Koronawirus. Informacje, komunikaty, wydarzenia z Podkarpacia. Raport w sprawie epidemii [24.01]

red.

Wideo

Zobacz galerię (90 zdjęć)
Koronawirus na Podkarpaciu. W jednym miejscu znajdziesz wszystkie informacje i komunikaty dotyczące koronawirusa w regionie, a także najważniejsze informacje na temat pandemii z kraju i ze świata. Raport aktualizujemy na bieżąco.

KORONAWIRUS W LICZBACH - AKTUALNE DANE

  • 65 078 - liczba osób zakażonych koronawirusem na Podkarpaciu
  • 2 106 - liczba zgonów na Podkarpaciu
  • 1 475 445 - liczba osób zakażonych koronawirusem w Polsce
  • 35 363 - liczba osób, które zmarły w Polsce

KORONAWIRUS NA PODKARPACIU, W POLSCE I NA ŚWIECIE - NAJNOWSZE INFORMACJE [NIEDZIELA, 24 STYCZNIA]

21:15

Morsowanie w czasie pandemii koronawirusa stało się niemal sportem narodowym. Dziś, w niedzielę, 24 stycznia, towarzyszyliśmy Przemyskim Morsom podczas ich kąpieli. Ale nie było to zwykłe morsowanie. Zobaczcie niezwykle zdjęcia.

W Przemyślu morsowali w hawajskich strojach. Musicie zobaczy...

19:29

Lekarze i naukowcy ostrzegają – przyjęcie pierwszej dawki szczepionki nie daje pełnej ochrony przed zakażeniem. – Zdarzają się zakażenia osób, które przyjęły pierwszą dawkę szczepionki i to wcale nierzadko – przyznaje profesor Krzysztof Simon, znany wrocławski zakaźnik.

Czytaj także

16:45

Po zaszczepieniu personelu medycznego, od poniedziałku ruszają masowe szczepienia pozostałych Polaków. W pierwszej kolejności obejmą one osoby z grupy I. Wiadomo już, że ze względu na opóźnienia w dostawie preparatu, nie uda się zrealizować pierwotnych założeń Narodowego Programu Szczepień. - Polsce przysługuje liczba szczepionek, która pozwala na zaszczepienie 3,1 mln Polaków. Dziś już mamy umówione terminy dla 3 mln osób. To oznacza, że nie mamy już wolnych szczepionek i terminów. Wynika to z braku szczepionek - przekazał w niedzielę szef KPRM Michał Dworczyk.

14:32

W Centrum Medycznym Medyk w Rzeszowie na 970 pracowników zaszczepionych przeciw COVID-19 zostało już 750 osób. – Dbamy nie tylko o siebie, swoje rodziny, ale także o swoich wszystkich pacjentów – podkreśla Stanisław Mazur, kardiolog, właściciel Centrum Medycznego Medyk w Rzeszowie. – Zachęcaliśmy do tego, aby zaszczepił się cały personel, ale nie szczepimy nikogo spoza grupy zero.

Czytaj także

13:35

Konrad Berkowicz, pochodzący z Trzcinicy poseł Konfederacji i wiceprezes partii Wolność (KORWiN), promuje w mediach społecznościowych przedsiębiorców, którzy na różne sposoby obchodzą zakazy związane z lockdownem.

13:05

Pogoda w lutym 2021 będzie jeszcze prawdziwie zimowa. Jak zapowiadają synoptycy IMGW, w tym roku luty może być chłodniejszy, niż w latach poprzednich. Oznacza to możliwy powrót mrozów, takich, jakie były niedawno. Chwilowy oddech od zimy w końcówce stycznia nie powinien nas jeszcze zachęcać do wyglądania wiosny. Trzeba cierpliwie poczekać. Sprawdź, co mówi długoterminowa prognoza pogody. Czeka nas jeszcze zima ze śniegiem i mrozami.

