0

FC Barcelona

2

• Dziękujemy za śledzenie naszej relacji i życzymy miłego wieczoru!

• Koniec meczu! FC Barcelona zasłużenie wygrywa w Turynie z Juventusem 2:0! Barcelona wychodzi na pewne prowadzenie w swojej grupie.

• Ansu Fati otrzymał piłkę w polu karnym Juventusu, był sam na sam z bramkarzem, ale postanowił jeszcze zagrać do Braithwhitea. Podanie było niedokładne i Barcelona prowadzi wciąż tylko 2:0.

• W samej końcówce jeszcze Martin Braithwaite zmienia Pedriego.

• GOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!! Lionel Messi chyba ustala już wynik spotkania! Barcelona prowadzi 2:0!

• Federico Bernerdeschi wpadł w polu karnym Juventusu na Ansu Fatiego i Barcelona w końcówce ma jeszcze rzut karny!

• Zmiana w zespole Barcelony. Junior Firpo zmienia Antoine Griezmanna.

• Drugą żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną za faul w środku pola otrzymał Marih Demiral.

• Oraz Federico Bernardeschi zmienił Adriena Rabiot.

• Dwie zmiany w szeregach Juventusu. Arthur pojawia się na murawie w miejsce Rodrigo Bentancura

• Alvaro Morata dograł piłkę w pole karne Barcelony do Paulo Dybali, ten jednak wychodząc na czystą pozycję, zagrał piłkę ręką.

• Adrien Rabiot ukarany żółtą kartką za ostry faul na Lionelu Messim.

• Po raz kolejny Lionel Messi fenomenalnie uwolnił podaniem Antoine Griezmanna, ale Francuz minimalnie spudłował!

• Pierwsza zmiana w tym spotkaniu w szeregach Juventusu. Weston McKennie pojawia się w miejsce Dejana Kulusevskiego.

• Z drugiej strony w pole karne Barcelony wpadł Juan Cuadrado i upadł. Jednak arbiter postanowił ukarać Kolumbijczyka żółtą kartką za próbę wymuszenia rzutu karnego.

• Lionel Messi minął przeciwnika i wpadł w pole karne Juventusu, gdzie został przewrócony. Sędzie nie zdecydował się na podyktowanie rzutu karnego.

• Żółtą kartką za faul w kole środkowym ukarany Merih Demiral.

• Dejan Kulusevski uderzył zza pola karnego, ale piłka powędrowała nad bramką Neto.

• Druga zmiana w Barcelonie. Ansu Fati pojawia się na murawie w miejsce Ousmane Dembele.

• Messi zagrał w pole karne do Pedriego, ten świetnie oszukał rywali i oddał strzał, który jednak został zablokowany przez graczy "Starej Damy".

• Zbyt koronkowa akcja Barcelony w polu karnym gospodarzy. Messi wyłożył piłkę Dembele, ten jednak chciał oddać jeszcze do Argentyńczyka, tyle że zrobił to niedokładnie.

• Żółtą kartką za faul w środku pola ukarany Sergi Roberto.

• GOL!? NIE! Po Raz trzeci bramka Alvaro Moraty nie zostaje uznana! Po raz trzeci napastnik Juventusu na spalonym!

• Barcelona zamknęła gospodarzy na własnej połowie, ale na razie niewiele z tego wynika.

• O strzał z dystansu pokusił się Rodrigo Bentancur, ale jego uderzenie okazało się niecelne.

• Rozpoczynamy drugą część spotkania!

• Na drugą połowę za kontuzjowanego Ronalda Araujo wchodzi Sergio Busquets.

• Na drugą część pojedynku zapraszamy już za kilkanaście minut.

• Koniec pierwszej połowy meczu w Turynie. FC Barcelona zasłużenie prowadzi do przerwy z Juventusem po bramce Ousmane Dembele.

• Dejan Kulusevski ukarany żółtą kartką za faul w środku pola.

• Do pierwszej połowy meczu arbiter dolicza co najmniej dwie minuty.

• W końcówce pierwszej połowy po niefortunnym zderzeniu z rywalem na murawie leży Ronald Araujo

• W końcówce pierwszej połowy Juventus wreszcie przejął piłkę, ale nie potrafią przedostać się nawet w okolice pola karnego rywali.

• Barcelona zdecydowanie prowadzi kontrole nad meczem, ale i niespecjalnie chce atakować by podwyższyć rezultat. Natomiast Juventus nie potrafi znaleźć lekarstwa na przejęcie piłki i sforsowanie defensywy rywali.

• Stuprocentowa szansa dla Barcelony na zdobycie bramki! Messi zagrał do Dembele, ten w sytuacji sam na sam z bramkarzem, kopnął w Szczęsnego, a chwilę później przy próbie dobitki Antoine Griezmann nie trafił w piłkę!

• Bardzo długa akcja Barcelony, Griezmann dograł w pole karne, gdzie do piłki dopadł Jordi Alba. Jednak ten potężnym strzałem mocno przestrzelił!

• GOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!! A jednak nie! Po fantastycznej wrzutce Cuadrado, Alvaro Moranta ponownie na pozycji spalonej!

• Dobrze zapowiadający się kontratak Barcelony w świetnym stylu, wślizgiem skasował Kulusevski.

• Koronkowa akcja Barcelony, piłka trafiła do Lionela Messiego, ale ten uderzył minimalnie niecelnie.

• Barcelona bardzo długo konstruowała akcja, po czym trafiła ona do Jordiego Alby, ale ten fatalnie dośrodkował.

• Świetna, kombinacyjna akcja gospodarzy, dośrodkowanie piłki w pole karne, ale Alvaro Morata faulował w ataku.

• Danilo zdecydował się na mocny strzał z dystansu. Jednak piłka powędrowała wysoko nad bramką Neto.

• Alvaro Morata wpadł w pole karne Barcelony, minął Neto i wpakował piłkę do bramki gości! Jednak arbiter przy podaniu do Moraty dopatrzył się pozycji spalonej.

• Świetna indywidualna akcja Ousmane Dembele, który zdecydował się na mocny strzał z dystansu. Piłka po rykoszecie wpadła w samo okienko bramki Wojciecha Szczęsnego!

• GOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!! Barcelona obejmuje prowadzenie po trafieniu Ousmane Dembele!

• Mocne dośrodkowanie piłki w pole karne Barcelony przez Juana Cuadrado, ale tam futbolówki nie zdołał przyjąć Federico Chiesa.

• Dembele chciał stworzyć przewagę z prawej strony boiska, ale jego indywidualna akcja pod polem karnym rywali skończyła się szybką stratą.

• Wydawało się świetne prostopadłe podanie do Paulo Dybali, jednak szybciej przy piłce był Neto.

• Teraz po stronie Barcelony fatalny błąd w defensywie! Pjanić niedokładnie zagrał pod własnym polem karnym, do piłki dopadł Kulusevski, ale w ostatniej chwili piłkę odebrał mu jeden z obrońców Barcelony!

• Barcelona powinna prowadzić! Piłka po raz kolejny znalazła się w polu karnym gospodarzy. Najpierw strzał Pjanića kapitalnie obronił Szczęsny, a chwilę wcześniej uderzenie Griezmanna trafiło w słupek!

• Po fatalnym podaniu Demirala, przed szansą stanął Lionel Messi, wpadł w pole karne Juventusu i oddał strzał, który został zablokowany przez Bonucciego!

• Pierwszy gwizdek sędziego! Zaczynamy pojedynek!

• Piłkarze obu zespołów pojawiają się już na murawie Alianz Stadium w Turynie! Za moment początek hitowego pojedynku 2. kolejki piłkarskiej Ligi Mistrzów!

• Ławka rezerwowych Juverntusu FC: Buffon (Br), Pinsoglio (Br.), Bernandeschi, De Winter, Frabotta, McKennie, Portanova, Arthur, Ramsey, Riccio.

• Ławka rezerwowych FC Barcelony: Pena (Br.), Tenas (Br.), Alena, Braithwaite, Busquets, Dest, Fati, Firpo, Puig, Trincao.

• W obu zespołach brakuje kilku znaczących graczy. W Juventusie zabraknie dzisiaj przede wszystkim Cristiano Ronaldo, który przechodzi kwarantanne, ale także Alexa Sandro i Matthijsa de Ligta. Natomiast w drużynie gości z powodu różnych kontuzji zabraknie Coutino, Umtitiego i ter Stegena. Z powodu otrzymania czerwonej kartki w poprzednim meczu, teraz nie zagra także Gerard Pique.

• Natomiast FC Barcelona po siedmiu kolejkach zajmuje dopiero dwunaste miejsce z dorobkiem zaledwie siedmiu punktów. Jednak "Duma Katalonii" rozegrała tylko pięć spotkań więc aktualna tabela nie jest miarodajna. W poprzedni weekend zespół z Katalonii przegrał u siebie z Realem Madryt 1:3.

• W krajowych rozgrywkach ani jednej, ani drugiej drużynie nie idzie najlepiej. Juventus po pięciu meczach zajmuje dopiero czwarte miejsce w tabeli z dorobkiem dziewięciu punktów. W poprzedni weekend "Stara Dama" tylko zremisowała u siebie z Hellas Verona 1:1.

• W 1. kolejce rozgrywek oba zespoły wygrały swoje mecze. Juventus FC pokonał na Stadionie Olimpijskim w Kijowie drużynę Dinamo Kijów 2:0 po dwóch trafieniach Alvaro Moraty, natomiast FC Barcelona rozbiła u siebie węgierski Ferencvaros TC aż 5:1!

• W najciekawszym spotkaniu 2. kolejki piłkarskiej ligi mistrzów Juventus FC podejmie na Alianz Stadium drużynę FC Barcelona! Na relację na żywo z tego spotkania zaprasza Państwa bardzo serdecznie Bartosz Głąb!