Kamil Lemieszewski to zwycięzca Big Brother 2! [WYWIAD DZIEŃ DOBRY TVN] [INSTAGRAM] Kim jest? Co go łączy z Ewą Kępys?

Wideo

Źródło: TVN

Zobacz galerię (20 zdjęć)
Kamil Lemieszewski wygrał drugą edycję programu Big Brother w TVN7! Wielki finał odbył się w niedzielę 15 grudnia, po 93 dniach od rozpoczęcia reality show. Drugie miejsce zajęła Martyna Lewandowska, a trzecie Wiktor Stadniczenko. Zwycięzca otrzymał 100 tys. zł oraz samochód Fiat 500.

Kamil Atylla Lemieszewski zwycięzcą programu Big Brother!

Zwycięzca drugiej edycji programu Big Brother TVN7 ma 36 lat. Kamil Lemieszewski z wykształcenia jest pielęgniarzem i położnikiem. Pracował też między innymi jako aktor, kaskader, statysta, cyrkowiec i barman. Grał epizody w wielu zagranicznych filmach, takich jak „Król Artur”, „Peaky Blinders”, „Han Solo”, „Gwiezdne wojny – historie”. Zafascynowany jest antropologią kultury i historią antyczną. Ma w planach napisanie książki o początkach religii katolickiej.

https://www.instagram.com/p/B6LKXcpouoQ/

Kamil Atylla Lemieszewski na stałe mieszka w Londynie. Annie Senkarze z Dzień Dobry TVN opowiedział o swoim życiu po programie. Czy wszystkie historie, które opowiadał w show były prawdziwe? Czy planuje wrócić do Warszawy? Zobaczcie materiał wideo!

Źródło:
TVN

Kamil Lemieszewski i Ewa Kępys. Co ich łączy?

Jednym z tematów, który wzbudzał najwięcej emocji wśród widzów drugiej edycji Big Brothera, był romans Kamila Lemieszewskiego z Ewą Kępys. Filigranowa blondynka dołączyła do mieszkańców domu w trakcie trwania programu i z dnia na dzień stała się najbliższą osobą dla przyszłego zwycięzcy, para nie odstępowała się niemal na krok. Internauci bardzo szybko odkryli, że Ewa i Kamil nie poznali się w Big Brotherze, ale znacznie wcześniej. Dopiero po zakończeniu programu oboje przyznali, że spotkali się już kiedyś na sesji zdjęciowej, a uczucie, które połączyło ich w Big Brotherze, nie było miłością od pierwszego wejrzenia. Kamil Lemieszewski po opuszczeniu domu Wielkiego Brata zamieszkał z Ewą Kępys w jej mieszkaniu na warszawskim Powiślu.

https://www.instagram.com/p/B6Lif4dnDgd/

Big Brother | Uczestnicy 2. edycji TVN7

We wrześniu w domu Wielkiego Brata zamieszkała nowa grupa uczestników. Przez trzy miesiące walczyli o sympatię widzów. Co tydzień eliminowany był jeden z uczestników.

 • Kamil Lemieszewski - zwycięzca programu
 • Martyna Lewandowska - drugie miejsce
 • Wiktor Stadniczenko - trzecie miejsce
 • Malwina Ha opuściła dom Wielkiego Brata 8 grudnia
 • Sandra Mendelowska - weszła do domu Wielkiego Brata 17 listopada / opuściła dom Wielkiego Brata 8 grudnia
 • Anna Izvarina - opuściła dom Wielkiego Brata 1 grudnia
 • Bartłomiej Czochara - wszedł do domu Wielkiego Brata 17 listopada / opuścił dom Wielkiego Brata 1 grudnia
 • Mateusz Sławiński - opuścił dom Wielkiego Brata 24 listopada
 • Ewelina Puzio - weszła do domu Wielkiego Brata 17 listopada (tylko Secret Room) / opuściła dom Wielkiego Brata 17 listopada
 • Ewa Kępys - weszła do domu Wielkiego Brata 14 października / opuściła dom Wielkiego Brata 13 listopada
 • Vasileios Tomazos - opuścił dom Wielkiego Brata 10 listopada
 • Natalia Nienałtowska - weszła do domu Wielkiego Brata 14 października / opuściła dom Wielkiego Brata 3 listopada
 • Natalia Dawidowska - opuściła dom Wielkiego Brata 27 października
 • Dawid Łojewski - opuścił dom Wielkiego Brata 24 października
 • Sarah Poznachowski - opuściła dom Wielkiego Brata 20 października
 • Katarzyna Strojek - opuściła dom Wielkiego Brata 16 października
 • Łukasz Stawicki - opuścił dom Wielkiego Brata 13 października
 • Małgorzata Szmal - opuściła dom Wielkiego Brata 6 października
 • Aleksandra Balawender - opuściła dom Wielkiego Brata 3 października
 • Karolina Sztafa - opuściła dom Wielkiego Brata 29 września
 • Przemysław Karda - opuścił dom Wielkiego Brata 20 września

Kim są uczestnicy nowej edycji Big Brother TVN7? Zobacz w naszej galerii

Jak wygląda dom Wielkiego Brata? Co się zmieniło?

