Kamil Grabara wyleciał z boiska w Lidze Konferencji. Przyglądał się temu Karol Świderski [WIDEO]

DW
Liga Konferencji. W "polskim" meczu fazy grupowej FC Kopenhaga z Kamilem Grabarą w składzie zmierzyła się z PAOK Saloniki, w którym na boisko wybiegł Karol Świderski. Polski bramkarz nie może zaliczyć wieczoru do udanych. Popełnił duży błąd, który pogrążył nie tylko jego, ale i cały jego zespół.

Kamil Grabara popełnił fatalny błąd [WIDEO]

Takimi występami bramkarz na pewno nie zapewni sobie miejsca na zgrupowaniu reprezentacji Polski. W 8. minucie meczu FC Kopenhaga - PAOK Saloniki bramkarz wyszedł za daleko ze swojej bramki, próbując interweniować poza szesnastkę. Zrobił to jednak nieudolnie. Gdy próbował naprawić swoją pomyłkę, wystawił rękę do uderzenia rywala. Decyzja arbitra musiała być tylko jedna.

PAOK Saloniki wygrał na wyjeździe 2:1 po golach Sidcleya i Andriji Żivkovicia w pierwszej połowie. Gospodarze próbowali odrobić straty, ale trafienie z 80. minuty Pepa Biela nie dało Duńczykom żadnego punktu. 90 minut zagrał Karol Świderski.

Ogólnie obecny sezon w wykonaniu Kamila Grabary nie jest zły. Polski bramkarz w 20 meczach wyciągał piłkę z siatki tylko 16 razy i aż siedmiokrotnie zachował czyste konto.