Kolejny gol Krzysztofa Piątka w Serie A! Polak trafił z Parmą [WIDEO]

psz
Krzysztof Piątek ma już 9 goli w tym sezonie w Serie A
Krzysztof Piątek ma już 9 goli w tym sezonie w Serie A East News
Liga włoska. Trwa fantastyczna passa Krzysztofa Piątka we Włoszech. Polak w niedzielnym meczu z Parmą (1:3) zdobył swoją 9. bramkę w obecnym sezonie w Serie A.

W 6. minucie niedzielnego meczu Genoa - Parma z lewej strony w pole karne wpadł Darko Lazovic, który dorzuił piłkę. W gąszczu trzech obrońców świetnie znalazł się Krzysztof Piątek, który w bardzo trudnej pozycji oddał strzał... plecami. Futbolówka odbiła się od słupka, na linii jeszcze rozpaczliwie interweniował bramkarz, ale było już za późno.

Trafienie Piątka, to dla gospodarzy były miłe złego początki. Jeszcze w pierwszej połowie gracze Parmy zdobyli trzy bramki i ostatecznie pewnie zwyciężyli w Genui (3:1).