Jak spędzić z dzieckiem ostatnie dni wakacji? Galeria Północna zaprasza na morską przygodę

Materiał informacyjny Galerii Północnej
Takiego zakończenia lata jeszcze nie było! Od piątku, 28 sierpnia, aż do końca wakacji w Galerii Północnej zapanuje nadmorski klimat. Na wszystkich małych klientów czekać będą warsztaty żeglarskie, pokaz baniek mydlanych, wodny tor przeszkód… i piana party. Nie zabraknie też innych morskich atrakcji, a całość dopełnią żeglarskie szanty.

W dniach 28-31 sierpnia w godz. 13:00-20:00 z okazji zakończenia lata w ogrodzie na dachu centrum handlowego zagości mnóstwo morskich atrakcji, a wśród nich warsztaty żeglarskie. Uczestnicy tej zabawy otrzymają specjalne blankiety, na których będą zbierać kolorowe pieczątki za poszczególne zadania, takie jak wiązanie węzłów żeglarskich, wyplatanie sieci rybackich oraz tworzenie artystycznych wzorów morskich na krosnach. Po zakończeniu warsztatów odbędzie się pasowanie młodych żeglarzy, podczas którego uczestnicy otrzymają dyplomy potwierdzające przyjęcie do grona wilków morskich oraz niezbędny na każdym pokładzie kompas. Udział w warsztatach jest bezpłatny i nie obowiązują wcześniejsze zapisy – wystarczy przyjść kilka minut przed rozpoczęciem warsztatów i zgłosić udział swojego dziecka na wyznaczonym stoisku.
 

Warsztaty odbywać się będą każdego dnia o godz. 13:45 i 18:30. Mali żeglarze będą też mogli zafundować sobie marynarski tatuaż oraz wziąć udział w pokazach iluzjonistycznych nawiązujących do tematyki żeglarskiej, które odbędą się każdego dnia o godz. 13:00 i 15:15. W programie wydarzenia znajdują się również spektakl teatralny pt. „Zaczarowana zatoka” (każdego dnia, godz. 18:00) oraz warsztaty tworzenia baniek mydlanych zakończone profesjonalnym pokazem. Z kolei na wszystkich miłośników słodyczy będzie czekać kolorowa wata cukrowa bez ograniczeń, a także ekspresowy kurs cukierniczy, podczas którego dzieci dowiedzą się jak powstaje wata cukrowa oraz spróbują własnych sił w jej zakręceniu.
 

„Organizacja imprezy kończącej lato to już dla nas tradycją. Każdego roku planujemy z tej okazji nowe atrakcje dla najmłodszych i rodzin z dziećmi. Tym razem motywem przewodnim będą morskie opowieści, które zainspirowały nas do przygotowania wielu ciekawych i nietypowych atrakcji. Wierzymy, że nasz pomysł spotka się z dużym zainteresowaniem i dostarczy najmłodszym niezapomnianych wrażeń w te ostatnie dni wakacji” – powiedziała Emilia Szkudlarek, Marketing Director, Galeria Północna.
 

Oprócz animacji na dachu Galeria Północna przygotowała również specjalną strefę rozrywki przy ul. Trakt Nadwiślański. Na miłośników aktywności na świeżym powietrzu czekać będą dmuchańce nawiązujące do tematyki morskich opowieści, m.in. zjeżdżalnia, kule wodne (zorbing), łódeczki, a dla niebojących się zamoczyć – wodny tor przeszkód. Tylko na sobotę zaplanowano niesamowite piana party – niezapomniane bąbelkowe szaleństwo dla małych i dużych.
 

Strefa rozrywki przed Galerią Północną będzie bezpłatna i otwarta od piątku do poniedziałku w godz. 10:00-20:00. Przed skorzystaniem z każdej atrakcji należy się zapoznać z jej regulaminem. Wydarzenie będzie dostosowane do obowiązujących obecnie wymogów sanitarnych. Wszyscy uczestnicy powinni pamiętać o zachowaniu bezpiecznej odległości od innych osób lub zasłonięciu ust i nosa w sytuacjach, kiedy nie uda się zachować odpowiedniego dystansu. W trosce o jeszcze większe bezpieczeństwo organizatorzy zalecają również dezynfekcję rąk – w tym celu w obu strefach zostaną umieszczone dozowniki ze specjalnym płynem. W przypadku niesprzyjających warunków atmosferycznych wydarzenie może zostać odwołane, o czym Galeria Północna na bieżąco będzie informować na swojej stronie internetowej oraz w mediach społecznościowych.

Dodaj ogłoszenie