sąd, a nie media.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Nie przegap

  Wideo