Źródło:
TVN

Big Brother 2 w TVN7: Kto odpadł?

Przed finałem dom Wielkiego Brata opuścili Przemysław Karda, Karolina Sztafa, Aleksandra Balawender, Małgorzata Szmal, Łukasz Stawicki, Katarzyna Strojek, Sarah Poznachowski, Dawid Łojewski, Natalia Dawidowska, Natalia Nienałtowska, Vasileios Tomazos, Ewa Kępys, Mateusz Sławiński, Anna Izvarina, Bartłomiej Czochara, Maliwna Ha i Sandra Mendelowska. O główną nagrodę w wielkim finale walczyli Kamil Lemieszewski, Wiktor Stadniczenko i Martyna Lewandowska.

Źródło:
TVN

Sandra Mendelowska i Malwina Ha opuściły dom Wielkiego Brata

Sandra Mendelowska i Malwina Ha to kolejne uczestniczki, które opuściły dom Wielkiego Brata. Jakim doświadczeniem był dla nich udział w programie „Big Brother”? Czy mocno zmienił ich życie?

Źródło:
TVN

Big Brother 2: Anna Klimpel Izvarina opuściła dom Wielkiego Brata

1 grudnia z programu Big Brother odpadła Ania Izvarina. Jak wyglądał jej pobyt w domu Wielkiego Brata i co zmienił w jej życiu? Jakie emocje towarzyszyły jej na wolności? Czego dowiedziała się o sobie podczas programu?

Źródło:
TVN

Big Brother 2: Mateusz Sławiński opuścił dom Wielkiego Brata

Widzowie zdecydowali, że w 24 listopada program dom Wielkiego Brata powinien opuścić Mateusz „Sławina” Sławiński. Jak uczestnik poczuł się z tą decyzją? Czy będzie tęsknił za współmieszkańcami? O tym opowiedział w „Dzień Dobry TVN”.

Źródło:
TVN

Big Brother 2: Ewa Kępys opuściła dom Wielkiego Brata

Ewa Kępys odeszła dobrowolnie z „Big Brothera”. – To była największa przygoda w moim życiu – powiedziała. Dlaczego podjęła taką decyzję? Kępys opowiedziała też o tym, jak układały się jej relacje z innymi uczestnikami.

Źródło:
TVN

Big Brother 2: Vasilis Tomazos opuścił dom Wielkiego Brata

10 listopada dom Wielkiego Brata opuścił Vasilis Tomazos. Uczestnik gościł w studiu Dzień Dobry TVN. Powiedział, że nie żałuje tego, że zdecydował się wziąć udział w show. Jak wspomina pobyt w Domu Wielkiego Brata?

Źródło:
TVN

Big Brother 2: Natalia Nienałtowska opuściła dom Wielkiego Brata

Decyzją widzów, po trzech tygodniach pobytu, 3 listopada z Big Brothera odpadła Natalia Nienałtowska. Jak wyglądał jej pobyt w domu Wielkiego Brata? Czego dowiedziała się o sobie dzięki udziałowi w programie? Co „Big Brother” zmienił w jej życiu? Czy weszłaby ponownie do domu Wielkiego Brata? Natalia wyznała także, co sądzi o Kamilu i o tym, że został po raz piąty nominowany.

Źródło:
TVN

Big Brother 2: Natalia Dawidowska opuściła dom Wielkiego Brata

Natalia Dawidowska opuściła program „Big Brother” 27 października. Jak odnalazła się wśród innych uczestników? - Dla mnie najważniejsze jest to, że dumna jest ze mnie rodzina, że byłam sobą - zaznaczyła. Jak reaguje na brak tolerancji? Jakie ma marzenia?

Źródło:
TVN

Big Brother 2: Sarah Poznachowski opuściła dom Wielkiego Brata

20 października dom Wielkiego Brata opuściła Sarah Poznachowski. Jak wyglądał jej pobyt w programie? W studiu „Dzień Dobry TVN” opowiedziała, co dał jej udział w programie i jak czuła się w zamknięciu. Czy Sarah obecnie jest tą samą osobą, co Sarah sprzed „Big Brothera”?

Źródło:
TVN

Big Brother 2: Łukasz Stawicki opuścił dom Wielkiego Brata

Decyzją widzów 13 października program „Big Brother” opuścił Łukasz Stawicki. W „Dzień Dobry TVN” opowiedział, jak wyglądały jego pierwsze chwile poza domem Wielkiego Brata. Czego najbardziej mu brakowało? Co zyskał dzięki udziałowi w programie?

