Kolejny sklep Maxi Zoo otworzył się w Warszawie!

Materiał informacyjny Maxi Zoo
Udostępnij:
Nowy sklep Maxi Zoo, największej sieci sklepów dla zwierząt w Polsce, ma swoją inaugurację otwarcia 12 stycznia w Warszawie, przy ulicy Lazurowej. Jest to 11. sklep w tym mieście i zarazem 60. w Polsce. Z okazji otwarcia nowego sklepu na klientów i ich pupili przez cztery dni będą czekać atrakcyjne oferty i niespodzianki, takie jak możliwość zakupu wybranych produktów nawet do 70% taniej oraz mnóstwo promocji ze styczniowej gazetki, gratisy do zakupów czy kupony powrotne na kolejne zakupy, a pracownicy sklepu pomogą dobrać produkty idealnie pasujące do naszego zwierzaka.

Sklep mieści się w parku handlowym City Park Warszawa przy ulicy Lazurowej 71A obok Biedronki. Dzięki temu mieszkańcy tej części Warszawy będą mieli jeszcze łatwiejszy dostęp do wyjątkowej oferty produktów dla ich zwierząt, ale też będą mogli wygodnie zrobić kompleksowe zakupy dla całej rodziny. Jest to drugi sklep w tej dzielnicy, pierwszy mieści się w dawnym Pasażu Tesco, przy ul. Górczewskiej 218.

W dniach 12 - 15 stycznia z okazji otwarcia nowego sklepu przy Lazurowej, Maxi Zoo przygotowało dla swoich klientów doskonałe oferty – wybrane produkty będzie można kupić aż do 70% taniej a dodatkowo z okazji 10-lecia Maxi Zoo w Polsce, na klientów będą czekać wyjątkowe oferty w atrakcyjnych cenach. Sklep będzie czynny w od poniedziałku do soboty w godzinach 10:00 - 21.00, a w niedziele handlowe od 10.00 do 21.00. Na powierzchni prawie 350 m2 klienci znajdą nie tylko podstawowe produkty, ale także karmy specjalistyczne i leki OTC dla zwierząt z problemami zdrowotnymi oraz szeroki asortyment różnego rodzaju akcesoriów, niezbędnych, by zapewnić dobrostan naszym pupilom. Dodatkowo w sklepie znajdzie się bezpłatny bar dla czworonogów czy waga, aby zważyć swojego pupila. Profesjonalni pracownicy sieci Maxi Zoo zawsze służą wsparciem i fachową wiedzą. Na miejscu dostępne są porady w kwestii karmienia i pielęgnacji. W sklepach Maxi Zoo nie sprzedaje się zwierząt, bo przestrzeń sklepów nie jest w stanie zapewnić im wystarczającego komfortu. Maxi Zoo zachęca za to do świadomych adopcji i od lat wspiera schroniska, fundacje i domy tymczasowe.

Na zakupy do wszystkich sklepach Maxi Zoo można się wybrać ze swoim pupilem – oprócz psów i kotów sklepy odwiedzały już małpki, gekony, żółwie, a nawet koza. To ułatwia klientom wybór różnego rodzaju wyposażenia – bez problemu można przymierzyć szelki czy ubranko, sprawdzić, który transporter będzie najwygodniejszy, czy zobaczyć, jak kot reaguje na wybrany drapak.

- Każde otwarcie nowego sklepu jest dla nas niezwykle ważnym wydarzeniem – podkreśla Wojciech Kamiński, Dyrektor Zarządzający Maxi Zoo Polska. – Mam nadzieję, że kolejny sklep w Warszawie będzie dla mieszkańców tej części miasta i ich zwierząt czymś więcej niż zwykłym sklepem. Nie tylko w dniu otwarcia, ale zawsze serdecznie zapraszamy opiekunów ze swoimi pupilami. Zdrowie i bezpieczeństwo naszych klientów i pracowników traktujemy priorytetowo. Od półtora roku we wszystkich naszych sklepach, które pozostają niezmiennie otwarte, stosujemy się do rekomendowanych przez GIS i poszczególne ministerstwa obostrzeń. Przez cały ten czas pracujemy, by zapewnić zwierzętom wszystko to, czego potrzebują, by cieszyły się dobrą formą i pełnią zdrowia – dodaje Wojciech Kamiński.

Maxi Zoo należy do międzynarodowej sieci i nie jest zwykłym sklepem zoologicznym, a specjalistycznym sklepem dla zwierząt, obecnym w Polsce od 2012 roku, którego oferta i filozofia skupia się na zaspokojeniu potrzeb naszych zwierząt. Maxi Zoo to ponad 60 sklepów stacjonarnych i uruchomiony w 2019 roku sklep online www.maxizoo.pl. W tym roku firma uroczyście obchodzi dziesięciolecie swojego istnienia na rynku polskim, a na klientów czekać będą specjalne oferty związane z tym jubileuszem.

Maxi Zoo uczestniczy również w największym multipartnerskim Programie Bonusowym – PAYBACK. Dzięki temu klienci mogą zbierać punkty za wszystkie zakupione produkty, a następnie wykorzystać je na kolejne zakupy w Maxi Zoo lub wymienić na atrakcyjne nagrody, a także korzystać z licznych promocji w sklepach stacjonarnych Maxi Zoo i w sklepie internetowym lub u innych partnerów Programu. W sklepach dostępne są również karty podarunkowe oraz specjalne rabaty dla klientów, którzy dopiero stają się opiekunami nowego pupila.

Zapraszamy opiekunów wraz z pupilami na zakupy do nowego sklepu Maxi Zoo na Bemowie!

Dodaj ogłoszenie