Jak zaoszczędzić na usługach internetu do domu w okresie świątecznym? Play podpowiada

Materiał informacyjny Play
Streaming, internet i telewizja – to podstawa domowej rozrywki. Dowiedz się, jak połączyć wszystkie rachunki w jedną opłatę w ramach jednej sieci. To szansa nie tylko na większą wygodę, ale także spore oszczędności. Sprawdź, ile może zostać w Twoim portfelu przy wykorzystaniu wydajnego łącza internetowego z telewizją i dostępem do filmów online.

Prędkość internetu – dlaczego ciągle jest głównym kryterium wyboru pakietów?

Zdecydowana większość klientów przy wyborze dostawcy usług sieciowych kieruje się właśnie prędkością internetu. To prosta, jasna informacja, którą możemy szybko zrozumieć i porównać z innymi ofertami. Prędkość internetu jest ważna – dla komfortu użytkownika coraz bardziej liczy się jednak obecność dodatkowych pakietów, stabilność łącza oraz możliwość łatwego doboru interesujących usług. W ramach sieci Play zawsze możesz liczyć na łącze o znakomitej przepustowości, które będzie głównym kanałem dla rozrywki w twoim domu. Dzięki doskonale rozwiniętej infrastrukturze bezprzewodowej LTE, pakietom internetu stacjonarnego i unikatowej usłudze Netbox możesz cieszyć się z treści w najwyższej rozdzielczości w dowolnym miejscu.

Kablówka czy filmy online – chcemy jednego i drugiego

Czy da się połączyć klasyczne usługi telewizyjne i oglądanie filmów online bez żadnych limitów? Jak najbardziej! W ofercie Play znajdziesz zarówno serwisy takie jak HBO GO, YouTube, Netflix czy Amazon Prime Video, jak i zwykłe stacje wraz z dodatkowymi pakietami tematycznymi. Wiele interesujących produkcji jest dostępnych jedynie na określonych platformach. W ramach PLAY NOW TV BOX zyskujesz dostęp do standardowych kanałów sportowych, rozrywkowych i kulturowych, a dodatkowo możesz bez problemu dobrać odpowiednie usługi streamingowe.

internet

HBO GO i Amazon Prime Video – coraz częściej chcemy mieć dostęp do kilku platform

Netflix, HBO GO, Amazon Prime Video – choć wszystkie z tych serwisów mają podobną rolę, każdy z nich idzie w nieco innym kierunku. Firmy stawiają na produkcje własne, które zresztą znakomicie się oglądają. Wystarczy spojrzeć na „Czarnobyl”, „The Boys” czy chociażby „Wiedźmina”. W idealnej sytuacji moglibyśmy bez problemów skorzystać ze wszystkich tych serwisów naraz. Możemy łączyć je we własnym zakresie, lecz suma opłat za abonamenty może być wtedy naprawdę wysoka. Znacznie lepszą opcją jest gotowy pakiet zawierający wszystkie usługi, na których nam zależy – z dodatkiem pakietów telewizyjnych i internetu – w atrakcyjnej cenie.

Kablówka, internet i streaming – ile to kosztuje w Play?

Innowacyjna telewizja, wysoka prędkość internetu i media, które zwrócą uwagę wszystkich domowników – w Play możesz mieć to wszystko za zaledwie 45 złotych miesięcznie. Do tego dochodzi pakiet HBO GO na 3 miesiące i Amazon Prime Video na 6 miesięcy za darmo. Warto się pospieszyć – ta wyjątkowa oferta jest dostępna tylko do końca stycznia 2021 roku! To idealny wybór na umilenie rodzinnych świąt w domowym zaciszu. Przyjrzyjmy się, co zapewnia nam taka oferta.

To przede wszystkim internet stacjonarny 150 Mb/s, który pozwala na komfortowe korzystanie z sieci przez połączenie stabilności z wysoką prędkością przesyłu danych. Oglądaj filmy online na różnych urządzeniach, graj bez ograniczeń i surfuj po sieci w dowolnym momencie.

Kolejnym elementem jest PLAY NOW TV BOX, który pozwala na dostęp do licznych kanałów telewizyjnych i filmów na żądanie. Możemy wśród nich znaleźć liczne propozycje familijne i produkcje dla dzieci, w tym popularne bajki i klasyki kina młodzieżowego. W ramach PLAY NOW uzyskujesz dostęp do Comedy Central, TNT, Eleven Sports 3, Stopklatki, FokusTV, History, CNN oraz wielu innych interesujących kanałów telewizyjnych. Co więcej, możesz wypożyczać znakomite produkcje z wypożyczalni VOD już od 4 złotych.

Dla klientów, którzy nie mogą skorzystać z internetu stacjonarnego, przygotowana jest inna, równie atrakcyjna oferta. To dostęp do internetu mobilnego LTE w pakiecie 100 GB z pełną prędkością za jedyne 55 złotych. Jeśli zdecydujesz się na podpisanie umowy w najbliższym czasie, możesz liczyć na prezent świąteczny w postaci pakietu HBO GO na 3 miesiące i Amazon Prime Video na 6 miesięcy za darmo. To nie koniec – oferta obejmuje także pierwsze trzy miesiące telewizji i internetu bez opłat! Jeśli chcesz zatem sporo zaoszczędzić na domowej rozrywce w okresie świąt i nie tylko, koniecznie zapoznaj się z ofertą PLAY.

Advertisement

Advertisement