Czytaj także

10:52

Na Podkarpaciu przybyło 191 osób, u których stwierdzono obecność koronawirusa. Zmarły trzy osoby. W kwarantannie przebywa w tej chwili ponad 5000 mieszkańców regionu.

10:00

Ośmiu strażaków Państwowej Straży Pożarnej z Podkarpacie wspiera słowackie służby w testowaniu obywateli na obecność koronawirusa.

Czytaj także

8:10

Znamy terminy wypłat Trzynastej i Czternastej Emerytury. Mimo pandemii koronawirusa, w sprawie tych drugich odbyło się już ważne czytanie projektu ustawy ws. wypłaty "czternastki". Wiemy, też kiedy pieniądze zostaną wypłacone seniorom.

7:40

Kończy się czwarty tydzień trzeciego lockdownu handlu w galeriach handlowych. Potrwa on co najmniej jeszcze jeden tydzień, do 31 stycznia 2021 r. Handlowcy mają już dość i apelują o pilne otwarcie galerii od 1 lutego. Wicepremier Gowin daje im iskierkę nadziei, że będą pierwszą branżą, która zostanie odmrożona.

Czytaj także


KORONAWIRUS NA PODKARPACIU, W POLSCE I NA ŚWIECIE - NAJNOWSZE INFORMACJE [SOBOTA, 23 STYCZNIA]

18:35

W Senacie zakończono prace nad zmianą prawa, które ma ograniczać dostęp dzieci bez obowiązkowych szczepień do publicznych żłobków i przedszkoli. Senacki projekt, tworzony ponad podziałami politycznymi, poparli eksperci oraz przedstawiciele Ministerstwa Zdrowia, a podczas głosowania 96 senatorów (jedna osoba się wstrzymała) zadecydowało, by nowelizacją zajął się Sejm.

17:42

- Być może galerie handlowe od lutego będą uruchomione, a w przyszłości na pewno pozostała część będzie w jakimś innym reżimie sanitarnym – mówił sobotę w Radiu Zet wiceszef resortu zdrowia Waldemar Kraska. Decyzja w tej sprawie ma być ogłoszona na początku przyszłego tygodnia. Wcześniej o możliwości otwarcia galerii mówił wicepremier Jarosław Gowin.

Czytaj także

15:14

Karczma Góraleczka na Krupówkach - największa restauracja na deptaku w Zakopanem - otworzyła się dla klientów. - Nie mieliśmy wyjścia. Nie mogliśmy zwolnić 40 osób z załogi - mówią właściciele lokalu. Restauracja zapełniła się klientami w 15 minut po otwarciu.

13:07

W „Dzienniku Ustaw” opublikowano nowe rządowe rozporządzenie regulujące m.in. obostrzenia w związku z pandemią i zmiany kolejności szczepień przeciwko COVID-19 w pierwszej grupie.

Czytaj także

10:30

Ostatnia doba to 6 322 nowych przypadków koronawirusa w Polsce, 159 z nich dotyczy Podkarpacia. W kraju zmarło 346 osób, w regionie - 8.

Czytaj także9:40

Prezydent Andrzej Duda powiedział w TVN24, że rozumie desperację przedsiębiorców, którzy otwierają swoje biznesy, ale nie pochwala takich działań. Zaprosił jednocześnie przedsiębiorców z terenów górskich na rozmowy w Pałacu Prezydenckim. - Chciałbym, żeby tempo szczepień było szybsze, ale mamy problem z dostawami - stwierdził Andrzej Duda.

Czytaj także

8:30

- Czas rozmów, dialogu, apelowania, przekonywania, skończył się kilka miesięcy temu. Teraz został jedynie opór. Jeśli przedsiębiorcy nie sprzeciwią się rządowi, to zaczną masowo upadać - mówi w rozmowie z nami dr Sławomir Mentzen, ekonomista, doktor nauk ekonomicznych, polityk Konfederacji i prezes zarządu Kongresu Polskiego Biznesu.


