Katarzyna Tusk, autorka bloga MakeLifeEasier pokazała swoją suknię ślubną przy okazji aukcji charytatywnej. Blogerka zdecydowała się przekazać zysk ze sprzedaży na konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Wiele gwiazd dołącza do akcji "Rzeczy od serca" przekazując je na aukcje wspierające WOŚP. Dołączyła do nich Kasia Tusk, która zdecydowała się przekazać na licytację swoją suknię ślubną. Chociaż jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych blogerek, pilnie strzeże swojej prywatności dzieląc się z obserwatorami tylko tym, co chce by widzieli. Zarówno ślub jak i ciąża okazały się zaskakującą wiadomością dla fanów Kasi.

Mieszkanie Kasi Tusk. Blogerka chwali się wnętrzami swojego mieszkania na Instagramie [zdjęcia]

Kasia Tusk przekazała swoją suknię ślubną na licytację WOŚP - zobacz, jak wygląda

Aukcja "Rzeczy od serca" okazała się okazją do pokazania ślubnych zdjęć. Cena sukienki na tę chwilę wynosi 1 009,99 zł, ale biorąc pod uwagę, że aukcja potrwa do godziny 13:00 31 stycznia, pewnie bardzo wzrośnie.

Styl Kasi Tusk. Jak zmieniał się sposób na modę popularnej blogerki. Ewolucja stylu MakeLifeEasier. Sprawdź, jak wyglądała kiedyś!

Górę sukienki zaprojektowała Gosia Baczyńska, a uszyta jest z francuskiej, jedwabnej koronki. Natomiast dół sukienki stworzyła Magdalena Socha-Włodarska z Warsaw Poet - wykonany jest z on z kremowej organzy. Rozmiar to 32-34, więc jest to sukienka dla drobnej kobiety.

Jak wybrać idealną suknię ślubną?

POLECAMY NA STRONIE KOBIET: