1/108
W osiemnastej kolejce PKO Bank Polski Ekstraklasy, Radomiak...

Kibice Radomiaka zapełnili cały stadion. Byłeś na meczu Radomiak Radom - Lech Poznań? Znajdź się na zdjęciach!

W osiemnastej kolejce PKO Bank Polski Ekstraklasy, Radomiak Radom w sobotę, 11 grudnia rozgrywał na stadionie przy ulicy Narutowicza 9 mecz z liderem tabeli, Lechem Poznań. Stadion zapełnił się kibicami do ostatniego miejsca. Na trybunach zasiadło w sumie 4491 osób.

Sympatycy "zielonych" mieli okazję oklaskiwać zwycięstwo swoich pupili nad renomowanym rywalem. Radomiak zwyciężył 2:1 (2:0) po golach Karola Angielskiego w 16 minucie z rzutu karnego oraz Mauridesa w 30 minucie. Bramkę dla lechitów uzyskał Mikael Ishak w 77 minucie.