• Maxime Dominguez - 4, (Jon Aurtenetxe - 3)
    • Santiago Nevada - 3
    • Olaf Kobacki - 2, (Maciej Śliwa - bez oceny)
    • Angelo Henriquez - 3, (Koldo Obieta - bez oceny)
  • Jagiellonia Białystok była w drugiej połowie dużo lepsza i zasłużenie wygrała spotkanie. Duży wpływ na to miała czerwona kartka dla Huberta Matyni. Miedź pozostaje z tylko jednym punktem w tym sezonie.

• Po dośrodkowaniu bocznej części boiska obrońcy gości wybili futbolówkę przed pole karne, a tam pięknym wolejem popisał się Nene i wpakował piłkę niemal w samo okienko bramki!

• Koniec meczu! Jagiellonia Białystok wygrywa z Miedzią 2:1!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nene zdobywa cudowną bramkę i daje zwycięstwo Jagiellonii!!!

• Jagiellonia atakuje coraz bardziej rozpaczliwie. Gospodarze nie są w stanie oddać celnego strzału.

• Do podstawowego czasu gry arbiter doliczył co najmniej pięć minut.

• Natomiast Mateusz Kowalski pojawił się w miejsce Bartłomieja Wdowika.

• Dwie ostatnie zmiany w barwach Jagiellonii. Fedor Cernych zmienił Israela Puerto

• Dośrodkowanie w pole karne Miedzi na głowę Marca Guala, ale jego uderzenie z bramki wybił jeden z obrońców!

• Jagiellonia coraz mocniej naciska, ale goście wciąż bronią się przed stratą drugiej bramki.

• Jeronimo Cacciabue został ukarany żółtą kartką.

• Martin Pospisil dostał piłkę w polu karnym Miedzi Legnica, minął rywala, ale w decydującym momencie stracił piłkę.

• Natomiast Koldo Obieta pojawił się w miejsce Angelo Henriqueza.

• Dwie zmiany w zespole Miedzi. Maciej Śliwa zmienił Olafa Kobackiego

• Wojciech Łaski oddał strzał z dystansu, ale zrobił to niecelnie.

• Zmiana także w zespole gości. Jon Aurtenetxe zmienił Maxime Domingueza.

• Natomiast Wojciech Łaski pojawił się w miejsce Bartosza Bidy.

• Dwie zmiany w Jagiellonii Białystok. Martin Pospisil zmienił Tarasa Romanczuka

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!! Marc Gual doprowadza do wyrównania!

• Hubert Matynia został ukarany drugą żółtą kartką i musi opuścić boisko!

• Rzut karny dla Jagiellonii Białystok!

• Prawdopodobne zagranie ręką w polu karnym Miedzi Legnica. Arbiter sprawdza sytuację!

• Natomiast Jens Martin Gammelby pojawił się w miejsce Carlosa Julio Martineza.

• Dwie zmiany w Miedzi Legnica. Kamil Zapolnik zmienił Luciano Narsingha

• Hubert Matynia został ukarany żółtą kartką.

• Jagiellonia próbuje atakować raz lewą, raz prawą stroną, ale wciąż goście świetnie bronią.

• Prostopadłe zagranie do Jesusa Imaza, ale ten głową uderzył wprost w Pawła Lenarcika.

• Jagiellonia próbuje utrzymywać się przy piłce, ale na razie niewiele z tego wynika. Gospodarze nie potrafią znaleźć sposobu na sforsowanie defensywy rywali.

• Marc Gual oddał strzał z dystansu, ale Paweł Lenarcik pewnie interweniował.

• Rozpoczynamy drugą połowę meczu!

• W przerwie zmiana w zespole gospodarzy. Bojan Nastić zmienił Mateusza Skrzypczaka.

• Piłkarze obu zespołów wracają na murawie stadionu w Białymstoku. Za moment wznowimy rywalizację.

• Na relację z drugiej części meczu zapraszamy już za kilkanaście minut.

• Koniec pierwszej połowy meczu w Białymstoku. Do przerwy Miedź Legnica prowadzi z Jagiellonią 1:0.

• Nene oddał strzał z rzutu wolnego, ale Paweł Lenarcik pewnie interweniował.