KORONAWIRUS NA PODKARPACIU, W POLSCE I NA ŚWIECIE - NAJNOWSZE INFORMACJE [PIĄTEK, 22 STYCZNIA]

17:57

Na początku przyszłego tygodnia rząd podejmie decyzje w sprawie obostrzeń wprowadzonych w związku z epidemią koronawirusa. Zapowiedział to rzecznik rządu Piotr Müller na antenie Polskiego Radia RDC.

Czytaj także

13:25

Ciekawostka z kraju. Samozwańcza prezydent Polski Teresa Jadwiga Garland chciałaby stworzyć w Bytowie... strefę wolną od szczepień na COVID-19.

12:15

- Jesteśmy praktycznie jedynym krajem w Europie, który poważnie rozważa możliwość poluzowania obostrzeń - powiedział wicepremier Jarosław Gowin. - Stanowisko Ministerstwa Rozwoju, Pracy i Technologii jest jednoznaczne: postulujemy aby od 1 lutego dopuścić pełną dostępność handlu, mówiąc wprost- otworzyć galerie handlowe - zapowiedział.

Czytaj także

11:41

Dziś ruszyła rejestracja na szczepienia dla seniorów od 70. roku życia. Część pacjentów skarży się jednak na brak terminów w punktach szczepień i niedziałającą infolinię. - Możemy zagwarantować, że każdy senior w Polsce, który będzie chciał, zostanie zaszczepiony – przekonywał szef Kancelarii Premiera Michał Dworczyk.

10:35

Według najnowszych Ministerstwa Zdrowia ostatniej doby w Polsce przybyło 6 640 zakażeń, z tego 175 na Podkarpaciu. W kraju zmarło 346 osób. 20 z nich w naszym regionie.

Czytaj także9:22

Pierwsi seniorzy zostaną zaszczepieni przeciw COVID-19 już w poniedziałek, 25 stycznia. W piątek, 22 stycznia uruchomiona zostanie rejestracja kolejnej grupy seniorów, w wieku 70-79 lat. Wśród osób, które już się zaszczepiły jest wybitny kardiochirurg i dyrektor Śląskiego Centrum Chorób Serca prof. Marian Zembala, który wraz z prof. Zbigniewem Religą przeprowadził pierwszą w Polsce udaną transplantację serca. Choć ponad dwa lata temu sam przeszedł udar, nie miał wątpliwości przed przyjęciem preparatu. – Uważam, że szczepienia są ratunkiem i szansą na to, drodzy seniorzy, abyście mogli nadal żyć i cieszyć się razem z nami – przekonuje w rozmowie z Moniką Chruścińską-Dragan.

8:35

W Internecie, a zwłaszcza w tzw. darknecie, oferowane są do sprzedaży szczepionki przeciw koronawirusowi. To próba oszustwa. Jeżeli damy się naciągnąć, to w najlepszym tylko stracimy spore pieniądze. W gorszym scenariuszu również zdrowie, a w skrajnych przypadkach nawet życie.

Czytaj także

7:30

W piątek 22 stycznia o 6 rano ruszyło rejestrowanie na szczepienia przeciwko COVID-19 dla osób powyżej 70 roku życia.

Czytaj także


KORONAWIRUS NA PODKARPACIU, W POLSCE I NA ŚWIECIE - NAJNOWSZE INFORMACJE [CZWARTEK, 21 STYCZNIA]

18:47

Zdaniem izraelskiego specjalisty Nachmana Asha, pierwsza dawka szczepionki przeciwko Covid-19 jest mniej skuteczna, niż podaje producent specyfiku.

Czytaj także

16:54

Na Podkarpaciu do tej pory przeciwko koronawirusowi zostało zaszczepionych 60 procent medyków. Reszta lekarzy i pracowników służby zdrowia czeka, aż szpitale wznowią zawieszone z powodu braku dostaw szczepienia. Jak długo ten stan potrwa?

