9/12
Od początku powrotu po kwarantannie wygląda dobrze. W 23....

Paweł Wszołek - 4.

Od początku powrotu po kwarantannie wygląda dobrze. W 23. minucie swoim pudłem asystę zabrał mu Tomas Pekhart. Pod koniec pierwszej połowy mógł dać prowadzenie legionistom.

10/12
Widać, że to kolejny adept szkoły Czesława Michniewicza, bo...

Walerian Gwilia - 3,5.

Widać, że to kolejny adept szkoły Czesława Michniewicza, bo dawno widzieliśmy Gwilię tak dobrego w asekuracji. Brakowało jeszcze błysku w przodzie.

11/12
W swoim stylu napędzał akcje Legii. Na ten moment dużo...

Luquinhas - 3,5.

W swoim stylu napędzał akcje Legii. Na ten moment dużo bardziej potrzebny zawodnik w ofensywie Wojskowych niż Joel Valencia.

12/12
Zmarnował sytuację, którą – wydawało się – nie da się...

Tomas Pekhart - 4.

Zmarnował sytuację, którą – wydawało się – nie da się zmarnować. Miał wymarzoną okazję na pierwszego gola dla Legii, ale w 23. minucie z dwóch metrów (niemal do pustej bramki) nie trafił w piłkę. Na szczęście zrehabilitował się w drugiej połowie. Znakomicie rozpoczął, a potem wykończył akcję na 2:0.