• Do podstawowego czasu gry pierwszej połowy meczu arbiter doliczył co najmniej trzy minuty.

• Angelo Henriquez ucierpiał po jednym ze starć.

• Końcówka pierwszej połowy meczu jest bardzo wyrównana, żaden z zespołu nie potrafi zagrozić bramce rywala.

• Kolejna żółta kartka w tym meczu, a ukarany nią Nene.

• Tomas Prikryl oddał strzał zza pola karnego, piłka trafiła w Jesusa Imaza, który zdołał ją opanować i uderzył w słupek bramki gości!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!! Angelo Henriquez otwiera wynik spotkania w Białymstoku!

• Mateusz Skrzypczak został ukarany żółtą kartką.

• Rzut karny dla Miedzi Legnica po zagraniu ręką Mateusza Skrzypczaka we własnym polu karnym!

• Marc Gual dostał piłkę w polu karnym Miedzi, minął rywala i oddał strzał, ale Paweł Lenarcik fantastycznie interweniował!

• Carlos Julio Martinez został ukarany żółtą kartką za faul w środku pola.

• Oskrzydlająca akcja gospodarzy, ale arbiter odgwizdał faul na bramkarzu Miedzi.

• Bartłomiej Wdowik zdecydował się na strzał z dystansu, ale zrobił to zdecydowanie zbyt lekko.

• Próba prostopadłego podania w pole karne Jagiellonii, ale w ostatniej chwili jeden z graczy gospodarzy zdołał wybić piłkę.

• Bartłomiej Wdowik popędził skrzydłem, ale w decydującym momencie stracił piłkę.

• Cudowna akcja Miedzi Legnica, w polu karnym gospodarzy piłka trafiła do Olafa Kobackiego, ale ten nie trafił w piłkę mając przed sobą niemal pustą bramkę!

• Kolejna wrzutka w pole karne Jagiellonii, ale tym razem bez zagrożenia.

• Kolejna składna akcja Miedzi, tym razem Maxime Dominguez zdecydował się na strzał z dystansu, ale piłka trafiła tylko w słupek bramki gospodarzy!

• Kolejny raz piłka powędrowała w pole karne Jagiellonii, ale gospodarze wyszli z tego obronną ręką.

• Pierwsze dośrodkowanie w pole karne Jagiellonii, ale Zlatan Alomerović pewnie interweniował.

• Na początku meczu dużo chaosu w środku pola.

• Rozpoczynamy pojedynek w Białymstoku?

• Piłkarze obu zespołów pojawiają się na murawie stadionu w Białymstoku. Za chwilę rozpoczniemy rywalizację.

• Natomiast oto skład Jagiellonii Białystok:

• Tak prezentuje się zestawienie Miedzi Legnica na dzisiejsze spotkanie:

• Po raz ostatni oba zespoły zmierzyły się ze sobą w sezonie 2018/19. Wtedy w Białymstoku padł remis 3:3, natomiast w Legnicy goście rozbili rywali aż 3:0. Dodatkowo Jagiellonia z Miedzią zmierzyły się także w Pucharze Polski. Wtedy Jagiellonia wygrała 2:1.

• Miedź Legnica także nie może zaliczyć początku sezonu do udanych. Na inaugurację beniaminek zremisował z Radomiakiem Radom 1:1, a następnie już tylko przegrywał z Wartą Poznań, Wisłą Płock i Zagłębiem Lubin.

• Jagiellonia Białystok bardzo słabo rozpoczęła ten sezon. Co prawda na inaugurację wygrała z Piastem Gliwice 1:0, ale potem przyszły porażki kolejno z Widzewem Łódź, Pogonią Szczecin i Radomiakiem Radom. Przed tygodniem Jagiellonia niespodziewanie zremisowała na wyjeździe z Rakowem Częstochowa 2:2.

• Witamy serdecznie i zapraszamy na start 6. kolejki PKO Ekstraklasy! Na start tej serii gier Jagiellonia Białystok zmierzy się na własnym stadionie z Miedzią Legnica! Na relację na żywo z tego pojedynku zaprasza Państwa Bartosz Głąb!