16:17

Przedsiębiorcy mogą wnioskować o subwencje z Tarczy Finansowej PFR. Jednak otrzymanie środków uzależnione jest jednak od przestrzegania przepisów epidemicznych, związanych z ograniczeniem prowadzenia działalności gospodarczej. Jak zwraca uwagę Rzecznik MŚP, przedsiębiorcy muszą w tej sprawie złożyć stosowne oświadczenie, problem w tym, że "wątpliwości interpretacyjne budzi kwestia, kiedy dochodzi do naruszenia przepisów epidemicznych".

Czytaj także

14:43

- Prezydent Tadeusz Ferenc w czwartek opuścił szpital. Czuje się dobrze - mówi Artur Gernand z biura prasowego Urzędu Miasta w Rzeszowie. Prezydent Rzeszowa trafił do szpitala po tym, jak potwierdzono u niego koronawirusa.

Czytaj także

13:05

Przemysław Czarnek stwierdził dziś, że „jest szansa na powrót uczniów do szkół w lutym”. Minister edukacji i nauki zastrzegł na antenie RMF FM, że ta decyzja będzie podejmowana w oparciu o aktualne dane dotyczące rozwoju pandemii koronawirusa w Polsce.

12:20

- Święta i ferie za nami, teraz możemy już poluzować obostrzenia- stwierdził na antenie Polskiego Radia w Programie 1 Tadeusz Kościński, minister finansów, funduszy i polityki regionalnej. Jednocześnie zaapelował do przedsiębiorców, żeby ci nie otwierali swoich biznesów.

11:15

Szczepienie na COVID-19 to jedyny sposób, by zatrzymać pandemię. Temat budzi jednak wiele obaw i wątpliwości, które warto od razu wyjaśnić. Na wszystkie najważniejsze pytania dotyczące szczepionek i szczepień przeciw koronawirusowi SARS-CoV-2 odpowiada immunolog i ekspert Naczelnej Rady Lekarskiej ds. COVID-19, dr Paweł Grzesiowski.

Zobacz multimedialny materiał, w którym znajdziesz odpowiedzi na wszystkie ważne pytania na temat szczepienia na koronawirusa!

11:00

Laboratorium genXone poinformowało o wykryciu w naszym kraju brytyjskiej odmiany koronawirusa. Odmianę wirusa, która jest bardziej zakaźna od dotychczasowej, wykryto u osoby z Małopolski.

10:31

Według najnowszych Ministerstwa Zdrowia ostatniej doby w Polsce przybyło 7 152 zakażeń, z tego 216 na Podkarpaciu. W kraju zmarło 419 osób. 15 z nich w naszym regionie.

Czytaj także9:02

Ciekawostka ze świata. Obywatele Szwajcarii wypowiedzą się w sprawie odebrania rządowi prawa do nakazania blokad związanych z pandemią. Ciekawe jaki wynik takiego referendum był w Polsce?

8:32

W całej Polsce trwa wielka akcja szczepień przeciwko COVID-19. Już 25 stycznia ruszą szczepienia dla seniorów powyżej 70. roku życia. Jak do tej pory w naszym kraju pierwszą dawkę szczepionki przyjęło już ponad 495 tys. osób - tak wynika z informacji Ministerstwa Zdrowia, dane pochodzą z 19 stycznia. Sprawdziliśmy, jak wygląda sytuacja w poszczególnych regionach Polski

Trwa wielka akcja szczepień przeciwko COVID-19. W którym woj...

7:30

W Rzeszowie trwa bunt przedsiębiorców, którzy otwierają lokale mimo rządowych obostrzeń. A klienci walą do nich drzwiami i oknami. Do środka próbują dostać się także policjanci i sanepid. Rząd grozi palcem i mówi, że otwarte restauracje nie dostaną pieniędzy z Tarczy Antykryzysowej. Przedsiębiorcy przestali już liczyć na pomoc od państwa i ratują się jak mogą.

