Jagiellonia Białystok 0 - 1 Zagłębie Lubin

Jagiellonia Białystok

0

Zagłębie Lubin

1

• Koniec meczu! Jagiellonia przegrywa drugi mecz z rzędu! Czyżby to ostatnie chwile Ireneusza Mamrota w Białymstoku?

• Zamieszanie w polu karnym Zagłębia! Piłkarze domagają się odgwizdania rzutu karnego! Co tam się wydarzyło!?

• Łukasz Poręba zmienia Filipa Starzyńskiego.

• Patryk Klimala ukarany żółtą kartką.

• 3 minuty dolicza do tego meczu Tomasz Kwiatkowski.

• Bardzo dobre uderzenie z rzutu wolnego Damjana Bohara, ale jeszcze lepsza interwencja Sandomierskiego!

• Piłkarze Zagłębia domagają się odgwizdania rzutu karnego po zagraniu piłki ręką przez defensora Jagiellonii. Sędzia był jednak pewny, że o przewinieniu nie ma mowy.

• Niezła próba Starzyńskiego. Popularny "Figo" nie trafia jednak w światło bramki.

• Tym razem Martin Pospisil próbował swojego szczęścia strzałem z dystansu, ale tym razem spokojnie broni bramkarz Zagłębia.

• Dobry strzał Juana Camary! Piłka minimalnie mija bramkę Konrada Forenca.

• Zamieszanie w polu karnym Zagłębia, ale znowu brakuje strzału na bramkę.

• Bartosz Białek opuszcza murawę, a melduje się na niej Patryk Szysz.

• Było bardzo blisko gola dla gospodarzy, ale kończy się tylko rzutem rożnym.

• Znowu Sandomierski musiał popisać się refleksem, tym razem po strzale Bartosza Ślisza.

• Świetna interwencja Grzegorza Sandomierskiego, który przerzuca piłkę nad poprzeczkę.

• Kolejna żółta kartka - tym razem ukarany Taras Romańczuk.

• Martin Pospisil ogląda żółtą kartkę.

• Bartosz Kopacz ukarany żółtą kartką.

• Ostatnia zmiana w drużynie gospodarzy. Bartosz Bida schodzi, a wchodzi Andrej Kadlec.

• Bardzo dobrze bita piłka przez Martina Pospisila, jednak świetnie piąstkuje Forenc.

• Ivan Runje otrzymuje drugą żółtą kartkę! Jagiellonia będzie grać w 10!

• To powinien być gol dla Zagłębia! Damjan Bohar dostał idealne podanie na 5 metr, ale nie trafił w światło bramki! Niewiarygodne!

• Ivan Runje ukarany żółtą kartką.

• Czas na drugie 45 minut!

• Na murawę nie wrócił jeszcze Jakub Wójcicki. Zostaje zmieniony przez Tomasa Prikryla.

• Ireneusz Mamrot zdecydował się na podwójną zmianę. Jesus Imaz zmieniony przez Juana Camarę.

• Doliczona minuta właśnie minęła i zawodnicy schodzą na przerwę. Zdecydowanie poziom nie jest zbyt wysoki. Zawodzi szczególnie Jagiellonia, który nie potrafi nawet zagrozić bramce Zagłębia...

• Jakub Wójcicki wpadł w pole karne, dograł piłkę do Jesusa Imaza, który jednak nie zdołał się utrzymać i oddać strzału.

• Słabe dośrodkowanie w pole karne Zagłębia. Goście spokojnie zażegnują niebezpieczeństwo.

• Jagiellonia długo utrzymuje się przy piłce, ale nie potrafi zagrozić bramce rywala.

• Poziom tego meczu nie stoi na wysokim poziomie. Jagiellonia nie zdołała jeszcze oddać celnego strzału...

• Dobre dośrodkowanie Filipa Starzyńskiego, ale słaby strzał głową Bartosza Kopacza.

• Taras Romańczuk przewraca się w polu karnym Zagłębia, ale Tomasz Kwiatkowski zdecydował, że to kapitan gospodarzy faulował rywala.

• Groźnie pod bramką Jagiellonii. Świetna wymiana podań przez zawodników Zagłębia, ale nie zdołali oddać strzału na bramkę.

• Alan Czerwiński popędził prawym skrzydłem, dograł na skraj pola karnego i Bohar pakuje piłkę do siatki, mocnym i precyzyjnym strzałem!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Damjan Bohar otwiera wynik meczu!

• Patryk Klimala świetnie próbował obsłużyć Jesusa Imaza, ale Hiszpana uprzedził Konrad Forenc.

• Tomas Romańczuk huknął z dystansu i trafił w prosto w Guldana!

• Groźny, ale niecelny strzał Patryka Klimali z ostrego kąta.

• Niecelny strzał z rzutu wolnego Filipa Starzyńskiego.

• Bartosz Białek faulowany na 30 metrze od bramki Jagiellonii! Będzie groźna okazja!

• Fatalne podanie Pospisila do Bidy. Młody skrzydłowy nie miał szans opanować piłki.

• Zamieszanie w polu karnym Jagiellonii, ale nikt nie zdołał oddać strzału na bramkę Sandomierskiego.

• Pierwsze dośrodkowanie Jakuba Wójcickiego, jednak spokojnie interweniuje defensor gości.

• Tomasz Kwiatkowski gwiżdże po raz pierwszy!

• Zawodnicy obu drużyn wychodzą na murawę, a po trybunach niesie się "W mieście Białystok..."

• Problemem obu drużyn jest brak stabilizacji. Zarówno Jagiellonia, jak i Zagłębie przeplatają dobre mecze, tymi zdecydowanie gorszymi. Dowodem tej tezy jest m.in. porażka Jagi z Rakowem sprzed tygodnie czy odpadnięcie Zagłębia z Pucharu Polski. Zawsze brakuje koncentracji.

• Dzisiaj spotykają się sąsiedzi z tabeli. W lepszej sytuacji znajduje się Jagiellonia, która ma cztery oczka więcej od Miedziowych. Czy Zagłębie zdoła doskoczyć do białostockiego zespołu?

• Dzień dobry! Zapraszamy na relację LIVE z pierwszego sobotniego meczu PKO Ekstraklasy! Z tej strony nisko kłania się Bartłomiej Modzelewski!