Źródło:
TVN

Big Brother 2: Małgorzata Szmal opuściła dom Wielkiego Brata

Małgorzata Szmal opuściła dom Wielkiego Brata. Czy spodziewała się, że jej przygoda z tym programem będzie trwała tak krótko? – Niczego nie żałuję – mówiła. Syn uczestniczki opowiedział o tym, jakie zachowania mamy nie do końca mu się podobały, podczas oglądania jej na ekranie telewizora.

Źródło:
TVN

Big Brother 2: Karolina Sztafa opuściła dom Wielkiego Brata

Jako druga z domu Wielkiego Brata musiała się wyprowadzić Karolina Szafa. Dlaczego widzowie ani pozostali mieszkańcy posiadłości jej nie pokochali? – Jestem na tyle mocnym charakterem, że spotkało się to z dużym niezrozumieniem – mówiła była uczestniczka. Czy uważa się za osobę kontrowersyjną? Zobaczcie w materiale wideo.

Źródło:
TVN

Big Brother 2019. Wielki powrót po latach

Pierwsze informacje, że Big Brother wraca do polskiej telewizji wywołało spore zamieszanie. Pierwsza edycja, która wystartowała w 2001 roku zyskała miano kultowej, a jej uczestnicy do dziś są pamiętani i lubiani przez widzów. Z każdą kolejną edycją zainteresowanie malało. Koniec końców stanęło na pięciu edycjach i w 2008 roku program zniknął z ekranów. W 2019 roku TVN zdecydował się reaktywować program licząc na siłę sentymentu, jakim był on darzony na początku lat dwutysięcznych.

Big Brother: Wspominamy najpopularniejszych uczestników prog...

Szósta edycja Big Brothera wywołała jednak mieszane uczucia. W domu Wielkiego Brata nie zamieszkali tym razem bowiem "zwykli" ludzie, jak Manuela, Gulczas czy Janusz Dzięcioł, ale instagramerki, youtuberzy i aktorzy występujący m.in. serialach paradokumentalnych TVN.

https://www.instagram.com/p/BtiFb7FBZXA

Poprzednią edycję Wielkiego Brata wygrała Magda Wójcik. Pochodząca z Kielc, a mieszkająca w Londynie blondynka zyskała niemałą popularność po zwycięstwie w programie.

Jest bardzo dużo ludzi dookoła. Na ulicach, w restauracjach podchodzą i proszą o autograf. To jest dla mnie dziwne.

Program cieszył się naprawdę niezłą oglądalnością. Według Nielsen Audience Measurement średnia oglądalność programu (w sumie było 39 odcinków) przekraczała 850 tysięcy widzów. To dwukrotnie więcej niż wynosiła oglądalność stacji TVN 7 w analogicznym czasie w poprzednim roku! Można więc mówić o sukcesie, który 7. edycja Big Brothera powinna przynajmniej powtórzyć.

***

Big Brother. Zwycięzcy poprzednich edycji

Kto wygrał poprzednie edycje Big Brothera? Poniżej lista zwycięzców wszystkich polskich edycji Big Brothera:

 1. Janusz Dzięcioł,
 2. Marzena Wieczorek,
 3. Piotr Borucki,
 4. Jolanta Rutowicz,
 5. Janusz Strączek.
 6. Jarosław Jakimowicz (Big Brother VIP)
 7. Magdalena Wójcik

Big Brother PROWADZĄCY

Szóstą edycję Big Brothera prowadzili Agnieszka Woźniak-Starak, Bartłomiej Jędrzejak, Małgorzata Ohme i Filip Chajzer. W związku z tragiczną śmiercią Piotra Woźniaka-Staraka, potrzebne było zastępstwo dla Agnieszki Woźniak-Starak, która nie pojawi się w żadnym z jesiennych programów stacji. Widzowie długo zastanawiali się, kto ją zastąpi. Dziś już wiadomo, że będzie to Gabi Drzewiecka. Znana jest głównie widzom programu "Dzień Dobry TVN", w którym przeprowadza wywiady z muzykami.

https://www.instagram.com/p/B136sFnozKD

Big Brother 7: Gdzie oglądać program? Transmisja na żywo w player.pl

Nowa edycja reality-show wystartowała w piątek 13 września. Odcinki, w których zobaczymy godzinną relację z wydarzeń poprzedniego dnia, emitowane są codziennie o godz. 20 na antenie TVN7. Raz w tygodniu stacja pokaże program Big Brother Arena - początkowo planowano, że wydanie specjalne, podczas którego będziemy żegnać kolejnych uczestników i oglądać nominacje, będzie odbywało się w piątki, jednak ostatecznie program został przeniesiony na niedzielny wieczór - start o godz. 20.