Czytaj także

Materiał oryginalny: Koronawirus. Informacje, komunikaty, wydarzenia z Podkarpacia. Raport w sprawie epidemii [24.01] - Nowiny

Komentarze 419

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

I
Ivan Switch

Ocknijcie się i zrzućcie kaganiec z mordy! To jak łańcuch na szyi niewolnika! Obudź się Polsko!

I
Ivan Switch

Mądry człowiek sprawdzi do kogo należą fabryki produkujące "szczepionkę :):):) " na covid srowid. Tyle na ten temat!

I
Ivan Switch

Tym krajem jak wieloma innymi na świecie rządzą żydowskie pomioty, to oni dyktują kursy walut, gdzie i kiedy kogo ma napaść i zniewolić USA, etc. Covid to żydowska ściema by zniewolić ludzi za holokaust! To zemsta żydowskich pomiotów!

I
Ivan Switch

Kwestia szczepień i dobrowolna zgoda.

Jak kodeks etyczny ma się do kwestii szczepień?

Otóż kluczowe punkty to 1 i 6 – to znaczy, że osoba zaangażowana w szczepienie musi sama wyrazić na nie zgodę.

Każdy pacjent powinien mieć możliwość korzystania ze swobody wyboru bez interwencji jakiegokolwiek elementu siły, oszustwa, przymusu, bezpośredniego lub ukrytego.

Musi posiadać wystarczającą wiedzę i zrozumienie elementów zagrożenia, który płyną ze szczepionek.

Oczekiwane korzyści muszą przewyższać ryzyko, a także należy unikać niepotrzebnego bólu i cierpienia, a lekarze powinni unikać działań, które szkodzą pacjentom.

Podobne stanowisko w tej sprawie ma uniwersalny dokument prawny art. 6 oświadczenia UNESCO z 2005 r. w sprawie bioetyki i praw człowieka.

Jest tam napisane:

"Wszelkie zapobiegawcze, diagnostyczne i terapeutyczne interwencje medyczne powinny być przeprowadzane wyłącznie za uprzednią, bezpłatną i świadomą zgodą zainteresowanej osoby na podstawie odpowiednich informacji. Zgoda musi zostać wyrażona, ale może zostać też cofnięta przez osobę zainteresowaną w dowolnym momencie i z dowolnego powodu.

W żadnym wypadku układ zbiorowy wspólnoty lub zgoda lidera społeczności lub innego organu nie może zastępować świadomej zgody pojedynczych osób fizycznych."

Tak więc wszelkie zarządzenia rządu, ministrów czy jakiegokolwiek innego „przywódcy” w sprawie obowiązkowych szczepień naruszają art. 6 oświadczenia UNESCO w sprawie praw człowieka i bioetyki.

Po drodze naruszają również kodeks norymberski, w szczególności art. 1 i 6.

Wciąż nie wiadomo, w jaki sposób władze różnych krajów będą próbowały ominąć te fundamentalne dokumenty etyczne..."

G
Gość

1. DR SCOTT JENSEN CYTUJE WYTYCZNE CDC DLA LEKARZY: "W przypadkach, w których nie można postawić jednoznacznej diagnozy COVID, ale jest ona podejrzewana lub prawdopodobna (np. okoliczności są przekonujące z rozsądnym stopniem pewności), dopuszczalne jest zgłoszenie COVID-19 w akcie zgonu jako „prawdopodobny” lub „przypuszczalny” (STRONA: GONIEC NA TEMAT JEGO WYSTĄPIENIA W PROGRAMIE „ The Ingraham Angle ”)......2. DYSPONUJĄC DANYMI MEDYCZNYMI WŁOSKI POSEŁ -VITTORIO SGARBI - POWIEDZIAŁ: „We Włoszech nie umarło 25 000 osób z powodu Coronavirusa – to nie prawda! (…) Dane Włoskiego Instytutu Zdrowia mówią, że 96 % z nich, to umarli z powodu innych patologii (...) To jest sposób, aby terroryzować ludzi i wprowadzać dyktaturę!” (FILM NA BITCHUTE: "Włoski polityk Vittorio Sgarbi potwierdza że 25000 zgonów na covidka to ściema!!!")..........3. DR ANNIE BUKACEK: „Nie ma ogólnie przyjętej definicji zgonu na Covid 19. CDC (Centers for Disease Control and Prevention ) twierdzi, że umieralność na Covid 19 zawiera potwierdzone przypadki i takie przypadki, w których istnieje podejrzenie, że to Covid 19 (to jest cytat ze strony internetowej CDC). Przetłumaczę to: CDC uznaje za prawdziwe – faktyczne przypadki i przypadki spekulacyjne (…) co automatycznie przeszacowuje prawdziwe dane na temat umieralności" (FILM NA CDA: „Dr. Annie Bukacek: Manipulowanie aktami zgonu COVID 19 tłumaczenie symultaniczne”)

