Janusz Korwin-Mikke: Pan Kukiz wyraźnie unika debaty. Kukiz:...

  Janusz Korwin-Mikke: Pan Kukiz wyraźnie unika debaty. Kukiz: Mogę debatować, ale nie w Warszawie

  Marcin Dobski AIP

  Polska

  Polska

  Janusz Korwin-Mikke

  Janusz Korwin-Mikke ©Bartek Syta

  Podczas poniedziałkowej konferencji prasowej partia KORWiN po raz kolejny wezwała Pawła Kukiza do debaty dotyczącej referendum, które odbędzie się 6 września. Kukiz odpowiedział na Facebooku.
  Janusz Korwin-Mikke

  Janusz Korwin-Mikke ©Bartek Syta

  - Z tego co wiemy pan Kukiz stchórzył i nie pojawi się dzisiaj na debacie. Podtrzymujemy jednak pozostałe terminy - mówił Tomasz Sommer, redaktor naczelny tygodnika "Najwyższy czas", który wraz z Januszem Korwin-Mikkem pojawił się na konferencji.



  Sommer przekonywał, że toczy się walka o kształt Polski i "jakieś koncerciki w Mikołajkach nie są ważniejsze" od debaty na temat pytań referendalnych.
  - Zapraszamy pana Pawła żeby się przełamał i pojawił na którymś z terminów - ironizował Sommer, który zaproponował, że to Kukiz może wyznaczyć dogodne dla niego miejsce do dyskusji. - Pan Kukiz wyraźnie unika debaty - dodawał lider partii KORWiN Janusz Korwin-Mikke.

  - Z tego co pamiętam ma pan śmigłowiec i awionetkę - napisał Kukiz na Facebooku, w odpowiedzi na wezwanie do debaty o referendum Korwin-Mikkego. Zaznaczył, że z wielką przyjemnością porozmawia, ale nie może w stolicy, bo od dawna ma zaplanowane wyjazdy koncertowe, podczas których promuje referendum.

  Napisał też w jakim miejscu będzie przebywał danego dnia: 25-ego w Giżycku, 26-ego w Mikołajkach, 27-ego w Mrągowie, 28-ego we Włocławku, 29-ego w Lyskach i 30-ego w Raszkowie. "Serdecznie Pana pozdrawiam i do zobaczenia" - zakończył Kukiz.

  https://www.facebook.com/kukizpawel/posts/944931082241279

  Czytaj treści premium w Polsce Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  W związku z ciszą wyborczą komentarze zostały wyłączone, zapraszamy z powrotem w niedzielę wieczorem.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Nie przegap

  Wideo