Karygodne zachowanie na DK8. Kierowca nagrał i jest 1000 zł mandatu (ZOBACZ)

Jerzy WójcikZaktualizowano 

Wideo

Zobacz galerię (1 zdjęcie)
Droga krajowa numer 8 na Dolnym Śląsku. Jedna z najniebezpieczniejszych tras w Polsce pod względem liczby wypadków ze skutkiem śmiertelnym. Kierowca BMW ze szwajcarskimi numerami rejestracyjnymi nic sobie z tego nie robi. Na zakorkowanej obwodnicy Ząbkowic Śląskich wyprzedza na podwójnej ciągłej i zapalającym się już czerwonym świetle. Wszystko nagrywa kierowca jadący za nim...

1000 złotych mandatu - tak skończyła się dla kierowcy BMW bezmyślna jazda drogą krajową nr na wysokości Ząbkowic Śląskich. Wyprzedzanie w tej sytuacji na pewno stwarzało zagrożenie na drodze, a niewiele też zmieniło w sytuacji samego kierowcy, który zdecydował się na taki manewr. Po prostu stanął w korku nieco dalej.

Całe zajście nagrał kierowca jadący z tyłu i pokazał nagranie najbliższemu patrolowi policji, który akurat stał przy krajowej ósemce. Policjanci natychmiast włączyli "koguta" i ruszyli w pościg za kierowcą BMW. Jeśli faktycznie to obcokrajowiec pochodzący ze Szwajcarii, 1000 złotych za pewne nie zrobiło na nim wielkiego wrażenia.

Pamiętajmy, że w dobie kamer samochodowych, kierowcy łamiący prawo nie są bezkarni, bo "policjant nie widział". Obywatelska postawa może przyczynić się do tego, że na drogach będzie bezpieczniej, a kierowca dwa razy się zastanowi zanim w tak ewidentny sposób złamie przepisy.

Materiał oryginalny: Karygodne zachowanie na DK8. Kierowca nagrał i jest 1000 zł mandatu (ZOBACZ) - Gazeta Wrocławska

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 73

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.
P
Ppk
2019-05-28T10:58:10 02:00, hijena:

BMW i wszystko wiadomo

Co ty wiesz? Zżera cię zazdrość, bo w dobrym aucie nawet nie siedziales. A to "j" hienie niepotrzebne zachowaj na koniec słówka, które ciebie trafnie obrazuje.

zgłoś
G
Gość
2019-05-27T09:14:12 02:00, Gość:

Witam,

Dokładnie! Jaka to obywatelska postawa? To jest Frajerstwo w czystej postaci. Życze temu konfidentowi społecznemu aby jego dzieci byłe takie jak on i nie miały kolegów w szkole. Dziękuje nie pozdrawiam tego FRAJERA.

Nie rozumiem tych przygłupów którzy bronią tego z BMW pewnie sami notorycznie łamią przepisy ruchu drogowego .Bardzo dobrze cwaniactwo trzeba tępić .

zgłoś
G
Gość

A niby żyjemy w wolnym kraju .w rządzie robiom co chcą a szaraki niech cierpiom przez durnych smerfuw w niebieskich mundurkach na bruk z nimi potrafiom tylko brać kasę od biednych szaraków niech się weznom za tych idiotów w rządzie w końcu oni też robiom dobre popisy

zgłoś
G
Gość

Brawo za obywatelską postawę 😏

zgłoś
G
Gość

Tylko informuję, że po wysłaniu 3 maili na adres drogówki, dostałem już info, że sprawy są w toku i kto je prowadzi. No i że jeżeli na załączonych materiałach jest zobrazowane wykroczenie to zostaną wyciągnięte konsekwencje karne. Jest git 😎

zgłoś
G
Gość
2019-05-28T18:39:19 02:00, Gość:

Mina takiego cwaniaka, który wracając dumnie do swojego autka pozostawionego (jak zwykle) na dziko tym razem z blokadą na kołach - bezcenna xD

Widzę, że pozostali jemu podobni, odzywają się i za dużo do napisania nie mają - no bo co mogą napisać tacy kretyni ;)

Haha dokładnie!

zgłoś
G
Gość
2019-05-28T18:45:39 02:00, Gość:

Do tych co donoszą: róbcie tak dalej i miejmy nadzieję, że w końcu ktoś się weźmie za tych idiotów co myślą, że są panami polskich dróg.