P
PreczZPIS

Nie chcemy normalności. ***owskie szmaty zrobiły z mieszkań instrument finansowy a młodzi niech wynajmują jakąś dziurę po babci

G
Gość

1. PROF WALTER RICCIARDI: "Sposób oznakowania kodami zgonów w naszym kraju jest bardzo hojny, w tym znaczeniu, że wszyscy, którzy umarli w szpitalach MAJĄC koronawirusa, są uznawani za zmarłych Z POWODU koronawirusa" (The Telegraph).......2. DR SCOTT JENSEN: „ Dzisiaj czytałem podręcznik CDC dotyczący tego, jak wypełniać akty zgonów. Są tam fragmenty napisane właśnie dla lekarzy (…) pomysł, że będziemy pozwalać ludziom manipulować danymi i pogrywać nimi jest bardzo realnym problemem (…) W tej chwili system opieki zdrowotnej powoduje, że kiedy do szpitala przyjmiemy pacjenta z Covid 19 dostaniemy 13 000 dolarów, a jeżeli podłączymy go do respiratora – to 39 000, trzy razy tyle (…) czasem takie postawienie sprawy ma wpływ na to, co robimy.” (FILM NA CDA: "Dr Scott Jensen Wytyczne wypełniania aktów zgonów COVID19 uznaniowo") ........3. DR SCOTT JENSEN CYTUJE WYTYCZNE CDC DLA LEKARZY: "W przypadkach, w których nie można postawić jednoznacznej diagnozy COVID, ale jest ona podejrzewana lub prawdopodobna (np. okoliczności są przekonujące z rozsądnym stopniem pewności), dopuszczalne jest zgłoszenie COVID-19 w akcie zgonu jako „prawdopodobny” lub „przypuszczalny” (STRONA: GONIEC NA TEMAT JEGO WYSTĄPIENIA W PROGRAMIE „ The Ingraham Angle ”)

G
Gość

PROF BHAKDI I PROF REISS (OPIS TZW. "ZŁOMU"): "Test PCR nie był przeznaczony do tego, do czego się go używa i nagle... cały świat stał się jego zakładnikiem! Test sygnalizuje nie obecność wirusa, lecz obecność cząstek kodu wirusa. Co z tego wynika? Jak wiadomo NIEAKTYWNE cząstki kodu genetycznego wirusa (różnych wirusów) mogą się do nas „przyczepiać”. Cząstki kodu genetycznego wirusa zalegają w nas ( jeśli mieliśmy przelotny i powierzchowny kontakt z kimś mogącym zakazić lub jeśli organizm nasz wytworzył jakiś czas temu przeciwciała) do... 3 miesięcy. Jest to tzw. złom (der Schrott), martwe, nieaktywne resztki cząstek kodu wirusa. Można by to porównać do tego, że analogicznie ok. 90% z nas nosi w sobie wirusa opryszczki nie wiedząc o tym, „bezobjawowo”. Z tą różnicą, że czym innym jest wirus jako całość, a czym innym „cząstki” jego kodu. Otóż testy PCR wykrywają martwe cząstki kodu wirusa. Jeśli nasz test PCR trafia na złom – daje wynik pozytywny. Dalej idzie – mój Boże ludzkiej głupoty – kwarantanna. A media podają rosnącą liczbę CHORYCH!"

