Kierunki studiów na uczelni ojca Rydzyka. Dziedzictwo myśli Jana Pawła II na studiach podyplomowych w Toruniu. Sprawdź! Co to za studia?

RTY
Nowy kierunek studiów na uczelni ojca Rydzyka. Dziedzictwo myśli Jana Pawła II w ramach studiów podyplomowych w WSKSiM w Toruniu
Nowy kierunek studiów na uczelni ojca Rydzyka. Dziedzictwo myśli Jana Pawła II w ramach studiów podyplomowych w WSKSiM w Toruniu Andrzej Muszynski
Dziedzictwo myśli Jana Pawła II - to nowy kierunek studiów, który już niebawem będzie dostępny w programie studiów podyplomowych Wyższej Szkoły Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu. Przypomnijmy, że to placówka założona przez ojca Tadeusza Rydzyka. Jaką wiedzę będą zdobywać studenci? Zgłębią m.in. tematy nauk papieża Polaka, Maryi Matki Odkupiciela oraz personalizmu etycznego.

Nowy kierunek studiów w uczelni ojca Rydzyka

Uczelnia założona przez ojca Rydzyka wciąż poszerza swoją ofertę studiów podyplomowych. Przypomnijmy, że w WSKSiM tylko na kilku kierunkach można zdobyć tytuł:

  • magistra,
  • licencjata,
  • inżyniera.

Teraz uczelnia idzie o krok dalej, a ojciec Rydzyk zapowiada otwarcie kierunku: "Dziedzictwo myśli Jana Pawła II".

To wielki święty, Polak, myśliciel, teolog, wielka osobowość - powiedział o polskim papieżu toruński zakonnik, cytowany przez Radio Maryja. - Studia te będą trwały dwa semestry.

Redemptorysta z Torunia często przywołuje słowa Jana Pawła II. Przed uczelnią założoną przez ojca Rydzyka stoi nawet pomnik papieża Polaka w zachodniej części miasta.

Polecamy

Czego studenci nauczą się na nowych studiach podyplomowych?

Szczegóły dotyczące nowego kierunku studiów podyplomowych na uczelni ojca Rydzyka nie są jeszcze znane. Na tę chwilę wiadomo jednak, że ma on zostać otwarty w semestrze letnim, jeszcze w tym roku akademickim - informuje Onet.

Studenci uczyć się będą m.in. na temat:

  • historii pontyfikatu Jana Pawła II,
  • Maryi Matki Odkupiciela,
  • personalizmu etycznego,
  • miłości, odpowiedzialności,
  • małżeństwa i rodziny.

Źródło: Onet.pl.

NowosciTorun

Flesz - Polacy żyją krócej. Co nas zabija?

Wideo

Materiał oryginalny: Kierunki studiów na uczelni ojca Rydzyka. Dziedzictwo myśli Jana Pawła II na studiach podyplomowych w Toruniu. Sprawdź! Co to za studia? - Nowości Dziennik Toruński

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 153

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

K
Ksiundz

Lekcja pierwsza: jak skutecznie ukrywać dowody na pedofilów.

Lekcja druga: Jak od obywateli wyciągać kasę z podatków.

Lekcja trzecia: Bardziej zaawansowane techniki z poprzednich lekcji...

S
SEKTA

Biznesmen Rydzyk, żyje skromnie wśród ludu głosząc słowo Bozi. A państwo prawe i sprawiedliwe jeszcze mu NASZĄ kasę pompuje w kieszenie.

G
Gość

Będą się uczyli kraść tak jak rydzyk

G
Gość
17 stycznia, 8:29, Marlenaa:

cieszę się że uczelnia się rozwija

Zastanów się...

G
Gość

Cześć panowie, mam na imie Monika 25 lat. Chętnie poznam normalnego faceta. Nie szukam sponsora, nie interesuje mnie jakie masz zarobki, samochód itp. Przede wszystkim cenię kulturę osobistą i poczucie humoru, wygląd dla mnie to sprawa drugorzędna. Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu. Więcej moich zdjęć można zobaczyć na moim profilu : https://wyspakobiet.eu/monia25

G
Gość
16 stycznia, 20:06, Gość:

Jaką wiedzę będą zdobywać studenci? Zgłębią m.in. tematy nauk papieża Polaka, Maryi Matki Odkupiciela,

Np: jak skutecznie chronic kardynyla pederaste przed organami sprawiedliwosci

100 % POPIERAM

G
Gość

Boże chroń ludzi przed tym Rydzykiem .Dziś że ta uczelnia powstała

A
Anna

Konczywszy studia magistra wychodzimy z dyplomem gwałciciel złodziei i dyplomowany oszust

M
Marlenaa

cieszę się że uczelnia się rozwija

G
Gość
14 stycznia, 0:11, Gość:

Dziękuje za język miłości, szacunku, tolerancji, zrozumienia, pokory....

nie dziekuj ucaluj buta i gotowe..

G
Gość

Polska jest okupowana od 966 przez vatykanskiego okupanta, kpiacego otwarcie z jej obywateli

G
Gość

Jaką wiedzę będą zdobywać studenci? Zgłębią m.in. tematy nauk papieża Polaka, Maryi Matki Odkupiciela,

Np: jak skutecznie chronic kardynyla pederaste przed organami sprawiedliwosci

G
Gość

Narobiło się wszelkiej maści profesorów, doktorów, magistrów od teologii, którzy biorą wielkie pensje od państwa, to muszą się gdzieś chociaż trochę wykazać, że są potrzebni. Tylko ci, którzy pójdą taką wiedzę zdobywać, już na starcie będą przegrani. Bo co to za wiedza, która mówi o złotych myślach Papieża lub o tematach maryjnych? Większość tej nabytej wiedzy to nieprawdziwe lub bardzo prywatne tezy. Jeżeli ktoś chce to może tę wiedzę na podobnym poziomie zdobyć czytając tylko prasę katolicką. I za to dawać tytuły magisterskie? To jest po prostu religijny przekręt. Dziwi tylko, że nasze państwo tak łatwo ulega tym manipulacją i daje pozwolenia na otwieranie takich kierunków.

D
Do od

Jak zarejestrować dwa auta od bezdomnego..

K
Kościelny

Jak oblecieć z tacą dwa razy w trakcie mszy.

Dodaj ogłoszenie