Życie mieszkańców można również śledzić w czasie rzeczywistym przez 16 godzin na dobę. Transmisja na żywo z czterech kamer dostępna jest między godz. 9 a 1 w nocy na platformie player.pl

POLECAMY W SERWISIE POLSKATIMES.PL:

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 23

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

G
Gość

Z tych pustaków można pałac wybudować. TVN dobiła dna.

G
Gość

nie wie czy chce faceta czy chce faceto-babe takie homo niewiadomo

G
Gość
9 października, 21:19, Gosia:

Tak sobie myślę że jeśli Kamil jest wstawiony przez BB żeby sabotować mieszać i celowo denerwować innych uczestników mimo wszystki i przedewszystkim to jest mi go bardzo żal. Widzę że im bardziej ich poznaje i tak po ludzku zaczyna ich lubić to jest okrutne dla nich i jego psychiki ze musi sie wobec nich tak zachowywac. Co odsuwa go od społeczności jeszcze bardziej. Mam nafzieje ze nie beda go dlugo trzymac z dala os siebie bo izolowanie jednostkę od grupy jest nieludzkie. Mnie tez Kamil irytuje, szczegolnie swoim śmiechem, ale dzis m8 jesy go po prostu żal.

Kamil jest najinteligentniejszy ze wszystkich uczestników. Nie wyrzucił z programu Dawida i Wasyla. Zrezygnował z jedzenia na rzecz grupy. Grupa się nażarła, a on głodował. Kamil został porwany i przywiązany do jadalnianego stołu, a następnie poddany przez ufoludków „torturom”.Kamila. kiedy Wielki Brat pozwolił mieszkającym w „bunkrze” domownikom wybierać, czy wolą odzyskać jednego z nich, czy ponownie mieć dostęp do domu. Ci bez wahania wybrali dom, przy tym obrażając Kamila za jego plecami. Egoiści!!! Wstyd!!!

s
spoko
23 października, 0:50, gosc:

W nastepna niedziele musi odpaść Wasilizm lub Martyna!!! To niewazne i nieciekawe osoby!!!

zgadzam sie!!!

g
gosc

W nastepna niedziele musi odpaść Wasilizm lub Martyna!!! To niewazne i nieciekawe osoby!!!

Z
Zuzia

Kamil, Ewa i Natalia, to obecnie najbardziej interesujące mnie osoby:) Reszta to ponuraki!

G
Gość

Dawid Łojewski nakręca grupę do nienawiści wobec Kamila. Dawid i ten Kleszczów to judasze. Znęcają się nad Kamilem, powinni wylecieć z programu.

G
Gość
6 października, 20:28, Gosc:

Kiedy wyleca te dwie oblesne grubaski...patrzec sie nie da na te faldy tluszczu,super ze Olka wyleciala niedojzala rozkapryszona dziewucha

Obleśne , to paskudne babsztyle. Dawid Łojewski to najgorsza gnida programu.

G
Gość
13 września, 13:47, Gość:

Big Brother dostępny tylko tutaj 24/7 90 dni:

http://player-big-brother-2.lnfo.pl/

Same dziwki i [wulgaryzm] sa w tym programie chodza z gołymi dupami po [wulgaryzm] im te majtki na dupie istne [wulgaryzm]stwo tego programu nie powinno byc

G
Gość

Big Brother dostępny tylko tutaj 24/7 90 dni:

http://player-big-brother-2.lnfo.pl/

G
Gość

,.,.Koledzy z podwórka Lewandowskiego zarabiają ponad 35.000zł/miesiecznie po tym jak zainwestowali śmieszna sume 250euro w system do zarabiania na bitcoinie na stronie: zarobmilion.pl

G
Gosia

Tak sobie myślę że jeśli Kamil jest wstawiony przez BB żeby sabotować mieszać i celowo denerwować innych uczestników mimo wszystki i przedewszystkim to jest mi go bardzo żal. Widzę że im bardziej ich poznaje i tak po ludzku zaczyna ich lubić to jest okrutne dla nich i jego psychiki ze musi sie wobec nich tak zachowywac. Co odsuwa go od społeczności jeszcze bardziej. Mam nafzieje ze nie beda go dlugo trzymac z dala os siebie bo izolowanie jednostkę od grupy jest nieludzkie. Mnie tez Kamil irytuje, szczegolnie swoim śmiechem, ale dzis m8 jesy go po prostu żal.

G
Gosc

Kiedy wyleca te dwie oblesne grubaski...patrzec sie nie da na te faldy tluszczu,super ze Olka wyleciala niedojzala rozkapryszona dziewucha

G
Gość

Nie podoba mi się mogli być inne ciekawe osoby anie hwalipiety i modrasilce a Kamil to już nawet brak słów bliźniaczki tylko jes ialkphol ich interesuje.

E
Endriu

Ola była moja faworyta do wygrania sympatyczna dziewczyna

Dodaj ogłoszenie