G
Gość
MINISTERSTWO ZDROWIA CODZIENNIE STRASZY ILOŚCIĄ ZAKAŻONYCH SARS-CoV-2....Co na to fachowcy (?): "…za pomocą tego testu nie jesteśmy w stanie odróżnić, czy koronawirus dokonał JEDYNIE KOLONIZACJI błon śluzowych czy już zakażenia poprzez wniknięcie do komórek, w których uzyskał zdolność do namnażania się. Nie jesteśmy nawet w stanie powiedzieć, czy uzyskany pozytywny wynik związany jest z obecnością wirusa w naszym organizmie czy też są to jedynie NIEAKTYWNE JEGO CZĄSTKI (...) Powielony w wyniku reakcji RT-qPCR materiał genetyczny w ogóle nie musi należeć do koronawirusa. Pamiętajmy, że materiał biologiczny pobrany w wymazie z nosogardzieli jest zanieczyszczony innym materiałem genetycznym, innymi wirusami, bakteriami, ludzkim DNA. Użyte w tej reakcji startery mogą również namnożyć ten materiał genetyczny (...) Reasumując, wynik pozytywny świadczy jedynie o tym, że jakiś materiał genetyczny został namnożony w wyniku reakcji RT-PCR. Aby określić, jakie jest jego pochodzenie, należałoby zsekwencjonować produkt tej reakcji. Przytoczone wcześniej wyniki zaprezentowane przez panel CDC1 pokazują, że uzyskany wynik pozytywny w teście na obecność koronawirusa to w 65% wynik FAŁSZYWIE POZYTYWNY".(prof. Roman Zieliński, genetyk, znawca metody PCR).
G
Gość
29 sierpnia, 13:44, Pytanie.:

Mnie dziwi jedno... DLACZEGO NA PODKARPACIU JEST 2A NAWET 3KROTNIE WIEKSZA UMIERALNOŚĆ NA KORONAWIRUSA NIŻ W LUBELSKIM?? Oco chodzi z tutejsza służba zdrowia?

Nie jest większa. Czytajcie dokładnie dane te co są w nowinach podawane. Na początku artykułu podają liczbę umarłych, ale niżej w atykule wyszczególniają dni. Jest dzień że nikt nie umiera, ale w nagłówku artykułu jest podana liczba duża bo zliczone z kilku dni.

M
Maciek

https://www.debica24.eu/wiadomosci/8414,pietnastu-zakazonych-nauczyciele-ksieza-i-pracownicy-obslugi. Trzeba dożucić jeszcze info o Czarnej w powiecie dębickim

P
Pytanie.

Mnie dziwi jedno... DLACZEGO NA PODKARPACIU JEST 2A NAWET 3KROTNIE WIEKSZA UMIERALNOŚĆ NA KORONAWIRUSA NIŻ W LUBELSKIM?? Oco chodzi z tutejsza służba zdrowia?

K
Kris

Łamiący kwarantannę powinien trafić po wszystkim pezymusowo do pomocy w Szpitalach zakażonych!!! Nawet do ścielenia łóżek

G
Gość

Sepsa to ostatnie stadium zakażenia koronawirusem. Pislamiści zaczynają uprawiać kreatywną księgowość śmierci. Tfu

w
wolan
20 marca, 7:18, Yeti:

Dla tych baranów co nieprzestrzegają kwarantanny powinna być bardzo wysoka kara finansowa oraz soczysty w[wulgaryzm] i wydalenie z kraju np do Włoch. Tam też jest masa baranów to się dogadają.

wyłapywanie i do testów szczepionkowych bez zgody , może nie u nas ale tam gdzie takowe sierobi, im nie zależy na innych a tym bardzie na sobie

Dodaj ogłoszenie