Do tych co tępią powyższych: rewolucja zżera własne dzieci ;) wszystko spoko do momentu kiedy trafi swój na swego...

Piszesz zbyt inteligentnie.. Ci goście i tak tego nie zrozumieją. Jak zaliczą dzwona i dostaną po łbie, no to może wtedy coś im zajarzy ;)

zgłoś
G
Gość

Do tych co donoszą: róbcie tak dalej i miejmy nadzieję, że w końcu ktoś się weźmie za tych idiotów co myślą, że są panami polskich dróg.

Do tych co tępią powyższych: rewolucja zżera własne dzieci ;) wszystko spoko do momentu kiedy trafi swój na swego...

zgłoś
G
Gość
2019-05-28T12:29:42 02:00, Gość:

tępić konfidentów!!!!!!!!!!!!!!!

2019-05-28T14:28:19 02:00, Gość:

Tak, a jak Ci ktoś przypierdoli autkiem to od razu na Policję zadzwonisz baranie, co? haha

2019-05-28T14:36:24 02:00, Gość:

Życzę Ci by Ciebie sprzedawali ciekawe kto był by baranem

Wypada donosić na tych, którzy jeżdżą tak, że nie liczą się z bezpieczeństwem innych. Do Ciebie to nigdy nie dotrze, ale czas pokaże..

zgłoś
G
Gość

Mina takiego cwaniaka, który wracając dumnie do swojego autka pozostawionego (jak zwykle) na dziko tym razem z blokadą na kołach - bezcenna xD

Widzę, że pozostali jemu podobni, odzywają się i za dużo do napisania nie mają - no bo co mogą napisać tacy kretyni ;)

zgłoś
G
Gość

Masakra dwóch zadowolonych z siebie debili zachwyceni że donoszą hahahaha hahahaha

zgłoś
G
Gość
2019-05-28T12:29:42 02:00, Gość:

tępić konfidentów!!!!!!!!!!!!!!!

2019-05-28T14:28:19 02:00, Gość:

Tak, a jak Ci ktoś przypierdoli autkiem to od razu na Policję zadzwonisz baranie, co? haha

2019-05-28T14:36:24 02:00, Gość:

Życzę Ci by Ciebie sprzedawali ciekawe kto był by baranem

2019-05-28T15:02:15 02:00, Gość:

Jeździć tak nie wolno ale kablowa też nie co to ku**A za społeczeństwo jak każdy na każdego żal

Konfidentom kolektor w dupe jako medal

zgłoś
G
Gość
2019-05-28T12:29:42 02:00, Gość:

tępić konfidentów!!!!!!!!!!!!!!!

2019-05-28T14:28:19 02:00, Gość:

Tak, a jak Ci ktoś przypierdoli autkiem to od razu na Policję zadzwonisz baranie, co? haha

2019-05-28T14:36:24 02:00, Gość:

Życzę Ci by Ciebie sprzedawali ciekawe kto był by baranem

Jeździć tak nie wolno ale kablowa też nie co to ku**A za społeczeństwo jak każdy na każdego żal

zgłoś
G
Gość
2019-05-28T12:29:42 02:00, Gość:

tępić konfidentów!!!!!!!!!!!!!!!

2019-05-28T14:28:19 02:00, Gość:

Tak, a jak Ci ktoś przypierdoli autkiem to od razu na Policję zadzwonisz baranie, co? haha

Życzę Ci by Ciebie sprzedawali ciekawe kto był by baranem

zgłoś
G
Gość

tępić konfidentów!!!!!!!!!!!!!!!

zgłoś
Dodaj ogłoszenie