Jarosław Niezgoda bohaterem Portland Timbers. Polak ustrzelił dublet [WIDEO]

KK
YouTube MLS
Jarosław Niezgoda w przeciągu ośmiu minut zdobył dwie bramki w meczu amerykańskiej MLS. Jego Portland Timbers ograło u siebie Colorado Rapids 3:0. Były zawodnik Legii Warszawa na koncie ma pięć trafień.

27-letni Niezgoda rozpoczął w wyjściowym składzie Timbers. Do szatni gospodarze schodzili z jednobramkową przewagą, po tym jak do siatki z rzutu karnego trafił Sebastian Blanco.

Były napastnik Legii błysnął w drugiej połowie. W 54. minucie świetnie przyjął dalekie podanie Billa Tuilomy, wpadł w pole karne i z zimną krwią pokonał bramkarza przyjezdnych.

Osiem minut później Polak skompletował dublet. Po dograniu Eryka Williamsona ze skrzydła Niezgoda musiał tylko odpowiednio dostawić nogę. Z boiska zszedł w 83. minucie żegnany przez kibiców owacjami.

Mimo wygranej Timbers plasują się na jedenastej pozycji w Konferencji Zachodniej MLS i są daleko od fazy play-off. Do decydującej rozgrywki kwalifikuje się siedem najlepszych zespołów.

Portland Timbers - Colorado Rapids 3:0

Bramki: Sebastian Blanco 45 (karny), Jarosław Niezgoda 54, 62

Major League Soccer, podobnie jak inne ligi sportowe w Stanach Zjednoczonych, znane jest ze swojej transparentności, jeśli chodzi o zarobki zawodników. Właśnie opublikowano oficjalne płace wszystkich piłkarzy grających w sezonie 2022 w MLS. Który z Polaków zarabia najwięcej? Sprawdźcie zestawienie!Kliknij strzałkę W PRAWO, by przejść do pierwszego zdjęcia >>

Ile zarabiają Polacy grający w Major League Soccer? Zarobki ...